Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΕΛΟΜΑΣ       20/7 - 22/7

 

-Τυρί  Dirollo classic    5,49€/κιλό

-ΕΛΟΜΑΣ  δοχεία φαγητού, σετ 5 τεμαχίων    2,99€

-50% σε σερβιέτες και σερβιετάκια   EveryDay(εξαιρούνται οι κωδικοί mega packs και οι συσκευασίες 1+1 δώρο)

-Απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων Skip  σκόνη 45μεζ, υγρό 42μεζ ή κάψουλες 40 τεμάχια     6,99€

-50% στα  Klinex spray 750ml  και στα υγρά πατώματος Klinex  1 λίτρου 

 

 

 

Μασούτης      20/7 - 22/7

 

-Ελληνικά ροδάκινα   0,85€/κιλό

-Κιμάς βόειου Ν/Ζ Γερμανίας     5,99€/κιλό

-40% στα χύμα και συσκευασμένα αλλαντικά ΒΙ.Κ.Η.

-30% σε όλα τα χύμα και συσκευασμένα ημίσκληρα τυριά  Δωδώνη

-35% στις φρυγανιές Elite  σταρένιες 125γρ και σίκαλης 90γρ   3+1 δώρο

-40% στο Lipton Ice Tea  500 και 1500ml

-Ουΐσκι Grant's  700ml     14,04€

-50% σε όλα τα αντηλιακά  Ambre Solaire

-50% σε όλα τα μαλακτικά  Cajoline  750ml

-50% στα χαρτιά υγείας και τις χαρτοπετσέτες  Softex

-40% σε όλες τις κλειστές πάνες Sani, Lady  και στις μονές συσκευασίες ανοιχτές πάνες

-Απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων  ΟΜΟ  σκόνη ή υγρό 45μεζ      4,45€

 

 

 

My Market      20/7 - 22/7

 

-Φρέσκια σπάλα ή ελιά από μοσχαράκι γάλακτος χωρίς κόκκαλο(έως 8 μηνών)  6,90€

-Βαρελίσια φέτα Μεσολογγίου Π.Ο.Π.    5,68€/κιλό

-40% σε όλες τις ζωοτροφές και τα snacks Purina(Friskies, Gourmet, Felix,One)

-50% σε αφρόλουτρα, σαμπουάν και conditioners  Johnson's

-45% στις οικονομικές συσκευασίες ανοικτές παιδικές πάνες και στα pants  Babylino

-50% σε όλα τα προϊόντα  Carroten

-40% στα καθαριστικά  Viakal

-Ταμπλέτες πλυντηρίου πιάτων  Finish All In One Max  30 τεμάχια ή Quantum 25 τεμάχια   3,99€

 

 

ΑΒ     20/7 - 22/7

 

-Ελληνικά καρπούζια  0,18€/κιλό

-Χύμα ελληνικό κοτόπουλο    1,94€/κιλό

-Φέτα Π.Ο.Π. Δωδώνη   χύμα   6,99€/κιλό

-30% στα αλλαντικά  Fouantre Υφαντής

-30% στα παγωτά Carte D'Or  900 και 1800ml(εξαιρούνται οι προωθητικοί κωδικοί)

-Μπύρα  Fix   4x500ml     3€

Επεξ/σία από efkola
  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν εχει γραφτει αλλα στα mymarket εχει τα fa 750 1+1 με 2.63 ευρω.

Bρηκατε τιποτα ? Το πρωι πηγα σε καταστημα και η τιμη ηταν 2,63 για ενα μονο τεμαχιο,δεν ειχε πουθενα 1+1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bρηκατε τιποτα ? Το πρωι πηγα σε καταστημα και η τιμη ηταν 2,63 για ενα μονο τεμαχιο,δεν ειχε πουθενα 1+1.

Και εγω πηγα εδω Θεσ/νικη σημερα και δεν βρηκα 1+1. Η ταμιας μου ειπε οτι ειχαν πολλα αλλα την πρωτη μερα φυγαν ολα και τους εμειναν τα μονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω πηγα εδω Θεσ/νικη σημερα και δεν βρηκα 1+1. Η ταμιας μου ειπε οτι ειχαν πολλα αλλα την πρωτη μερα φυγαν ολα και τους εμειναν τα μονα.

πάντως την περασμένη εβδομάδα που είχε προσφορά τις πάνες, στο mymarket επειδή είχε μείνει μόνο μια συσκευασία από το 1+1, μου την πέρασαν κανονικά, μου έγραψαν στην απόδειξη πως μου χρωστάνε 1 τεμάχιο και μετά από 2 ημέρες που πήγα μου έδωσαν το τεμάχιο που δεν είχαν όταν είχαν την προσφορά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως την περασμένη εβδομάδα που είχε προσφορά τις πάνες, στο mymarket επειδή είχε μείνει μόνο μια συσκευασία από το 1+1, μου την πέρασαν κανονικά, μου έγραψαν στην απόδειξη πως μου χρωστάνε 1 τεμάχιο και μετά από 2 ημέρες που πήγα μου έδωσαν το τεμάχιο που δεν είχαν όταν είχαν την προσφορά!

 

Σε οποιο supermarket εχω παει και δεν εχουν δευτερο τεμαχιο για το 1+1,περνανε το ενα τεμαχιο με εκπτωση 50%.

Τσεκαρισμενο σε βασιλοπουλο και γαλαξια .Μου το ειπε το προσωπικο οταν τους ρωτησα αν εχουν αλλα κομματια στην αποθηκη και η απαντηση ηταν οτι θα περαστει με -50% στο ταμειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οποιο supermarket εχω παει και δεν εχουν δευτερο τεμαχιο για το 1+1,περνανε το ενα τεμαχιο με εκπτωση 50%.

Τσεκαρισμενο σε βασιλοπουλο και γαλαξια .Μου το ειπε το προσωπικο οταν τους ρωτησα αν εχουν αλλα κομματια στην αποθηκη και η απαντηση ηταν οτι θα περαστει με -50% στο ταμειο.

Περιεργο αυτο. Γιατι οι προσφορες αυτες ειναι απο τις εταιριες και οχι απο τα ιδια τα μαρκετ. Εκτος αν εχουν παρει την εγκριση απο την εταιρια οταν τελειωνουν τα 1+1 να περνανε την εκπτωση για τα μεμονομενα στο ταμειο. Εμενα παντως οσες φορες ρωτησα κανεις δεν μου ειπε οτι μπορει να γινει εκπτωση στο ταμειο αν παρω 2 μεμονομενα προϊοντα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθες πηγα my market αιγαλεω

 

Δεν βρηκα κανενα 1+1

 

Βρηκα σκετες συσκευασιες ατομικες κ ετσι ρωτησα την υπαλληλο αν γινεται εκπτωση και μ ειπε οχι.ειναι μονο γ τις δεμενες συσκευασιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να μην μπερδευτουμε εγω αναφερομαι σε προσφορα 1+1 και ΔΕΝ αφορα δεμενες συσκευασιες.

Αν η προσφορα για τα fa ειναι 1+1 δεμενη συσκευασια ειναι αλλο πραγμα.

 

Παλαιοτερα και πριν ξυπνησουν τα super market εχει τυχει να παρω 1 (δεμενη συσκευασια 1+1)+1(δεμενη συσκευασια 1+1) δηλ 4 τεμαχια και να πληρωσω 1

Επεξ/σία από chris456
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα αν πάρεις 4 τεμάχια 2 θα πληρώσεις. Μάλλον εννοείς ότι πλήρωσες 1 απ τα 4.

Σωστη παρατηρηση το διορθωσα...ειναι απο τις περιπτωσεις που 1+1 δεν ισουται με 2 χεχε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...