Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χθες που ηταν η πρώτη μέρα του φυλλαδίου στο καταστημα στην Λ.Πεντέλης στο Χαλάνδρι δεν υπήρχε καθόλου στα ράφια 

Nutella

Φακές Ωμέγα

Πίτσες Υφαντής

Σκληρό τυρί τρυμένο 

el sabor wraps

 

Σε υπόδειξή μου πως είναι απαράδεκτο πρώτη μερα να μην υπάρχουν όλες αυτές οι προσφορές του φυλλαδίου με ενημέρωσαν πως παραλαμβάνουν κάθε μέρα με το φορτηγό πράγματα και πως ΙΣΩΣ αύριο (δηλαδή σήμερα) να τα έχουν αυτά τα προιόντα....

Σήμερα πρωί στο κατάστημα Μοσχάτου δεν υπήρχαν πάρα πολλά από τα προϊόντα του φυλλαδίου ούτε lenor που έχει προσφορά 1+1 δεν ψώνισα τίποτα αφού ότι ήθελα από τα προϊόντα του φυλλαδίου δεν υπήρχαν ΑΠΛΆ ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟΙ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όσους ψάχνατε τις προάλλες, πέρασα σήμερα από Lidl και πήρε το μάτι μου στο ξεκάρφωτο Nescafe 200gr 4.99. Κανονική τιμή, χωρίς έκπτωση/πορτοκαλί ετικέτα, χωρίς sticker.

 

edit: Κανονική συσκευασία, όπως και στα υπόλοιπα μάρκετ. Για γεύση δε ξέρω... εγώ λουκανικοπιτάκια πήρα. :P

Επεξ/σία από helena_n
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους ψάχνατε τις προάλλες, πέρασα σήμερα από Lidl και πήρε το μάτι μου στο ξεκάρφωτο Nescafe 200gr 4.99. Κανονική τιμή, χωρίς έκπτωση/πορτοκαλί ετικέτα, χωρίς sticker.

Ελληνικη συσκευασια;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα οχι.

Το Lidl φερνει και γερμανικο nescafe σε γυαλινο βαζο. Αν και δεν πινω γενικα nescafe η συζυγος μου λεει οτι ο Ελληνικος ειναι κλασεις ανωτερος γευστικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα οχι.

Το Lidl φερνει και γερμανικο nescafe σε γυαλινο βαζο. Αν και δεν πινω γενικα nescafe η συζυγος μου λεει οτι ο Ελληνικος ειναι κλασεις ανωτερος γευστικα.

ισχύει αυτό με την γεύση. Έχω ξαδέλφια που κάθε χρόνο παίρνουν μαζί τους κούτες καφέ στην Αμερική γιατί ο εκεί δεν κάνει φραπέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω για τον nescafe των 200gr ότι ο Μασούτης τα έχει με στικερ -1€, πέρασα και κουπονι -2€ από nestlenoiazomai (με 1000 πόντους) και βγήκε 3.79€ από 6.79€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγιονέζα Hellman's Real 450 ml , διπλασιασμός κουπονιού (2x0,40) μέσω της γνωστής εφαρμογής μέχρι και σήμερα.  
Πέφτει στα €1,35 σε ΑΒ και MyMarket π.χ. όπου η αρχική της τιμή είναι €2,15

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...