Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι τιμές ειναι κατά λίτρο

εκεί φαίνετια η προσφορά

κάτω από 2 ευρω πάμε καλά

 

ΠΧ ΑΒ 2+1 amstel πέφτει στα 1,7 το λίτρο.

 

1,85 εχει στο Lidl το λιτρο.

 

Απο τις επωνυμες η πιο φτηνη ειναι η Alpha με 1.78 το λιτρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις το ειδα απο ΑΒ

 

ΔΩΡΟ 6ευρη επιταγή έκπτωσης με αγορές 20€ σε κρασιά της επιλογής σας από το AB Click2shop και τη χρήση της κάρτας ΑΒ Plus έως 04/07

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή σε πολλούς μας έχουν μείνει οι κάρτες ΑΒ Πειραιώς, υπάρχει προσφορά για τον Ιούλιο:

 

"Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε για τη νέα προωθητική ενέργεια που διοργανώσαμε σε συνεργασία με την ΑΒ Βασιλόπουλος και αφορά όλα τα προϊόντα καρτών ΑB Plus Mastercard.

Συγκεκριμένα, κάθε αγορά που πραγματοποιείται με πιστωτική, χρεωστική ή προπληρωμένη κάρτα ΑΒ Plus Mastercard, από 1 Ιουλίου έως και 31 Ιουλίου 2017, προσδίδει επιπλέον πόντους και οδηγεί σε επιταγές έκπτωσης ΑΒ Plus ακόμα πιο γρήγορα, ως εξής:

x3 πόντους ΑΒ Plus, για αγορές στα καταστήματα ΑΒ Βασιλόπουλος

x2 πόντους ΑΒ Plus, για αγορές οπουδήποτε αλλού"

 

Ουσιαστικά δίνει 1 πόντο ανά 1 ευρώ για αγορές στα ΑΒ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτέρα το Intersport θα βγαλει προσφορα στα 29.99 αυτη την ομπρελα που εχει 49.99 κανονικα.

 

https://www.intersport.gr/beachwear/raketes-thalassis-axesouar/mc-kinley-sunshield-220-cm_271614/

 

Μου το ειπαν στο καταστημα, την ανοιξα και την ειδα κιολας νομιζω αξιζει τον κοπο εγω ειπα να μου κρατησουν μια χρειαζεται για τις μικρες να μπορουν να παιζουν στην παραλια . 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Σκλαβενιτη εχει την μεγαλη PESPI 1.35 και στις 2 δινει 1 δωρο οποτε βγαινει 90 λεπτα 

την πηρα χθες και μαλοστα ειναι 1,5 λιτρα με 300 ml δωρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτέρα το Intersport θα βγαλει προσφορα στα 29.99 αυτη την ομπρελα που εχει 49.99 κανονικα.

 

https://www.intersport.gr/beachwear/raketes-thalassis-axesouar/mc-kinley-sunshield-220-cm_271614/

 

Μου το ειπαν στο καταστημα, την ανοιξα και την ειδα κιολας νομιζω αξιζει τον κοπο εγω ειπα να μου κρατησουν μια χρειαζεται για τις μικρες να μπορουν να παιζουν στην παραλια . 

σε ποιο καταστημα στο ειπαν ? πηρα στην γλυφαδα και δεν εχουν ενημέρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι μπυρες απο το lidl εκτος των επωνυμων ειναι για την χωματερη

 

Οι πιο πολλές ναι είναι νεροζούμια, εκτός ελαχίστων περιπτώσεων.

Π.χ μέχρι πέρυσι έφερνε την PERLENBACHER PILS 6x500 ml ΦΙΑΛΗ 3Lt που ήταν πολύ καλή.  12661_offer_alternative.jpg

Δεν ξέρω γιατί την σταμάτησαν.Τώρα όποτε παίρνω μπύρα από Lidl προτιμώ μόνο την PERLENBACHER Strong 7,9% vol.

Την είχαν ξεκινήσει γύρω στα 0,80€ τα 500ml αλλά μετά την πήγαν στο 1,09€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σε ποιο καταστημα στο ειπαν ? πηρα στην γλυφαδα και δεν εχουν ενημέρωση

Πιθανόν να μην το λένε ακόμα , εμένα ήταν γνωστή μου η πωλήτρια και επειδη κοιτούσα την ομπρέλα μου λέει αν δεν βιάζεσαι έλα Δευτέρα που θα έχει 29.99 κρίμα να δώσεις ενα 50αρικο τώρα. Οποτε Δευτέρα πρωι θα ενημερώσω στο νήμα αν οντως την πήρα. Παντως επειδη μου λεει θα γινει χαμος πηρε μια και την εβαλε πισω στην αποθηκη και εγραψε σε ενα χαρτακι το ονομα μου .

Επεξ/σία από james9tito
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...