Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Man, αυτή η μπίρα είναι premium, δε μπορεί να συγκριθεί με οποιοδήποτε νερόπλυμα βρίσκεις στο περίπτερο και που πίνει ο μέσος Έλληνας.

 

Αυτή η μπίρα πίνεται σαν ποτό, όχι στην οικοδομή ή την ταβέρνα παρέα με χοιρινές μπριζόλες και τζατζίκι.

 

Όταν η Amstel και η Heineken έχουν ~1.30€/500ml, πίστεψέ με, η Gulden Draak στο 1.50€/330ml είναι τσάμπα.

 

Αν σου φαίνεται ακριβή, την Ερμής θα έπρεπε να απαιτείς να σε πληρώνουν για να την πιεις.

 

Τέλος, με 10.5% αλκοόλ, δοκίμασε να πιεις 2-3 τέτοιες να δούμε σε τι φάση θα βρεθείς.

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι οταν την δοκιμασα και εγω εχει την κλασικη γευση που εχει το αλκοολ και οχι τοσο πολυ την πικρη γευση της μπυρας. Δεν ενθουσιαστικα. Κρατησα και το μπουκαλι για να το κανω φωτιστικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν εχει γραφτει αλλα στα mymarket εχει τα fa 750 1+1 με 2.63 ευρω.

 

Απο ποτε μεχρι ποτε και που υπαρχει σαν προσφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σευχαριστω πολυ!πηρα 3 βιβλια!παραλαβη απο καταστημα 3 ευρω...απορω ποιο ειναι το κερδος τους...

Τα βιβλια αυτα πηγαιναν για πολτος οποτεενα πολυ μικρο κερδος υπαρχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Man, αυτή η μπίρα είναι premium, δε μπορεί να συγκριθεί με οποιοδήποτε νερόπλυμα βρίσκεις στο περίπτερο και που πίνει ο μέσος Έλληνας.

 

Αυτή η μπίρα πίνεται σαν ποτό, όχι στην οικοδομή ή την ταβέρνα παρέα με χοιρινές μπριζόλες και τζατζίκι.

 

Όταν η Amstel και η Heineken έχουν ~1.30€/500ml, πίστεψέ με, η Gulden Draak στο 1.50€/330ml είναι τσάμπα.

 

Αν σου φαίνεται ακριβή, την Ερμής θα έπρεπε να απαιτείς να σε πληρώνουν για να την πιεις.

 

Τέλος, με 10.5% αλκοόλ, δοκίμασε να πιεις 2-3 τέτοιες να δούμε σε τι φάση θα βρεθείς.

 

 

σε καταλαβαίνω. Προτιμώ όμως να μη τους δώσω άλλα λεφτά για κάτι που μπορώ να αγοράσω άλλο είδος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ποτε μεχρι ποτε και που υπαρχει σαν προσφορα?

Δεν ξερω εδω στους αγιους Θεοδωρους που ειμαι διακοπες το ειδα σε καταστημα απλα να πω οτι εδω δεν ειχε ουτε ενα αντρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτυπησα αυτο

https://bilablau.com/magic-tracks-magic-tracks.html

εχει 91% εκπτωση (+4 ευρω μεταφορικα) και το θεωρησα καλη προσφορα....

Οτι πρεπει για πιτσιρικια :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bilablau provides a member subscription which gives you access to all our benefits. 0 euro the first 14 days here efter 12 euro monthly.

 

 

τι σχεση εχει αυτο με την προσφορα κομπ? εγω δεν εκανα κατι τετοιο, μια αγορα στο magic track μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σχεση εχει αυτο με την προσφορα κομπ? εγω δεν εκανα κατι τετοιο, μια αγορα στο magic track μονο.

 

Φανταζομαι οτι μπορεις να γινεις μελος δωρεαν για 14 ημερες να μην πληρωσεις μεταφορικά ή να πληρώσεις πολυ λιγότερα και μετα να διακόψεις την συνδρομή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bilablau provides a member subscription which gives you access to all our benefits. 0 euro the first 14 days here efter 12 euro monthly.

 

 

τι σχεση εχει αυτο με την προσφορα κομπ? εγω δεν εκανα κατι τετοιο, μια αγορα στο magic track μονο.

 

 

jkLqVaW.jpg

 

Πήγα να το αγοράσω και εγώ αλλά κάτι δεν μου πήγαινε καλά αφού διάβασα το Post του φίλου απο πάνω για το membership. 

 

Στο τελευταίο βήμα λεει ότι αφού κάνεις την παραγγελία σε γράφει και συνδρομητή. Μπορείς να ξεγραφτείς όποτε θες αρκεί πρώτα να παραλάβεις την παραγγελία!!! Αν δεν παραλάβεις δεν μπορείς να ξεγραφτεις, οπότε τρως +12€

 

TERMINATION OF MEMBERSHIP AND PERIOD

 

You can cancel your membership whenever you want to.  The only exception is when you are using your membership.  That is until you have received the product/service you have ordered. You are not able to cancel your membership during the time you are using it.  As soon as you have received your goods and do not use your membership any more are you able at any time to cancel your subscription.  but of course we hope that you would like to continue as a member, so you can save even more money.

To cancel your membership, log in to "My Account". If you cancel your membership, you will still have access to your membership during the remaining of the time.  After a membership has been terminated it will  be dormant until you choose reactivate your account. If your debit card is about to expire or has expired, you can enter the information for your new debit card under "My Account" when you are logged in to Bilablau.

 
 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να το αγοράσω και εγώ αλλά κάτι δεν μου πήγαινε καλά αφού διάβασα το Post του φίλου απο πάνω για το membership. 

 

Στο τελευταίο βήμα λεει ότι αφού κάνεις την παραγγελία σε γράφει και συνδρομητή. Μπορείς να ξεγραφτείς όποτε θες αρκεί πρώτα να παραλάβεις την παραγγελία!!! Αν δεν παραλάβεις δεν μπορείς να ξεγραφτεις, οπότε τρως +12€

 

 

 

 

 

Ισχύει.... εγώ που έκανα αγορά μου έχει ενεργό το membership και ελπίζω να παραλάβω πριν λήξει η διορία...

 

4FiFuw1.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...