Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από που το πήρες ;

Στο O.K. και μου έκανε εντύπωση γιατί γενικά είναι από τα ακριβά σούπερ μάρκετ, λίγο που έψαξα στο Σκρουτζ το είδα διπλάσια τιμή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κανεις σας που ψωνιζει συχνα απο ΑΒ κ δεν του ηρθε σμς με προσωποποιημενη 6ευρη για Χ αγορες μεσα στο μηνα; Ηρθε στη μανα μου για 190(!) ευρω που ψωνιζει μια στο τοσο κ εγω που ειμαι καθε μερα εκει τιποτα.... Ουτε το μηχανημα βγαζει χαρτακι με ποσο. Αρα με εχουν γραψει προς το παρον...

Ψωνίζω αποκλειστικά εδώ και χρόνια από τα ΑΒ, μήνυμα δεν μου έχει έρθει ποτέ. Ίσως να το στέλνουν σε πελάτες που δεν ψωνίζουν τόσο συχνά ή έχουν σταματήσει να ψωνίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψωνίζω αποκλειστικά εδώ και χρόνια από τα ΑΒ, μήνυμα δεν μου έχει έρθει ποτέ. Ίσως να το στέλνουν σε πελάτες που δεν ψωνίζουν τόσο συχνά ή έχουν σταματήσει να ψωνίζουν.

Βγάλε κι εσύ 2-3 κάρτες αν έχεις όπως ο κάθε Έλληνας 2-3 τηλέφωνα και μόλις βλέπουν ότι ψωνίζεις με τη μία θα σου στέλνουν στην άλλη. :devil:  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερη προσφορα απο την προηγουμενη βδομαδα της Ryanair (φυσικα μπορει να μην ειναι ιδιοι προορισμοι)

Εκπτωση 25% σε 250 προορισμους απο 1/9 - 15/12

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ : μεχρι αυριο τα μεσανυχτα οι κρατησεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή γιατί έχει έξτρα χρεώσεις μία βαλίτσα είναι ακριβότερη από το εισιτήριο

Μονιμα ετσι ειναι η ryanair, εχει χαμηλες τιμες και διαφορα εξτρα που ανεβαζουν το εισιτηριο αν θες. Στα εισιτηρια της προσφορας εχεις να παρεις 1 χειραποσκευη και 1 ακομα μικροτερη τσαντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όλες οι προσφορές των supermarket έγιναν αντιγραφή απο αλλου

 

Δεν κάθησα να τις ελέγξω, αν κάποιος εντοπίσει λάθος ας το αναφέρει.

 

 

ΑΒ Βασιλόπουλος 07.08 - 14.08

 

Γιαούρτια & επιδόρπια ψυγείου  ΜΕΒΓΑΛ  -30%
Χταπόδι κατεψυγμένο Μεξικού 800-1200g  9,97€/κιλό
Αναψυκτικά PEPSI, HBH, 7UP 1,5lt (+250ml δώρο)  -40%
Όλα τα προϊόντα SYOSS & PALETTE  -50%  (Στην ενέργεια συμμετεέχουν και τα FA αφρόλουτρα & αποσμητικά με  -50%)
Καθαριστικά & κερμοσάπουνα DETTOL  -40%
Ταμπλέτες πλυντηρίου πιάτων 22-42 τεμάχια  -50%

 

Γαλαξίας 07.08 - 12.08

Καρπούζια  0,19€/κιλό
Φέτα βαρελίσια  5,88€/κιλό
Μπακαλιάρος Νορβηγίας υγράλατος με κόκκαλο  5,99€/κιλό
Μπύρα AMSTEL κουτί 4 x 500ml, Radler ή free 6 x 330ml  -30%
Προϊόντα στοματικής υγιεινής COLGATE  -45%
Προϊόντα AJAX Sprays 500/5600/750ml, Καθαριστικά πατώματος & Fete des Fleurs 1lt, FABULOSO  1+1 Δώρο
Προϊόντα FRUCTIS και βαφές μαλλιών COLOR SENSATION -45%
Προϊόντα NIVEA -45%
Αντηλιακά PIZ BUIN -50%
Πάνες PAMPERS active baby-dry & pants, οικονομικές συσκευασίες -40%  και μωρομάντηλα μονές συσκευασίες  1+1 Δώρο
Όλα τα απορρυπαντικά LENOR 1+1 Δώρο

 

My market 07.08 - 09.08

Φρέσκο ελληνικό κοτόπουλο χύμα 1,95€/κιλό
Γιαούρτια ΔΕΛΤΑ Complet 3 x 200g και 1kg -35%
Μπίρα KAISER κουτί 4 x 500ml -40%
Όλα τα προϊόντα AIM -50%
Όλα τα αφρόλουτρα LUX 700ml -50%
Καθαριστικά KLINEX sprays 750ml, πατώματος και πανάκια -50%

 

Μασούτης 07.08 - 09.08

Μπριζόλα χοιρινή ελληνική με κόκαλο 3,99€/κιλό
Όλα τα κατεψυγμένα προϊόντα 7 ΘΑΛΑΣΣΕΣ -35%*
Όλες οι σερβιέτες & τα σερβιετάκια EVERYDAY -50%*  (Εξαιρούνται Megapack και 1+1)
Καθαριστικά AJAX γιορτή λουλουδιών, Fabuloso 1L, Spray αντλίες, πολυκαθαριστικά Gel & πανάκια -50%*  (Εξαιρούνται τα Ajax τζαμιών)
Μικρές συσκευασίες πάνες PAMPERS Baby-dry, Premium Care, Pants & μονές συσκευασίες μωρομάντηλα 1+1 Δώρο  (Ισχύει για όμοιες συσκευασίες)
ARIEL σκόνη 45μεζ, υγρό 44μεζ, κάψουλες 39/42τεμ 6,90€

*Οι προσφορές ισχύουν με τη Mas card.

 

 

ΕΛΟΜΑΣ 07.08 - 09.08

Κοτόπουλο στήθος φιλέτο νωπό  5,49€/κιλό  (Προέλευση ανάλογα με τη διαθεσιμότητα)
Γραβιέρα Κρήτης Π.Ο.Π.  8,49€/κιλό
Όλες οι ανοιχτές πάνες BABYLINO  -50%
Όλα τα προϊόντα ULTREX, DOVE & CAJOLINE μαλακτικά 750ml  -50%  (Εξαιρούνται τα σαπούνια, κρεμοσάπουνα & κρέμες σώματος Dove)
ΟΜΟ σκόνη 45μεζ.  3,99€

 

 

Κρητικός 07.08 - 09.08

Φιλέτο κοτόπουλο 5,49€/κιλό
Τυρί KOLIOS VEGAN νηστίσιμο 5,85€/κιλό
Γραβιέρα Κρήτης ΠΟΠ 8,49€/κιλό
Ελαφρά συμπυκνωμένος χυμός τομάτας ΣΕΦ 500γρ. 1€ τα 3 τεμάχια
Χυμός AMITA Motion 1L 1,38€
Έδεσμα γιαουρτιού VITAL KOLIOS 1kg 1,75€
Οδοντόκρεμα COLGATE Total 75ml -40%  και όλες οι οδοντόκρεμες Colgate της σειράς Total και Prorelief & λευκαντικές & οδοντ/τσες & στοματικά διαλύματα  -40%
 

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονιμα ετσι ειναι η ryanair, εχει χαμηλες τιμες και διαφορα εξτρα που ανεβαζουν το εισιτηριο αν θες. Στα εισιτηρια της προσφορας εχεις να παρεις 1 χειραποσκευη και 1 ακομα μικροτερη τσαντα.

΄Έχουν γίνει λίγο αυστηρότεροι με το θέμα διαστάσεων των αποσκευών (υπάρχει συγκεκριμένο νή,α για τη Ryan στο insomnia)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΥΞΗΣΗ ΤΙΜΩΝ ΣΤΑ ΑΒ

 

Syoss σαμπουαν πηγαν 5.14 απο 4.84 οσο δηλαδη τα βρισκαμε σε αλλα μικροτερα σ/μ λογω φανταζομαι οτι δεν ειχαν το ιδιο περιθωριο να ανταγωνιστουν τους μεγαλους.

 

Επισης προσοχη στα μαντηλακια dettol για τα χερια(3 δςμενα με 50%).δεν ισχυει εκει το 40% εκπτωση οπως στα υπολοιπα δεττολ...........................

Εχςι αυξησει κ τα νουνου γαλατα κ το χαρτι κουζινας του προσφατα.....

 

Προσωρινα εξαργυρωνω τις επιταγες που κερδισα απο τα απορρυπαντικα κ παυω να ειμαι ΑΒ-oriented στα ψωνια μου μετα απο πολλα χρονια. Θα ψωνιζω τα περισσοτερα απο αλλου.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αναφέρθηκαν τα Syoss, ο Σκλαβενίτης τα έχει -50%

 

Επίσης έχει προσέξει κάνεις άλλος ότι τις περισσότερες προσφορές (αν όχι όλες) του caremarket.gr της έχει και στα καταστήματα του ο Σκλαβενίτης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αναφέρθηκαν τα Syoss, ο Σκλαβενίτης τα έχει -50%

 

Επίσης έχει προσέξει κάνεις άλλος ότι τις περισσότερες προσφορές (αν όχι όλες) του caremarket.gr της έχει και στα καταστήματα του ο Σκλαβενίτης;

Εχθες πήρα τα Syoss 2,54 ευρω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...