Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδα στο ΑΒ (στο metro mall άγ Δημήτριο) μαλακτικό cajolin 750ml 1+1 δώρο και 30 πόντους στα 3,18. Νομίζω εάν τα υπολόγισα σωστά με 7 διπλες συσκευασιες πάνε κάπου 22ευρω-12ευρψ από τις δύο επιταγες άρα κάπου 70λεπτα το μπουκάλι. Και έχεις τελειώσει για αρκετό καιρό με το μαλακτικό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είδα στο ΑΒ (στο metro mall άγ Δημήτριο) μαλακτικό cajolin 750ml 1+1 δώρο και 30 πόντους στα 3,18. Νομίζω εάν τα υπολόγισα σωστά με 7 διπλες συσκευασιες πάνε κάπου 22ευρω-12ευρψ από τις δύο επιταγες άρα κάπου 70λεπτα το μπουκάλι. Και έχεις τελειώσει για αρκετό καιρό με το μαλακτικό.

Aν καταλαβαίνω σωστά από το φυλλάδιο που κοιτάω, θέλει 2 δεμένες συσκευασίες για τους 30 πόντους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Συμφωνω, 1-2 light ή free που δοκιμασα σχεδον δεν πινονται. Γουστα ειναι βεβαια.

 

Σημαντικο, περι μαζεματος που εγινε: Λιγα λογια και καλα παρακαλω. ;)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν είναι δύο δεμένες τότε δεν αξιζει

και εγώ δεμένες διαβάζω αλλά γιατί δεν αξίζει? αφού θα σου δίνει μια δεμένη δώρο με την αγορά της άλλης δεμένης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν καταλαβαίνω σωστά από το φυλλάδιο που κοιτάω, θέλει 2 δεμένες συσκευασίες για τους 30 πόντους...

Ναι ετσι ειναι αγορασα εγω χθες με δυο δεμενες συσκευασιες 30 ποντοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον αυτό που αξίζει περισσότερο από όλη αυτή την "ποντοκαταιγίδα", είναι η πίτσα Κανάκης Σπέσιαλ 3 τεμαχίων, που κοστίζει  8,30€.

Η κάθε συσκευασία δίνει 85 πόντους.

Ας υποθέσουμε πως κάποιος δεν έχει καθόλου πόντους στην κάρτα του. Αγοράζοντας 5 συσκευασίες παίρνει 425 πόντους. Με τον διπλασιασμό πάει 850 πόντους. Άρα παίρνει 4 6ευρες επιταγές =  24€

Η κάθε συσκευασία κοστίζει 8,30€ * 5 τεμάχια = 41,5€ - 30%(προσφορά στα κατεψυγμένα 7-9/9) = 29,05€

Οπότε 29,05€ - 24€= 5,05€

Επομένως για 15 τεμάχια πίτσες έχουμε δώσει 5,05€. Η κάθε πίτσα μας κόστισε 0,34€.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον αυτό που αξίζει περισσότερο από όλη αυτή την "ποντοκαταιγίδα", είναι η πίτσα Κανάκης Σπέσιαλ 3 τεμαχίων, που κοστίζει  8,30€.

Η κάθε συσκευασία δίνει 85 πόντους.

Ας υποθέσουμε πως κάποιος δεν έχει καθόλου πόντους στην κάρτα του. Αγοράζοντας 5 συσκευασίες παίρνει 425 πόντους. Με τον διπλασιασμό πάει 850 πόντους. Άρα παίρνει 4 6ευρες επιταγές =  24€

Η κάθε συσκευασία κοστίζει 8,30€ * 5 τεμάχια = 41,5€ - 30%(προσφορά στα κατεψυγμένα 7-9/9) = 29,05€

Οπότε 29,05€ - 24€= 5,05€

Επομένως για 15 τεμάχια πίτσες έχουμε δώσει 5,05€. Η κάθε πίτσα μας κόστισε 0,34€.

Ποιος είναι ο γενναίος που θα κάνει τη δοκιμή (και να τρέχουν όλοι να αγοράζουν 5-5 τις πίτσες);;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά προσοχή δεν διπλασιάζονται οι πόντοι αλλά οι δωροεπιταγές. Δλδ με ένα πακέτο θα πάρετε 85 πόντους όχι 170... Απλά μόλις φτάσετε τους 200 θα πάρετε 2 επιταγές των 6 ευρώ.


Heineken light 4*330 φιαλη
ΑΒ
Με αγορα 2 τετραδων
2*4.24=8.48
8.48-2=6.48
6.48-3 (ποντοι)=3.48
3.48/2.64=1.31/lt
43λεπτα το μπουκαλι
Not bad

 

Νομίζω έχεις κάνει ένα λάθος. Με την αγορά 2 σετ παίρνεις 50 πόντους δηλαδή σαν -1,5 ευρώ και όχι 3. Με μια 4αδα παίρνεις 20 πόντους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος είναι ο γενναίος που θα κάνει τη δοκιμή (και να τρέχουν όλοι να αγοράζουν 5-5 τις πίτσες);;

Δε σκόπευα να πάρω αλλά το κοίταξα και δεν είχε μείνει ούτε για δείγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πηρα το Σαββατο ενα πακετο. Δεν εχω δει πολλες πιτσες με πιτα σουβλακιου για βαση... Η μοναδικη που εχω δει εγω προσωπικα ειναι αυτη.  Χαλια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...