Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις προηγούμενες προσφορές , πριν κανένα 10ήμερο περίπου έβγαινε 20€ Θεσ/νικη - Μπολώνια - Θεσ/νίκη και ήμουν ένα κλικ πριν το κλείσω .. τώρα σε μια γρήγορη ματιά που έριξα έφυγαν σχεδόν στα διπλάσια .

Δηλαδή πήγε η πτήση για Μπολόνια στα € 40,00 με επιστροφή; Και σου φαίνονται πολλά;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι,το αεροδρόμιο της Θεσσαλονίκης έχει χαμηλότερα τέλη για τη Ράιν. Στο Ελ Βενιζέλος πετάει αναγκαστικά επειδή δεν υπάρχει άλλο αεροδρόμιο στην Αθήνα και πέριξ. Κανονικά δε πετάει σε κεντρικά αεροδρόμια, μόνο περιφερειακά. Γι αυτό θέλει και λίγο προσοχή όταν ταξιδεύεις κάπου αφού μπορεί να λέει Μιλάνο αλλά να είναι 80 χιλιόμετρα έξω από το Μιλάνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πήγε η πτήση για Μπολόνια στα € 40,00 με επιστροφή; Και σου φαίνονται πολλά;

Όταν το έβλεπα χθες ήταν ~55€,σήμερα 90€ και ναι φυσικά και μου φαίνονται πολλά σε σχέση με τα 20€ που ήταν οι πρώτες θέσεις.

 

Η προσφορά πήρε παράταση μέχρι σήμερα τα μεσάνυχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα € 55,00 πάλι ήταν ευκαιρία, μη σου πω και στα € 90,00! Τόσα θέλεις από Θεσσαλονίκη για τη Σκιάθο με επιστροφή. Από θαλάσσης βεβαίως βεβαίως.

Δε συγκρίνεται με τα € 20,00 αλλά εκείνο έφυγε. Better luck next time (και για μένα το λέω).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι θα μας κραξει, δικαίως, ο Μάτριξ. Άλλο πράγμα να δώσεις ένα 20αρικο για Θεσσαλονίκη μονοήμερο για καφέ και φαγητόκαι άλλο να ξεκινάς την βόλτα με 40+ μόνο στα αεροπορικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διακοπές θα είναι ο άνθρωπος.


My Market 27-29 Ιουλίου

 

Όλα τα προϊόντα μαναβικής  -20% 
Ελληνικός καφές BRAVO 157g και 300g  -35%
Μπύρα heineken κουτί 4 x 500ml και light 4 x 330ml  -30%
Όλα τα προϊόντα LE PETIT MARSEILLAIS και όλα τα αντηλιακά PIZ BUIN  -50%
 
Μασούτης 27-29 Ιουλίου
 
Όλα τα γιαούρτια ΚΟΛΙΟΣ  -20%*
Χοιρινή Μπριζόλα ελληνική με κόκαλο  3,99€/kg
Όλα τα GARNIER Botanic Therapy & οι βαφές μαλλιών Color Sensation  -50%
Όλα τα αντηλιακά NIVEA  -50%
Καρπούζι ελληνικό  0,19€/kg
Όλα τα αφρόλουτρα LUX 700ml  -50%
Όλα τα παγωτά CART D' OR  -35%
Όλα τα χαρτιά υγείας ZEWA Deluxe  -40%
LENOR σκόνη 40 μεζ, υγρό 40 μεζ., κάψουλες 27 τεμ μαλακτικά 26/56 μεζ. & Unstoppables  1+1 Δώρο
 
ΕΛΟΜΑΣ 27-29 Ιουλίου
 
Τόνος RIO MARE 2 x 160γρ.  4,59€  και όλα τα υπόλοιπα προϊόντα Rio Mare  -30%  (Εξαιρούνται οι κωδικού Insalatissime μεξικάνα και καλαμπόκι (2+1) x 160γρ.
Χοιρινή μπριζόλα λαιμού  3,49€/kg
Ταμπλέτες πλυντηρίου πιάτων FINISH 18-20 τεμ.  1+1 Δώρο
DIXAN σκόνη 50 μεζ. & υγρό gel 45 ή 48 μεζ.  6,69€  
Κάψουλες Dixan 14/16 μεζ.  -50%
 
Επεξ/σία από SKRUTZ
  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα χθες μια διαφημιση στην τηλεοραση για τα Σουπερ Μαρκετ Κρητικος, ελεγε κατι σαν -40% στα Vanish (oxy action κλπ). Ψαχνω στα φυλλαδια και δεν βλεπω κατι για -40%.

Ξερει κανεις κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off Topic, απλά ενημέρωση για το θέμα του efood και το κουπόνι των 10€ για όποιον θυμάται, έκανα dispute στο paypal αλλά δεν βρήκα άκρη καθώς θεωρήθηκε παροχή υπηρεσίας και όχι προϊόντος.

Το πήγα μέσω αμφισβήτησης στην τράπεζα και δικαιώθηκα, στις αρχές του μήνα μου πίστωσαν το ποσό στην κάρτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off Topic, απλά ενημέρωση για το θέμα του efood και το κουπόνι των 10€ για όποιον θυμάται, έκανα dispute στο paypal αλλά δεν βρήκα άκρη καθώς θεωρήθηκε παροχή υπηρεσίας και όχι προϊόντος.

Το πήγα μέσω αμφισβήτησης στην τράπεζα και δικαιώθηκα, στις αρχές του μήνα μου πίστωσαν το ποσό στην κάρτα.

 

Μέσω αμφισβήτησης, δηλαδή τι έκανες ;;

Εξήγησε το, πιο αναλυτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσω αμφισβήτησης, δηλαδή τι έκανες ;;

Εξήγησε το, πιο αναλυτικά.

 

Πήρα τηλέφωνο στην τράπεζα, μου έστειλαν με mail μια φόρμα αμφισβήτησης, την εκτύπωσα, τη συμπλήρωσα, την σκάναρα και τους την έστειλα πίσω μαζί με ότι αποδεικτικό είχα (mail efood που αναφέρει το σύνολο της παραγγελίας και ότι αυτό το ποσό έχει χρεωθεί μέσω paypal, καθώς και screenshot από το ιστορικό παραγγελιών στο efood που και πάλι φαίνεται το ποσό της παραγγελίας)

Είχα και την επιλογή να περάσω και από κατάστημα να την συμπληρώσω την αίτηση εκεί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι και λίγο τεχνολογίας αλλά όχι και τόσο για να αξίζει θέμα...

 

20 μπαταρίες αλκαλικές ΑΑΑ  3,40 ευρώ. Δε ξέρω για ποιότητα, λογικά δεν θα είναι και φοβερή. Βγαίνει 17 cents η μπαταρία και στο skroutz βλέπω κανονικά κάνει γύρω στα 5,5.

 

https://www.you.gr/mikrosyskeves-eidh-spitiou/diafora-voithitika/bataries/alkalikes-bataries-f-u-aaa-lr03-20-temachia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσω αμφισβήτησης, δηλαδή τι έκανες ;;

Εξήγησε το, πιο αναλυτικά.

 

 

Πήρα τηλέφωνο στην τράπεζα, μου έστειλαν με mail μια φόρμα αμφισβήτησης, την εκτύπωσα, τη συμπλήρωσα, την σκάναρα και τους την έστειλα πίσω μαζί με ότι αποδεικτικό είχα (mail efood που αναφέρει το σύνολο της παραγγελίας και ότι αυτό το ποσό έχει χρεωθεί μέσω paypal, καθώς και screenshot από το ιστορικό παραγγελιών στο efood που και πάλι φαίνεται το ποσό της παραγγελίας)

Είχα και την επιλογή να περάσω και από κατάστημα να την συμπληρώσω την αίτηση εκεί.

Εγώ ζήτησα refund μέσω του paypal και το αποδέχτηκαν. Δήλωσα λάθος περιγραφή αγαθού (τιμή).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...