Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Maui στην οποία αναφέρομαι:

https://www.skroutz.gr/s/6975812/Maui-Sons-Ομπρέλα-Θαλάσσης-1-9m-1540.html

 

Αυτή η Maui (πιο πρόσφατο μοντέλο) https://www.skroutz.gr/s/11235954/Maui-Sons-Διαμέτρου-2-20m-Προστασία-Upf50-1560.htmlφαίνεται ολόιδια με την Mckinley του Intersport.

 

Εγώ τέτοια βάση χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια και είναι αρκετά βολική: https://freerider.gr/vasi-omprelas-metalliki-solart.html. Έχει τέτοιου τύπου με πλαστικό στρογγυλό μοχλό η οποία είναι υποδεέστερη και μου έχει τύχει να σπάσει το πλαστικό κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ολες αυτες οι καλες ομπρελες εχουν προστασια 50, καπως το λενε αλλα δεν θυμαμαι, μονο το νουμερο θυμαμαι. Το γραφει και το χαρτακι που ειναι καρφιτσωμενο πανω στην ομπρελα. Το κρουστικο κονταρι ειναι οτι καλυτερο εχω αγορασει για την παραλια, ειχα το αλλο που το γεμιζεις νερο, ειχα ενα πλαστικο σαν βιδα. Πεταμενα λεφτα.
Συνηθως βγαζεις το κατω μερος απο το κονταρι της ομπρελας και τοποθετεις το πανω μερος (που φυσικα ειναι πιο λεπτο) μεσα στο κρουστικο κονταρι. Εχω δει ομως και ανθρωπους να εχουν παρει πιο μεγαλο κρουστικο και τοποθετουν και το κατω κονταρι της ομπρελας, δηλαδη τα βαζουν ολα, αυτο βοηθαει οσους θελουν να ειναι ψηλα η ομπρελα. Δεστε και δυο σκοινια στο πανω μερος στο κονταρι (ακριβως κατω απο το υφασμα) και θα στεκεται στην θεση της ακομη και σε αγριο μελτεμι στην Ναξο (στην Μικρη Βιγλα για οσους ξερουν)

Η ολη αναφορα μου εγινει για να μην σκοτωθειτε να γυρνατε χωρις λογο ολα τα καταστηματα Intersport, και να μην την βρειτε υπαρχει παντου το ιδιο πραγμα με αλλη σταμπα με +5ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Άπαντα για λαδια, μελια, γαλατα, τωρα και για ομπρελες θαλασσης. Θα σας παρακαλεσω να συνεχισετε την κουβεντα σας στο "μπλα-μπλα" ανοιγοντας θεμα/ερωτημα γι' αυτες.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την μαουι (1,90) και την βαση την καρφωτη που προτεινε ο φιλος πιο πανω (solart) τα εχει το πρακτικερ στο ιδιο κοστος.

 

Επισης παιζει 15% κουπονι απο cu για αγορα 40+.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιάς και βλέπω συζήτηση για ομπρέλλα θαλάσης ας μοιραστώ μαζί σας μια που βρήκα στο you:

 

https://www.you.gr/outdoor-lifestyle/sports-thalassa/ompreles-thalassas-aksesoyar/omprela-thalassis-summer-club-iris-18325-prasino

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

μα πως θα μπει το 29 στο 29;

δεν θα θηλυκωνει...γιαυτο εχει πιο μεγαλη διαμετρο το κατω για να μπορει να μπαινει το πανω... :) :)

 

τελικά πετάχτηκα σκλαβενίτη που τα έχει κ αυτός τα κλασσικά κρουστικά... η Maui (με κοντάρι 29/32) θέλει 28άρι κρουστικό!! δεν ξέρω πως και γιατί, αυτό ταίριαζε γάντι. και τα είχε όλα σε τιμές σκρουτζ, για όσους θέλουν κρουστικό κ να μην τρέχουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στον Σλαβενιτη εχει προσφορα αμιτα ροδακινο μεγαλο 1.37 2+1 χοντρικα δηλαδη 80 λεπτα ο ενας και αμιτα μεγαλη βυσσινο 1.12 2+1 επισης χοντρικα 70 λεπτα ο ενας χυμος.

Επεξ/σία από Anorymous
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άπαντα για λαδια, μελια, γαλατα, τωρα και για ομπρελες θαλασσης. Θα σας παρακαλεσω να συνεχισετε την κουβεντα σας στο "μπλα-μπλα" ανοιγοντας θεμα/ερωτημα γι' αυτες.

Μαλλον είσαι αόρατος... Δε ξέρω αλλιώς πως να το εξηγήσω... Ξέρω ότι γράφοντας απλά συνεχίζω να καταστρεφεται το post, αλλά αλήθεια ή γαϊδούρια μας δεν έχει όρια.. Να μας έρχεται όλους mail με το τι ομπρέλα προτείνει ο καθένας..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κόψεις το εμαιλ.... ή να το βάλεις σε other folder καλύτερα. 

Καλά έκανε και δε τα έκοψε... Ειναι πάρα πολύ κατατοπιστικά τα σχόλια για την ομπρέλα και το λέω ως εξειδικευμένος χρήστης κάτοχος 6 διαφορετικών ομπρελών έχοντας κρουστικό και πλαστικό τρυπητήρι και ότι άλλο έχει προκύψει στην 40ετή καριέρα μου στις παραλίες

 

 

 

Η ομπρέλα κρατάει

 

https://www.youtube.com/watch?v=2x80_aGLO5U 

 

Επίσης πιστεύω ότι καλύτερα να πάρετε το σκούρο για λιγότερη αντηλιά στα μωρά 

Το ανοικτό πράσινο αντανακλά από την άμμο και σε καίει 

 

Να βλέπουμε και το βάρος. Νομίζω τα μαουι ειναι 1,8 και η τερα η μεγάλη 3,2

Ευχαρίστως να δημιουργηθεί ένα λινκ και να πάνε τα σχόλια εκεί... αλλά το θέμα είναι σοβαρό

Την βαριά δεν την κουβαλάνε τα παιδιά έτσι κι αλλιως!!!

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κόψεις το εμαιλ.... ή να το βάλεις σε other folder καλύτερα. 

Mάλλον μας κάνεις πλάκα ε?

 

 

Καλά έκανε και δε τα έκοψε... Ειναι πάρα πολύ κατατοπιστικά τα σχόλια για την ομπρέλα και το λέω ως εξειδικευμένος χρήστης κάτοχος 6 διαφορετικών ομπρελών έχοντας κρουστικό και πλαστικό τρυπητήρι και ότι άλλο έχει προκύψει στην 40ετή καριέρα μου στις παραλίες

Το πρώτο μήνυμα το έχεις διαβάσει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mάλλον μας κάνεις πλάκα ε?

 

 

Το πρώτο μήνυμα το έχεις διαβάσει?

τα διάβασα όταν τα βάζανε για τις διαμέτρους . Τώρα έχουνε σβήσει διάφορα 

 

δε κάνω πλάκα σε κάποιον, απλά δε σε ενδιαφέρει μάλλον η κουβέντα με τις φτηνές που βγαίνουν τελικά ακριβές ομπρέλες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα διάβασα όταν τα βάζανε για τις διαμέτρους . Τώρα έχουνε σβήσει διάφορα 

 

δε κάνω πλάκα σε κάποιον, απλά δε σε ενδιαφέρει μάλλον η κουβέντα με τις φτηνές που βγαίνουν τελικά ακριβές ομπρέλες 

Φίλε μου... δεν έχει να κάνει με το τι ενδιαφέρει εμένα και εσένα...

 

Το θέμα είναι να μπορούμε να συνυπάρχουμε, να ενημερωνόμαστε και να μην οφτοπικιάζουμε παντού.

 

Είναι τόσο κακό πιά όταν μου έρχετε ένα μαιλ από το τόπικ "Προσφορές εκτός τεχνολογίας" να διαβάζω κάτι σχετικό?

 

Το είπε και ο συντονιστής παραπάνω... υπάρχει και η ενότητα "Μπλα μπλα" που μπορείτε να συζητάτε ότι θέλετε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τα διάβασα όταν τα βάζανε για τις διαμέτρους . Τώρα έχουνε σβήσει διάφορα 

 

 

Δεν εχει σβησει τιποτα απολυτως, εκτος απο ενα δικο σου ποστ για τα κονταρια 20 λεπτα μετα την παρακληση μου χθες!

 

Για την ωρα ομως! Κανω υπομονη οπως και πολλοι αλλοι, αλλα δεν βλεπω να μπαινει τελεια ούτε να ανοιγετε καποιο θεμα στο μπλα μπλα να μιλησετε για το πως επιλεγει καποιος μια ομπρελα! Αν δεν υπαρχει συνεννόηση, δεν μπορει η ανοχη να υπαρχει απο την μια πλευρα συνεχως, ετσι στο τελος βλεπω να φευγει ολη η σχετικη κουβεντα.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι απόψε τα μεσάνυχτα… προσφορά της Ryanair από 9,99 € για ταξίδια τον Οκτώβριο και τον Νοέμβριο.

https://www.ryanair.com/gr/el/plan-trip/explore/special-offers

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...