Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Πήρα δύο τέτοιους φακούς τον Φεβρουάριο, ο ένας πρόλαβε να χαλάσει σε δύο μήνες με πολύ μικρή χρήση.

 

Ενώ ως σχέδιο φαίνονται καλοί -και η ιδέα της usb φόρτισης για μινι φακό αξίζει- το quality assurance δεν μοιάζει τοπ.

 

Επίσης το Gearbest ακόμα και όταν τους στείλεις βίντεο με το πρόβλημα ζητά επαναποστολή (λες και... θα κάνουν τεχνική υποστήριξη τον φακό) αντίθετα, πχ, με το banggood που σε χαμηλού κόστους είδη μπορεί να σου κάνει συχνά και απευθείας την αντικατάσταση.

 

Οπότε αν συνδυάσουμε το γεγονός ότι οι φακοί αυτοί δεν έχουν την καλύτερη ποιότητα με τα κόστη επαναπαστολής για πιθανή αντικατάσταση.... καλύτερα να αποφύγετε το gearbest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Lidl έχει την αρκετά ενδιαφέρουσα Gulden Draak στα 6€ την τετράδα, τιμή νομίζω εξαιρετική 

(πήρα 4 τετράδες χτες και ψήνομαι να πάω να φορτώσω 2~3 ακόμα σήμερα μετά τη δουλειά :D )

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link;

 

Γιατί αν ισχύει, μιλάμε για τιμή ξεφτίλα, γύρω στα 3-4€ τη βρίσκεις σε κάβες.

 

Εν τω μεταξύ πώς έφερε επώνυμη και της προκοπής μπίρα το Lidl;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link;

 

Γιατί αν ισχύει, μιλάμε για τιμή ξεφτίλα, γύρω στα 3-4€ τη βρίσκεις σε κάβες.

 

Εν τω μεταξύ πώς έφερε επώνυμη και της προκοπής μπίρα το Lidl;

https://www.lidl-hellas.gr/el/prosfores.htm?articleId=1951

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάφορα ελληνικά και ξενόγλωσσα βιβλία με 1€ απο το public

και με αγορές πάνω απο το 1€ συμμετέχετε στην καθημερινή κλήρωση για δωροεπιταγή 1000€

σευχαριστω πολυ!πηρα 3 βιβλια!παραλαβη απο καταστημα 3 ευρω...απορω ποιο ειναι το κερδος τους...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με τον αδερφό μου έχουμε βολευτεί με τα γεμιστά μπισκότα Captain Rondo (500 γρ.) από τα Lidl στα 0,99€ το πακέτο (μέχρι 22/07). :lol:

139 θερμίδες ανα μπισκότο. Έφαγα ένα κουτί προτού το δω και κάνω μια εβδομάδα δίαιτα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...