Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιαυτό είπα διπλάσια τιμή το βρήκα στο σκρουτζ, 10 το πήρα πάνω από 20 το πουλάνε 

 

Πρόκειται μάλλον για προωθητική προσφορά της ελΓκρέκο καθώς το έχω δει πριν 1-2 μήνες σε διαφορετικά μάρκετ. Αν δεις προσεκτικά φαίνεται από τη σχετική αναγραφή τιμής στην συσκευσία. Άρα, ακόμη και ακριβό μάρκετ, δύσκολα θα την πουλούσε πάνω από 10 ευρώ όταν το γράφει με μεγάλα γράμματα πάνω στη συσκευασία :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα insomniacs!Κάθε φορά που επιστρέφω(για λίγο ευτυχώς!) Αθήνα το καλοκαίρι,αναρωτιέμαι πώς ζούμε σ'αυτή την πόλη!

 

Μασούτης      10/8 - 12/8  

 

-Χύμα ελληνικά νεκταρίνια   0,95€/κιλό

-30% σε όλες τις οικογενειακές συσκευασίες παγωτών  Nirvana

-40% σε όλα τα συσκευασμένα προϊόντα Μακεδονικός Χαλβάς,Μακεδονικό Ταχίνι και φυστικοβούτυρο Χαΐτογλου

-35% σε όλες τις φρυγανιές  Παπαδοπούλου

-Μπύρα  Pils Hellas  κουτί 330ml    0,49€ 

-50% σε όλα τα προϊόντα  Elvive

-50% σε όλα τα προϊόντα  ΑΙΜ

-50% στα προϊόντα  Dove(εξαιρούνται σαπούνια και κρεμοσάπουνα)

-50% στις πάνες  Babylino sensitive και στις μονές συσκευασίες μωρομάντηλα  Babylino,Babycare

-50% στα αντηλιακά  Carroten

-50% στα προϊόντα  Teza

 

 

ΕΛΟΜΑΣ      10/8 - 12/8

 

-Lipton ice tea  500ml    0,79€

-Αραβοσιτέλαιο Φλώρα  1 λίτρου    2,49€

-40% στις οδοντόβουρτσες και τα στοματικά διαλύματα Colgate και τις οδοντόκρεμες Total, Maximum Cavity, Sensitive pro relief, Natural και στις λευκαντικές

-40% στα μαλακτικά  Soupline ultra  750 και 1500ml

-Απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων Ariel  σκόνη 45μεζ, υγρό 44μεζ ή κάψουλες 39 τεμάχια    6,99€

 

 

My Market     10/8 - 12/8

 

-Χύμα φρέσκο χοιρινό κρέας(λαιμός,μπούτι,σπάλα,κόντρα,πανσέτα) Creta Farms Εν Ελλάδι   4,90€

-Βαρελίσια φέτα Καλαβρύτων Π.Ο.Π.     6,20€/κιλό

-30% σε όλα τα προϊόντα  Fanta

-Best price  οικογενειακό παγωτό(βανίλια ή βανίλια-κακάο ή βανίλια-κακάο-φράουλα ή βανίλια-κακάο-φιστίκι-μπανάνα) 2 λίτρων   2,30€

 

 

ΑΒ     10/8 - 14/8

 

-Γραβιέρα Αμφιλοχίας χύμα    8,35€/κιλό

-Ντομάτες    0,97€/κιλό

-Ελληνικό αρνάκι    5,99€/κιλό

-Ελληνικό κατσικάκι    6,99€/κιλό

-Χοιρινή μπριζόλα και λαιμός με κόκκαλο,εισαγωγής   3,69€/κιλό

-Χοιρινά σουβλάκια,εισαγωγής    3,99€/κιλό

-35% στην μπύρα Heineken και Heineken light  4x500ml και 4x330ml

-Ουίσκι Grant's  700ml    14,04€

  • Like 23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Game of Thrones T-Shirt + ΔΩΡΟ Κατασκευη @ Zavvi - 13,48€ τελική

 

Ειναι για φανατικους GoT τυπους/τυπισσες οποτε οποιος προλαβει!!

Βαζετε στο καλαθι το μπλουζακι στο νουμερο σας https://www.zavvi.com/print/game-of-thrones-targaryen-fire-and-blood-men-s-white-t-shirt/11490803.html κι αυτοματα αφαιρουνται 6κατι € και παιρνεται και δωρο αυτο https://www.zavvi.com/merch-figures/game-of-thrones-throne-room-construction-set/11411025.html

Τελικη τιμη με μεταφορικα 13,48€ και πληρωμη με καρτα, +1% με ΡΡ
Οποιος θελει πιο γρηγορη αποστολη +3€

Σε εμενα γραφει οτι η κατασκευη θα σταλει 11/8 και το μπλουζακι στις 21/8

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Game of Thrones T-Shirt + ΔΩΡΟ Κατασκευη @ Zavvi - 13,48€ τελική

 

 

Μεταφερθηκε εδω.

 

Παρακαλω ειδικα μελη που εχουν μια αλφα συμμετοχη στην ενοτητα και δεν γραφουν για πρωτη φορα, να διαβασουν οπωσδηποτε αυτο:

http://www.insomnia.gr/forum-56/announcement-16-%CE%B5%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%BF%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CF%8C%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B5%CE%BD%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF/

 

Ευχαριστω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Beat με τον κωδικό wherenext έχει δώρο διαδρομές 50 ευρώ (10χ5). Δεν το έχω δει πουθενά εκτός διαφημίσεων στο κινητό, ούτε το έχω δοκιμάσει αλλά έχω βάλει τον κωδικό και ισχύει. Καλές βόλτες εντός Αθήνας μέχρι τέλη Αυγούστου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Beat με τον κωδικό wherenext έχει δώρο διαδρομές 50 ευρώ (10χ5). Δεν το έχω δει πουθενά εκτός διαφημίσεων στο κινητό, ούτε το έχω δοκιμάσει αλλά έχω βάλει τον κωδικό και ισχύει. Καλές βόλτες εντός Αθήνας μέχρι τέλη Αυγούστου

Μονο για νεους χρηστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, παιδικά ρούχα, νομίζω αξίζει...

 

http://www.mini-raxevsky.com/pl/nees-paralaves-80622.htm

για ρούχα για μωρά / παιδιά όποιος θέλει ας πάει μια βόλτα στα next στο river west. έχει φοβερές τιμές στις προσφορές ειδικά για μωρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο τι σημαινει; Οτι δηλαδη εαν κανω διαδρομη εως 5ευρω δεν πληρωνω απολυτος τιποτα;

Ναι αλλά ισχύει για νέους χρήστες μόνο.

Το δοκίμασα στο λογαριασμό που έχω και δεν το πήρε (για τον παραπάνω λόγο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θαρρεις και οι παλιοι χρήστες απο λωκο βγηκαμε... αυτη η καφριλα που μερικοι θεωρουν μαρκετινγκ παντα με εκανε να σταματαω να σταματαω να χρησιμοποιώ υπηρεσίες και εφαρμογες (ομοιως στο uber που μου ειχαν δώσει ενα κουπονι 20€, εληξε και ενω δεν εχω κανει καμια διαδρομη δε περναει πλεον καμια προωθητική)...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν το διευκρίνισα. Είναι 5 διαδρομές των 10 που νομίζω είναιτέλεια προσφορά. Γιατί δεν φτιάχνετε νέο acc?

 

Αν μια διαδρομη ειναι πχ 7 ευρω μπορεις να "δωσεις" μια απο τις 5 δωρεαν δεκαρες ή θα πληρωσεις 7 ευρω κανονικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πάω να χρησιμοποιήσω το κουπόνι λέει "Δεν πληρώνεις τίποτα μέχρι 10 έυρω" Άρα δεν χρειάζετα κάποιο ποσό και πάνω για να ισχύει η έκπτωση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το διευκρίνισα. Είναι 5 διαδρομές των 10 που νομίζω είναιτέλεια προσφορά. Γιατί δεν φτιάχνετε νέο acc?

Νέο acc θελει και άλλο smartphone για να το δεχτει αγαπητε μου αν δεν ξερεις, τσεκαρισμενο ότι λεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...