Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήγα να πάρω τις πίτσες ενώ στο καρτελακι έγραφε 85 πόντους όταν τις πλήρωσα στο ταμείο μου αποδωθηκε μονο η έκπτωση 30% και η ταμίας πήγε και έβγαλε το καρτελακι μάλλον για να βάλει καινούριο.Τελικα τις άφησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να πάρω τις πίτσες ενώ στο καρτελακι έγραφε 85 πόντους όταν τις πλήρωσα στο ταμείο μου αποδωθηκε μονο η έκπτωση 30% και η ταμίας πήγε και έβγαλε το καρτελακι μάλλον για να βάλει καινούριο.Τελικα τις άφησα.

Τι εννοεις τις αφησες; τις επεστρεψες κ πηρες πιστωτικο; και γιατι δεν ειπες κατι στη ρεσεψιον; σιγουρα δεν πηρες παρομοιο προιον καταλαθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι ότι είχε πάνω το -1 ευρώ αν και η καινούρια χρέωση έγραφε 9.30 -30%.Η ταμίας δεν μου είπε ότι πήρα λάθος προϊόν απλώς έβγαλε το καρτελακι απο το ψυγείο που έγραφε 8.30 με 85 πόντους και πήρα πιστωτικό που μπορώ να κάνω χρήση μέσα σε ένα μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Azax εχουν 20-30% εκπτωση σε αρκετα προιοντα, και με αγορα 15 ευρω παιρνετε 100 ποντους δηλαδη 6 ευρω. (>40% εκπτωση επιπλεον).

43 ευρω Αζαξ - 30%= 30€ -12€ σε κουπονια=18 ευρω. Βγαινει 59% εκπτωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο την πιτσα κανάκη που αξιζει αν την βρει κανείς θα πρότεινα και τα προιόντα νουνου που κατονομάζονται στο φυλλάδιο και πέρα από την έκπτωση που έχουν δίνουν και 100 πόντους στα 15 ευρώ. δηλαδή μια εν δυνάμει 6ευρη. πχ αν πάρεις 2 και κατι κιλά γκούντα νουνου από 7,29 ευρώ το κιλό και δώσεις 15 ευρώ μείον τα 6 αρα 9 ευρώ που σημαίνει κάτω απο 4,5 ευρώ το κιλό. επίσης προσέξτε οτι στα βούτυρα έχει και επιστροφή από την γνωστή εφαρμογή κινητού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να πάρω τις πίτσες ενώ στο καρτελακι έγραφε 85 πόντους όταν τις πλήρωσα στο ταμείο μου αποδωθηκε μονο η έκπτωση 30% και η ταμίας πήγε και έβγαλε το καρτελακι μάλλον για να βάλει καινούριο.Τελικα τις άφησα.

Υπαρχουν δυο πανομοιοτυπες συσκευασιες κανακι special και η μια λεει απλα -1 euro σε στικερ...η αλλη οχι...η πρωτη με το στικερ ηταν με τους ποντους...η εκπτωση του -30 ισχυε κανονικα και στα δυο...εγω αυτο φανταζομαι οτι εγινε...πριν λιγο γυρισα και πηρα κανονικα τους ποντους αγοραζοντας αυτη του φυλλαδιου με λιγα λογια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα το Σαββατο ενα πακετο. Δεν εχω δει πολλες πιτσες με πιτα σουβλακιου για βαση... Η μοναδικη που εχω δει εγω προσωπικα ειναι αυτη.  Χαλια.

 

Πήγα σε 3 ΑΒ στη Καλλιθέα και δεν βρήκα.. Είχα πάρει πάντως τις Υφαντής τις ζαμπόν - μπεικον που αν δείτε σε γαλαξία παίζει προσφορά -25% + εφαρμογή  -1 ευρώ  = 4,58 τελική για 2 τεμάχια.

 

Και αυτή είχε ως βάση κάτι που έμοιαζε περισσότερο με πίτα παρά ζύμη πίτσας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν ειπα οτι απλα εμοιαζε πιο πολυ με πιτα. Ηταν 100% πιτα σουβλακιου. :) Γιγας βεβαια.

Ποσο δικιο έχεις.... ειναι απαίσιες και το αρχικο κοστος τους δεν το δικαιολογουν με τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να την δίνεις στις κότες καλή είναι.

 

ξέρει κάποιος αν συμπληρώσουμε 10€ αγοράζοντας χαρτί Α4 αν δίνει 50 πόντους?

 

όχι την πάτησα έτσι από το πρωτοσέλιδο του φλλαδίου κι εγώ..

με μικρά γραμματάκια γράφει σχολικά είδη που είναι στη σελίδα 14 και 15..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο την πιτσα κανάκη που αξιζει αν την βρει κανείς θα πρότεινα και τα προιόντα νουνου που κατονομάζονται στο φυλλάδιο και πέρα από την έκπτωση που έχουν δίνουν και 100 πόντους στα 15 ευρώ. δηλαδή μια εν δυνάμει 6ευρη. πχ αν πάρεις 2 και κατι κιλά γκούντα νουνου από 7,29 ευρώ το κιλό και δώσεις 15 ευρώ μείον τα 6 αρα 9 ευρώ που σημαίνει κάτω απο 4,5 ευρώ το κιλό. επίσης προσέξτε οτι στα βούτυρα έχει και επιστροφή από την γνωστή εφαρμογή κινητού.

Λογικά αφορά τα προϊόντα νουνου της σελ 26 ή κάνω λάθος;
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...