Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανάλογα την περιοχή και ανάλογα αν μπορείς να πηγαίνεις και πρωινά ή όχι.

Ρώτα κάποιον που πηγαίνει(τακτικά) στο γυμναστήριο που θέλεις να γραφτείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρωτού κάποιος γραφτεί στο γυμναστήριο, θα πρέπει να σκεφτει αν θα πήγαινε σε αυτό εκτός προσφοράς.  Τον βολευει το σημείο που είναι; Είναι πολύ κοντά του; Αν όχι κατά πάσα πιθανότητα θα πάει καμια 10αριά φορές σύνολο όλο τον χρόνο.. 

Αν στα παραπάνω είναι οκ, πιστευω αξίζει. Θα βρει κάποιες ώρες που είναι κάποιος ποιο χαλαρά και θα πηγαίνει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πήγα στον ΑΒ  για τις μπαρες nature valley και πήρα αυτές με berry που κάνουν 2.92 ευρώ,στο ταμείο όντως δεν πέρναγε τους πόντους όπως αναφέρθηκε οπότε έδειξα στην ταμία το φυλλάδιο που αναγράφει ότι ισχύει για όλες τις μπάρες,φώναξε την υπεύθυνη και πέρασε τους 200 πόντους αυτή "χειροκίνητα" ,μου είπε ότι στην επόμενη αγορά μου θα βγούνε οι σχετικες επιταγές

οπότε αν θέλετε να αγοράσετε τις συγκεκριμένες μπάρες μπορείτε κάνετε το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πήγα στον ΑΒ  για τις μπαρες nature valley και πήρα αυτές με berry που κάνουν 2.92 ευρώ,στο ταμείο όντως δεν πέρναγε τους πόντους όπως αναφέρθηκε οπότε έδειξα στην ταμία το φυλλάδιο που αναγράφει ότι ισχύει για όλες τις μπάρες,φώναξε την υπεύθυνη και πέρασε τους 200 πόντους αυτή "χειροκίνητα" ,μου είπε ότι στην επόμενη αγορά μου θα βγούνε οι σχετικες επιταγές

οπότε αν θέλετε να αγοράσετε τις συγκεκριμένες μπάρες μπορείτε κάνετε το ίδιο.

ακριβώς το ίδιο έγινε με εμένα, αλλά η υπεύθυνη είπε πως δεν μπορεί να περάσει τους πόντους και έτσι τις γύρισα όλες πίσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβώς το ίδιο έγινε με εμένα, αλλά η υπεύθυνη είπε πως δεν μπορεί να περάσει τους πόντους και έτσι τις γύρισα όλες πίσω. 

 

Τα αγοράζεις και επικοινωνείς με τα κεντρικά της  ΑΒ και αυτοί θα σου βάλουν τους 100 πόντους.Δεν ξέρω όμως αν υπάρχει άλλος αριθμός εκτός από τον 18202 που μάλλον χρεώνει περισσότερο. Όποιος γνωρίζει ας μας τον κοινοποιήσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά ώρες-ώρες σε πιάνει τρέλα για το πόσο οι αλυσίδες αυτές, ειδικά το ΑΒ, δε νοιάζονται καθόλου για τα επαρχιακά καταστήματα. Πελάτες και πολίτες Ω κατηγορίας. Πρώτη μέρα του προηγούμενου φυλλαδίου, 9 το πρωί, με τους 85 πόντους της πίτσας, 1 τεμάχιο απόθεμα. Πολύ συγγενικό πρόσωπο διευθυντής στο κατάστημα, "έχω κάνει παραγγελία αλλά δεν μου έστειλαν ακόμα"...Ποτέ δεν ήρθαν. Σήμερα το πρωί με τις μπάρες των 100 πόντων 8 τεμάχια βρώμη-μέλι, 2 με τα μούρα και καθόλου βρώμη-σοκολάτα. Τζατζίκι μηδέν, πανσετάκια μηδέν. Και μιλάμε για επαρχιακό κατάστημα που αν πας μεσημεράκι πετυχαίνεις αριθμό απόδειξης 300. Τα ίδια και σε διπλανή και μεγαλύτερη πόλη. Έτσι για το γαμώτο πήρα μία από τις 3 υπόλοιπες συσκευασίες Heineken 6x250 μπας και κερδίσω καμιά συνδρομή ΟΤΕ αλλά τζίφος!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που γραφουν για τις μπαρες nature valley για ανακληση και γενετικα τροποποιημενα τι ειναι ολα αυτα ισχυουν ή ειναι μπουρδες.Δεν βαζω link μπορει να το βρει ο καθενας βεβαια απλα ρωταω για να ξερω μηπως και κανεις το εχει ψαξει το θεμα.

Αλήθεια ξέρετε κάτι για αυτό το θέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αγοράζεις και επικοινωνείς με τα κεντρικά της  ΑΒ και αυτοί θα σου βάλουν τους 100 πόντους.Δεν ξέρω όμως αν υπάρχει άλλος αριθμός εκτός από τον 18202 που μάλλον χρεώνει περισσότερο. Όποιος γνωρίζει ας μας τον κοινοποιήσει..

 

Φόρμα επικοινωνίας:

https://www.ab.gr/onlineForm

Συμπληρώστε όλα τα στοιχεία (στο "Θέμα" επιλέξτε ΑΒ PLUS").

 

Στα σχόλια γράψτε τα στοιχεία της απόδειξης σας (ημερομηνία, ώρα, pos και αριθμός συναλλαγής) και το προιόν για το οποίο σας χρωστάνε πόντους.

 

Βάζουν τους πόντους χειροκίνητα σε 1 εργάσιμη συνήθως και σας ενημερώνουν και τηλεφωνικώς.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...