Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Maui εχει και 2,2μετρα, οποιος δεν βρηκε απο το Intersport με +5ευρω παραπανω υπαρχει και αυτη https://www.terramare.com.gr/omprela-thalassis-maui-and-sons-220-8-29-32cm-1560/

Μαζι με ενα κονταρι που καρφωνει σαν σφυρι (τα βρηκα στα μεγαλα καταστηματα Σκλαβενιτη, hammeringstake.gr)
Ειναι το καλυτερο δυνατον για τον ηλιο για οσους απο εμας δεν ειναι λεφταδες η τρεντυδες να πληρωνουν 10ευρω για ομπρελα και ξαπλωστρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν δεν σου είναι κόπος ενημέρωσε μας τι θα πιστωθεί.

 

Στο 1+1 η εφαρμογή λέει χωρίς επιστροφή άρα δεν θα πιστωθει τιποτα

Αυτό που μου άρεσε πάντα είναι η απόλυτη βεβαιότητα εδω μέσα. Απαντώ λοιπόν κυρίως για τον manouras2 που ρώτησε ευγενικά. Σήμερα πιστώθηκαν 4€

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σχετικά με τα κρεμοσαπουνα ενδεικτικό της κερδοσκοπίας είναι ότι στη Βουλγαρία πωλούνται συσκευασίες του ενός λίτρου στα 50 cents.
Το ίδιο και τα μωρομαντηλα.

 

Αλλά : Βουλγαρία μισθός: 150-200 €...

 

Στην Ελβετία δλδ που έχουν μέσο ετήσιο εισόδημα $95824 πόσο κάνει το κρεμοσάπουνο ?

 

Το εισάγουν απο Βουλγαρία και το πουλανε όσο εδω (περίπου) :P

Κρεμοσαπουνο 500ml, 3αδα ή 2αδα σαπουνι, μωρομαντηλα συσκευασια 60τμχ, αποσμητικο sanex/nivea/κλπ το καθενα απο 1 λιρα = 1,13 ευρω.

Για να μην πω για τιμες σ/μ που ειναι ιδιες με Ελλαδα.

Και μισθοι τουλαχιστον 3πλασιοι απο ελλαδα.

 

Δεν λεγεται κερδοσκοπια αυτο που γινεται στην Ελλαδα αλλά συνειδητη κλεψια.

 

 

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ομπρέλα (αν μιλάμε για την McKinley): προτιμήστε την Maui. Έχω και χρησιμοποιώ και τις δύο και ναι μεν η McKinley έχει αισθητά μεγαλύτερη διάμετρο - 2.20 έναντι 1.80 (νομίζω) ωστόσο η Maui δεν λυγίζει τόσο εύκολα στον αέρα σε αντίθεση με την Mckinley που λυγίζει με το παραμικρό. Επίσης το μαύρο εσωτερικό χρώμα της Maui μου δίνει την αίσθηση ότι μπλοκάρει καλύτερα τον ήλιο από το ανοιχτό πράσινο της McKinley - μπορεί να κάνω λάθος σε αυτό δεν το έψαξα. Πολλά τα 50€ που ζητά η Mckinley αλλά επαναλαμβάνω ακόμα και στην τιμη προσφοράς προτιμήστε την Maui.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ομπρέλα εγώ σώθηκα.

Πήρα μία παλιά 3μετρη (ή και 4μετρη) νομίζω που είχα και δεν την καρφώνω καν. 

Πχ. https://www.praktiker.gr/p/omprela-kipou-f-400cm-prasini-me-krank-78002

 

Την ανοίγω και την ξαπλώνω. Κρεμάω απο το κέντρο και τη τσάντα και σε 30" έχω φουλ τεράστια σκιά.

Αν φυσάει πολύ με ένα σπάγκο τη δένω στις άκρες.

 

4 άτομα κάθονται απο κάτω και όπως γυρίζει ο ήλιος τη τσουρλάω και σε δευτερόλεπτα είμαι έτοιμος.

 

Έβλεπα τη τελευαία φορά όσους έχουν τις κλασσικές και μου ερχόταν γέλιο.

Μία ώρα στήσιμο να την καρφώσουν για μία κουτσουλιά σκιά!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζι με ενα κονταρι που καρφωνει σαν σφυρι (τα βρηκα στα μεγαλα καταστηματα Σκλαβενιτη, hammeringstake.gr)

Έχουμε φώτο ή ενδεικτική τιμή του κονταριού, να ψάξω να το βρώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Maui εχει και 2,2μετρα, οποιος δεν βρηκε απο το Intersport με +5ευρω παραπανω υπαρχει και αυτη https://www.terramare.com.gr/omprela-thalassis-maui-and-sons-220-8-29-32cm-1560/

 

Μαζι με ενα κονταρι που καρφωνει σαν σφυρι (τα βρηκα στα μεγαλα καταστηματα Σκλαβενιτη, hammeringstake.gr)

Ειναι το καλυτερο δυνατον για τον ηλιο για οσους απο εμας δεν ειναι λεφταδες η τρεντυδες να πληρωνουν 10ευρω για ομπρελα και ξαπλωστρα

ιδια ειναι με αυτη ?

 

https://www.moustakastoys.gr/gr/kalokairina/axesouar-paralias/omprela-iliou-maui-antianemiki-2208-2932mm-polyester-3-hromata-1560-339399001560/?q=maui

 

για το κονταρι εχουμε καποιο λινκ ? κανει πανω απο 30 ευρω νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιδια ειναι με αυτη ?

 

https://www.moustakastoys.gr/gr/kalokairina/axesouar-paralias/omprela-iliou-maui-antianemiki-2208-2932mm-polyester-3-hromata-1560-339399001560/?q=maui

 

για το κονταρι εχουμε καποιο λινκ ? κανει πανω απο 30 ευρω νομιζω

Έχει προστασία uv αυτή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πήρα πρόσφατα την κλασσική Maui, αναφέρει ότι έχει κοντάρι 29/32... εγώ πιο κρουστικό παίρνω άραγε;; το 23 έως 29 ή το 30 και άνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πήρα πρόσφατα την κλασσική Maui, αναφέρει ότι έχει κοντάρι 29/32... εγώ πιο κρουστικό παίρνω άραγε;; το 23 έως 29 ή το 30 και άνω;

αφου αναφερει 29/32 σημαινει οτι το πανω κονταρι ετσι οπως ειναι τωρα ειναι 29 και το κατω 32

εσυ αφου θα αντικαταστησεις το κατω θελεις τουλαχιστον 32

με επιφυλαξη παντα, με τη λογικη το παω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου αναφερει 29/32 σημαινει οτι το πανω κονταρι ετσι οπως ειναι τωρα ειναι 29 και το κατω 32

εσυ αφου θα αντικαταστησεις το κατω θελεις τουλαχιστον 32

με επιφυλαξη παντα, με τη λογικη το παω

 

Ναι κ εγώ αυτό σκέφτηκα... αλλά στο κρουστικό βάζεις μόνο το πάνω κομμάτι, το κάτω δεν χρησιμοποιείται. Άρα λογικά με το έως 29 θα είναι οκ... θα δείξει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κ εγώ αυτό σκέφτηκα... αλλά στο κρουστικό βάζεις μόνο το πάνω κομμάτι, το κάτω δεν χρησιμοποιείται. Άρα λογικά με το έως 29 θα είναι οκ... θα δείξει :P

μα πως θα μπει το 29 στο 29;

δεν θα θηλυκωνει...γιαυτο εχει πιο μεγαλη διαμετρο το κατω για να μπορει να μπαινει το πανω... :) :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...