Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

^ το ειχε και ο Μαρινοπουλος πριν 2( ; ) μερες στα 7,99....και με το κουπονι βγήκε 4,99

Γενικα τον θεωρω ακριβο το Μασουτη.

 

Δεν το είχα προσέξει :( ευχαριστώ πάντως 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πράγματι είδα στον Μασούτη την Styler και την απλή Proglide με 50%, και μάλιστα σε συνοικιακό κατάστημα.  Ήταν να μην γκρινιάξω, σκίζονται στην ποδιά μας τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα βασιλόπουλο σήμερα για τις styler και proglide και οποιον ενδιαφέρει έχει -50% και τις wilkinson quattro ανδρικη και γυναικεία, όπως και 30% τα αποσμητικά noxzema, εγώ πήρα το μεγαλο noxzema rollon απο 4,93-1,48(-30%)-1,5(κουπόνι επιθυμιες)=1,95.

Επίσης είδα στο φυλλάδιο βερόπουλου όλοι οι αφροι και τζελ gillette -35% και με το κουπόνι από επιθυμίες -1,5 ευρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα βασιλόπουλο σήμερα για τις styler και proglide και οποιον ενδιαφέρει έχει -50% και τις wilkinson quattro ανδρικη και γυναικεία, όπως και 30% τα αποσμητικά noxzema, εγώ πήρα το μεγαλο noxzema rollon απο 4,93-1,48(-30%)-1,5(κουπόνι επιθυμιες)=1,95.

Επίσης είδα στο φυλλάδιο βερόπουλου όλοι οι αφροι και τζελ gillette -35% και με το κουπόνι από επιθυμίες -1,5 ευρω...

Στο Μασουτη οι αφροι και τα τζελ gillette ειναι -40%. Σήμερα πήρα το gell gillete από 5€, 1,5€. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Μασουτη οι αφροι και τα τζελ gillette ειναι -40%. Σήμερα πήρα το gell gillete από 5€, 1,5€. :-D

Ναι το ξέρω απλά ξέχασα να αναφέρω οτι μιλάω για Αθήνα, που δυστυχώς δεν έχει Μασούτη (γαρ Θεσσαλονικιός, προσφάτως αφιχθής εις τας Αθήνας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να κανουμε ενα supermarket megathread? :mrgreen:

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!! :-D

 

Btw, απο σημερα που βγηκε το φυλλάδιο του Μασούτη και μεχρι 4/1 νομιζω, εχει τις Φωλιες gourmet του καραμολέγκου(=1,77)+ δώρο το ψωμι τοστ κεφάτο. Πολυ καλό για τοστακια, σαντουιτσάκια για τη δουλεια, το γραφείο κλπ

Επεξ/σία από mary1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!! :-D

 

Btw, απο σημερα που βγηκε το φυλλάδιο του Μασούτη και μεχρι 4/1 νομιζω, εχει τις Φωλιες gourmet του καραμολέγκου(=1,77)+ δώρο το ψωμι τοστ κεφάτο. Πολυ καλό για τοστακια, σαντουιτσάκια για τη δουλεια, το γραφείο κλπ

 

Δοκίμασε να αγοράσεις ψωμί του τοστ από κάποιο φούρνο. 2/2 φούρνους που έχω δοκιμάσει, το ψωμί δεν έχει καμία σχέση με αυτά του εμπορίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να αγοράσεις ψωμί του τοστ από κάποιο φούρνο. 2/2 φούρνους που έχω δοκιμάσει, το ψωμί δεν έχει καμία σχέση με αυτά του εμπορίου.

Επερνα του καρφουρ ολικης το χωρις κόρα. Αγευστο. Το κεφάτο μου άρεσε παρα πολύ. Αλλά αφου το λες θα το δοκιμάσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Μακρο Πατρας τουλαχιστον εχει φερει μια σειρα που λεγεται P&G professional. Εχει πχ 100 καπσουλες fairy για πλυντηριο 10ε ενω τις 48 στα σουπερ εχουν 9 κατι χωρις τα κουπονια, Επισης εχει fairy για πιατα 5λιτ 6 και κατι  . Πολυ συμφερουσες τιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...