Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Το κουπόνι camper λειτουργεί μια χαρά. Αφού βρήκα το παπούτσι που με ενδιέφερε από το site, πήγα πριν 3 ώρες στο κατάστημα camper στην πόλη μου για να βρω το νούμερο…

Λοιπόν έχουν όλα τα καταστήματα της Ελλάδας ακόμα και τα franchise -50%. Οπότε το αγόρασα από εδώ άμεσα…

 

 

Με χρηση του κουπονιου δηλαδη στο καταστημα; Δεν σε καταλαβα με βεβαιοτητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με χρηση του κουπονιου δηλαδη στο καταστημα; Δεν σε καταλαβα με βεβαιοτητα.

Ισχυει και το αναφερει και στο κουπονι που λαμβανει ο καθενας στο email του
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με χρηση του κουπονιου δηλαδη στο καταστημα; Δεν σε καταλαβα με βεβαιοτητα.

 

Όχι. Το κουπόνι το έβαλα στο site και δούλεψε. Οπότε πήγα στο φυσικό κατάστημα να δοκιμάσω το παπούτσι ώστε να το αγοράσω από το site για να επωφεληθώ της προσφοράς στην μίση τιμή.

Απλά η ευχάριστη εκπλήξει ήταν ότι είχε το φυσικό κατάστημα και μάλιστα franchise -50% χωρίς κουπόνι. Οπότε αφού βρήκα το νούμερο μου το αγόρασα χωρίς κουπόνι άμεσα από το κατάστημα με την έκπτωση -50%...

Το κουπόνι ισχύει σε φυσικά καταστήματα (Τρία στην Αθήνα, ένα Θεσσαλονίκη και ένα Πάτρα) αλλά όχι στα franchise.

Αλλά από την στιγμή που όλα τα καταστήματα της Ελλάδας franchise και μη, προσφέρουν το -50% χωρίς κουπόνι τότε το κουπόνι καθίσταται ολίγων άχρηστο, εφόσον βρεις το νούμερο και το παπούτσι που σε ενδιαφέρει στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με χρηση του κουπονιου δηλαδη στο καταστημα; Δεν σε καταλαβα με βεβαιοτητα.

Ναι γίνεται. Στην Αθήνα εχει στην Ερμού στο Κολωνάκι και στα Golden Hall. Η τιμή που θα τα αγορασεις είναι ακριβώς η ίδια με του σαιτ.

 

Τα παπούτσια είναι εξαιρετικά, ιδιαίτερα και ποιοτικά και αναφέρομαι  για αυτά γιατί εχω 5 ζευγάρια και δεν εχουν πάθει τπτ απολύτως απο την χρήση τους. Είναι για συγκεκριμένα γούστα και δεν αρέσουν σε αρκετούς αλλά σίγουρα αναγνωρίζουν την διαφορετικότητα τους. 

 

Αγόρασα το συγκεκριμένο https://www.camper.com/en_US/men/shoes/mateo/camper-mateo-K100056-011 !!!

Βλέπωντας το σε απωθεί αλλά τελικά ταιριάζει με αρκετά ρούχα απο την ντουλάπα μου μιας και εγω προσωπικά εναν ενδοιασμό τον είχα κατά την αγορά τους.

 

Φίλε bromiaris αυτό που πήρες σίγουρα ήταν season S/S17 και σε official store ; Σε ρωτάω γιατί δίνουν μεγάλη βάση στις κολλεξιον και στις καμπάνιες τους και τα επίσημα καταστήματα τους εχουν συγκεκριμένη πολιτική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Online η στο φυσικό κατάστημα?

Στα φυσικά κατάστηματα. Για όσους μένουν Αθήνα επειδή πήγα σε 3 διαφορετικά μέρη:

Για αντρικά h&m έχει μεγαλύτερη ποικιλία στο κέντρο αλλά και στο the mall έχει πολύ ωραία χειμερινά

Για αντρικά bershka στο the mall έχει πολλά μεγέθη και ποικιλία, στο κέντρο έχει αρκετά και στο metro mall τίποτα

Pull and bear μετρό Μολ και κέντρο έχει αρκετά ενώ στο the mall σχεδόν τίποτα

 

Σημείωση: Νομίζω μπορείτε να βρείτε και στα αντίστοιχα site και να τα παραγγείλετε για παραλαβή από κατάστημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή για να καταλάβω, αν πάω ερμού θα πάρω αυτά π.χ. στα 57,5Ε?

 

Φίλε μου η οποιαδήποτε έκπτωση πάντοτε γίνεται από την αρχική τιμή. Όχι από την τιμή κάποιας άλλης έκπτωσης. Δηλαδή από την τιμή 165 ευρώ, εσύ θα πληρώσεις 82,5 ευρώ

Εγώ αγόρασα το συγκεκριμένο στα 65 ευρώ από 130.

Φίλε bromiaris αυτό που πήρες σίγουρα ήταν season S/S17 και σε official store ; Σε ρωτάω γιατί δίνουν μεγάλη βάση στις κολλεξιον και στις καμπάνιες τους και τα επίσημα καταστήματα τους εχουν συγκεκριμένη πολιτική

 

Αγαπητέ αγόρασα το παραπάνω παπούτσι… νομίζω ότι είναι φετινής σεζόν, χωρίς να παίρνω όρκο και χωρίς να με ενδιαφέρει ιδιαίτερα, καθώς ήταν το μόνο «casual» παπούτσι που μου άρεσε και ήταν ένα από τα παπούτσια του e shop όπου ίσχυε το κουπόνι για -50% (γι αυτό πήγα σε φυσικό κατάστημα ώστε να δοκιμάσω το νούμερο μου).

 

 

Στην πόλη μου υπάρχει κατάστημα επωνυμίας camper μόνο με camper εννοείτε, το οποίο είναι franchise και δεν δέχεται κουπόνια από το e shop της camper, όπως δέχονται τα άλλα 5 official καταστήματα του εισαγωγέα. Αλλά το ευχάριστο ήταν ότι είχε και αυτό την ίδια έκπτωση με το e shop της camper και δεν χρειάστηκε να κάνω on line αγορά και να περιμένω την παραγγελία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω ένα ευχαριστώ στο παιδί που είπε για τα h & m, πήγα το πρωί και ήταν πολύ καλή φάση τα 2+1 δώρο. Μέχρι και μπουφάν βρήκα στα 15 ευρώ πολύ καλό και ποιοτικό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω ευχαριστω για την ενημερωση για τα camper. Οντως 50% και μαλιστα και για νεας σεζον. Κι εγω δεν χρειαστηκα το κουπονι,αφου την εκαναν απο μονοι τους την εκπτωση στο μαγαζι,επισημη αντιπροσωπεια της camper. Απο οτι μουπαν ηταν μονο για σημερα,θα δουμε αν απο Δευτερα οντως δεν ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ Βασιλόπουλος

Δευτέρα 21.08 - Σάββατο 26.08

  • ΩΜΕΓΑ Special Ρύζια 1+1 Δώρο (Η προσφορά αφορά ίδια προϊόντα)
  • ΛΟΥΞ αναψυκτικά -30%
  • ΔΩΔΩΝΗ στραγγιστά γιαούρτια -30%
  • AIM όλα τα προϊόντα -50%
  • KLINEX sprays 750ml & υγρά πατώματος -40%
  • PAMPERS Active Baby-dry & Pants πάνες οικονομικές συσκευασίες -35% (Εξαιρούνται οι συσκευασίες Giant)

Γαλαξίας

Δευτέρα 21.08 - Σάββατο 26.08

  • Μπανάνες 0,99€
  • ΧΡΥΣΗ ΖΥΜΗ πίτσες, κατεψυγμένα φύλλα & πίτες -40%
  • ΕΨΑ light αναψυκτικό 330/1500ml -40%
  • KELLOGG’S Corn flakes 250/375/500 γρ. -50%
  • RIO MARE πολυσυσκευασίες τόνου 80/160γρ. -25%
  • JOHNSON’S baby προϊόντα περιποίησης μαλλιών & αφρόλουτρα -50%
  • CAJOLINE μαλακτικά ρούχων -50%
  • SKIP σκόνη 45 μεζούρες και υγρό 40/42 μεζούρες 6,89€

My market

Δευτέρα 21/08 έως Τετάρτη 23/08

  • ΚΡΙ ΚΡΙ γιαούρτι στραγγιστό 3x200g και 1 Kg -35%
  • LIFE χυμοί μακράς διάρκειας και τσάι -40%
  • JOHNSON’S σαμπουάν, αφρόλουτρα και conditioners -50%
  • KLEENEX capitone χαρτί υγείας 12 ρολά 0,900kg 3,98€

Μασούτης

Δευτέρα 21/08 έως Τετάρτη 23/08

  • Κιμάς βόειου Ν/Ζ Γερμανίας 5,99€/κιλό
  • Όλα τα ελληνικά Ροδάκινα -20%*
  • Όλα τα μαλακτικά QUANTO -40%*
  • Όλα τα προϊόντα DETTOL & VANISH -35%* (Εξαιρούνται οι προσφορές 1+1 & Vanish χαλιών, φακελάκια)
  • Όλα τα προϊόντα SYOSS, PALETTE & FA -50%*
  • Σκόνη & υγρό ESSEX 50μεζ 4,90€
*Με την mascard
  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...