Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα έχω τα nivea που λες και είναι κι αυτά 50ml...μιλάμε για roll on βέβαια, όχι για spray.

 

ΥΓ: 

Εγώ ιδρώνω πολύ και τα συγκεκριμένα Nivea είναι ΓΤΠ από αυτή την άποψη...από τα λιγότερο "ανθεκτικα" αποσμητικά που έχω δοκιμάσει.

 

 

...τα καλυτερα ήταν τα Gillette Triple Protection System αλλά τα σταμάτησαν ήδη από 2011 περίπου, δεν ξέρω γιατί...

 

Σπρει ειναι οχι το ρολ ον , εμενα με εχουν βολεψει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ ιδρώνω πολύ και τα συγκεκριμένα Nivea είναι ΓΤΠ από αυτή την άποψη...από τα λιγότερο "ανθεκτικα" αποσμητικά που έχω δοκιμάσει.

 

 

...τα καλυτερα ήταν τα Gillette Triple Protection System αλλά τα σταμάτησαν ήδη από 2011 περίπου, δεν ξέρω γιατί...

είχε ακουστεί ότι όλα αυτά τα αποσμητικά, που αποτρέπουν τον ιδρώτα είναι καρκονογόνα και πολλά αποσύρθηκαν(γεγονός που το επαληθεύει).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δοκιμασει και τα Nivea και τα Noxzema και καμια σχεση το ενα με το αλλο. Τα Noxzema ειναι ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ καλυτερα, ακομη κα το no aroma  κανει δουλεια, δεν το πιστευα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχε ακουστεί ότι όλα αυτά τα αποσμητικά, που αποτρέπουν τον ιδρώτα είναι καρκονογόνα και πολλά αποσύρθηκαν(γεγονός που το επαληθεύει).

εχει αποδειχθει οχι εχει ακουστει.περαν του οτι περιεχουν αλατα αλουμινιου που ειναι υποπτα(ενοχα στην ουσια,για τους ελβετους) για καρκινογενεσεις στην περιοχη του μαστου,το φραξιμο των πορων δεν επιτρεπει στο δερμα να αναπνευσει και να αποβαλει τις τοξινες που φτανουν στην περιοχη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει αποδειχθει οχι εχει ακουστει.περαν του οτι περιεχουν αλατα αλουμινιου που ειναι υποπτα(ενοχα στην ουσια,για τους ελβετους) για καρκινογενεσεις στην περιοχη του μαστου,το φραξιμο των πορων δεν επιτρεπει στο δερμα να αναπνευσει και να αποβαλει τις τοξινες που φτανουν στην περιοχη.

Απο προσωπικη εμπειρια εχω να πω τα εξης. Μελος της οικογενειας μου ανεπτυξε καρκινο στους λεμφαδενες και τελικα απεβιωσε.

Ειχε την κακη συνηθεια απο πολυ νωρις να χρησιμοποιει ρολ ον  την εποχη που ελεγχονταν πολυ λιγοτερο.

Σε κουβεντα που ειχα με τον θεραποντα ιατρο το πρωτο που με ρωτησε ειναι αυτο αν δηλαδη χρησιμοποιουσε ρολ ον.

Μολις το επιβεβαιωσα μου ειπε οσα η προλαλησασα περι των αλατων αλουμινιου.

Το να εμποδιζεις μια φυσικη διαδικασια (εφιδρωση) ειναι επικινδυνο . ΚΑι αυτο σας το λεει ατομο που υποφερει απο τη ζεστη και ιδρωνει παρα πολυ το καλοκαιρι,.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχ μπαίνω να διαβάσω ίσως και πρώτη φορά στο thread προσφορές εκτός τεχνολογίας και ξαφνικά βρίσκομαι κάπου που λένε για ιδρωμένες μασχάλες μία τέτοια αποφράδα μέρα! Γέλασα.Πάντως αποσμητικά όπως το noxzema νομίζω δεν εμποδίζουν τον ιδρώτα,απλώς τη βρωμίδρωση,οπότε δε το φοβάμαι τόσο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχ μπαίνω να διαβάσω ίσως και πρώτη φορά στο thread προσφορές εκτός τεχνολογίας και ξαφνικά βρίσκομαι κάπου που λένε για ιδρωμένες μασχάλες μία τέτοια αποφράδα μέρα! Γέλασα.Πάντως αποσμητικά όπως το noxzema νομίζω δεν εμποδίζουν τον ιδρώτα,απλώς τη βρωμίδρωση,οπότε δε το φοβάμαι τόσο.

Αν γέλασες επειδή κάποιος καταθέτει μια δυσάρεστη εμπειρία με σκοπό να ενημερώσει όλους μας, καλά θα κάνεις να μην ξαναμπείς στο thread. Επίσης δεν μας ενδιαφέρει αν βρωμάει ο ιδρώτας σου...
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γέλασες επειδή κάποιος καταθέτει μια δυσάρεστη εμπειρία με σκοπό να ενημερώσει όλους μας, καλά θα κάνεις να μην ξαναμπείς στο thread. Επίσης δεν μας ενδιαφέρει αν βρωμάει ο ιδρώτας σου...

Δε γελασα με τη δυσαρεστη εμπειρια,με το θεμα γελασα γιατι δεν το περιμενα.και κατεθεσα και τη δικη μου εμπειρια προτεινοντας μαλιστα λυση,δε σε καταλαβαινω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

είχε ακουστεί ότι όλα αυτά τα αποσμητικά, που αποτρέπουν τον ιδρώτα είναι καρκονογόνα και πολλά αποσύρθηκαν(γεγονός που το επαληθεύει).

 

Πρωτευόντως εγώ διαλέγω ανθεκτικό αποσμητικό, όπως έγραψα (deodorant), όχι αντι-ιδρωτικό (antiperspirant), ή έστω ένα ήπιο αντιδρωτικό.

 

...δεν είναι το ίδιο...

 

...όχι πάντως για λόγους υγείας, όπως διατυπώθηκε παραπάνω, αλλά επειδή το σώμα μου αντιδρά έτσι, μόλις βάλω ένα τέτοιο "αντιδρωτικό" και κλείνουν οι πόροι, σε 10 λεπτά οι μασχάλες μου έχουν γίνει μούσκεμα...δεν το σηκώνει το αντιδρωτικό.

 

 

 

ΥΓ το 1+1 Noxzema αποσμητικό roll on στο Lidl το έχει στα 2.64€, πολύ καλή τιμή πιστεύω για τη ποιότητα του προϊόντος κι έχει διακριτικό άρωμα.

 

@πονηρέ άγγελε ιδού η προσφορά σου.

Επεξ/σία από vgiozo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω προσφορές με ανυπομονησία!

Να ζητησεις τα λεφτα σου πισω! Απαραδεκτο πραγμα να εχεις δωσει μια περιουσια με υπογεγραμενο συμβολαιο και να μην τηρουνται οι οροι του συμβολαιου. Ζουμε ολοι ενα δραμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επίσης Η&Μ μόνο για σήμερα -10% + δωρεάν μεταφορικά με τη χρήση του κωδικού 0112

http://www2.hm.com/en_eur/index.html

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση referral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ζητησεις τα λεφτα σου πισω! Απαραδεκτο πραγμα να εχεις δωσει μια περιουσια με υπογεγραμενο συμβολαιο και να μην τηρουνται οι οροι του συμβολαιου. Ζουμε ολοι ενα δραμα.

 

Έχεις δίκιο.. απαράδεκτος ο φίλος που αντί για προσφορές στην σελίδα των προσφορών, διαβάζει πόσο ιδρώνει ο κάθε ένας και αν του χάλασαν μπλουζάκια από λευκά στίγματα κλπ κλπ!!!

Αμέσως αν διαγραφεί ο λογαριασμός του… ακούς εκεί να επιμένει να διαβάζει μόνο Προσφορές!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλό μήνα καυσω-insomniacs!

 

Market In     3/7 - 8/7 

 

-Πατάτες Κύπρου  0,49€/κιλό

-Βαρελίσια φέτα Λιδορικίου  Π.Ο.Π.   5,50€/κιλό

-Πάριζα  Tostaki Creta Farm   2,99€/κιλό

-Υγρό πιάτων  Fairy  900ml    1,89€

-Κάψουλες πλυντηρίου πιάτων  Fairy  22 τεμαχίων   1+1 δώρο

 

 

 

ΕΛΟΜΑΣ      3/7 - 5/7

 

-Βόειος κιμάς(προέλευση ανάλογα με τη διαθεσιμότητα)   5,49€/κιλό

-30% στα Digetsive μπισκότα και Digestive bar Παπαδοπούλου(εξαιρούνται οι πολυσυσκευασίες)

-50% στα προϊόντα περιποίησης Elvive

-50% στις βαφές μαλλιών  Excellence

 

 

 

Μασούτης       3/7 - 5/7

 

-Χύμα ελληνικά ροδάκινα   0,88€/κιλό

-30% σε όλα τα μπισκότα  Oreo

-40% σε όλα τα αναψυκτικά  Έψα  1500ml

-50% σε όλα τα προϊόντα  Fructis

-50% στα προϊόντα Diadermine(εξαιρείται η σειρά  Diadermine essential)

-50% στα προϊόντα  GOT2B

-50% στα αποσμητικά και αφρόλουτρα  Fa

-Aπορρυπαντικά πλυντηρίου ρούχων Neomat  σκόνη 45μεζ ή gel 42μεζ   4,90€

-40% σε όλα τα προϊόντα καθαρισμού  Wettex

 

 

Γαλαξίας      3/7 - 5/7 

 

-Γραβιέρα  Γαλαξίας     9,27€/κιλό

-Κεφαλογραβιέρα  Γαλαξίας    9,85€/κιλό

-Καλαμποκέλαιο  Φλώρα  2 λίτρα   4,72€

-Ελαιόλαδο  Άλτις κλασικό   2 λίτρα    10,90€

-40% στα ζυμαρικά  Μέλισσα 500γρ(εξαιρείται η σειρά Χρυσή επιλογή)

-40% στα προϊόντα  Heinz

-Ουΐσκι  Johnnie Walker Red label   700ml    14,80€

-50% στα προϊόντα  Elvive 

-50% στις βαφές μαλλιών  Excellence

-50% σε όλα τα αντηλιακά  Piz Buin

-Lenor  απορρυπαντικά, μαλακτικά 26/56μεζ και Unstoppables   1+1 δώρο

-40% στα προϊόντα καθαρισμού δαπέδου  Vileda

-Χαρτιά υγείας  Zewa Deluxe   8 ρολά    2,95€

-50% στα προϊόντα προσωπικής περιποίησης  Sanex,Colgate, Palmolive(εξαιρούνται οι δεμένες προσφορές)

-40% στα Tena Pants και Lady

-40% στις πάνες  Pampers active baby dry, pants value pack

-Μωρομάντηλα  Pampers   μονές συσκευασίες    1+1 δώρο

-

 

 

 

ΑΒ      3/7 - 4/7

 

-Με αγορές 20€ σε όλα τα κρασιά, δώρο επιταγή 6€(με την κάρτα ΑΒplus-εξαιρούνται σαμπάνιες, αφρώδεις και ημιαφρώδεις οίνοι)

-20% σε όλα τα γιαούρτια και τα επιδόρπια ψυγείου(με την κάρτα ΑΒplus)

-Ψυγείο Curver  20 λίτρων    16,95€

 

 

ΑΒ       3/7 - 8/7

 

-Χοιρινή μπριζόλα & λαιμός με κόκκαλο, εισαγωγής   3,49€/κιλό

-Χοιρινά σουβλάκια, εισαγωγής    3,99€/κιλό

-Τυρί Milner  Ολλανδίας χύμα    6,71€/κιλό

-Ηλιέλαιο  ΑΒ   5 λίτρων     6,25€

-50% σε δημητριακά και μπάρες  Kellogg's Special K

-40% σε παιδικά γάλατα, βρεφικές κρέμες και έτοιμα γεύματα  Nestle

-Mπύρα Amstel   4x500ml   2+1 δώρο(10,24€ τα 3 σετ)

-50% στα αντηλιακά  Νivea sun

-Με αγορές προϊόντων Raid και Baygon  αξίας 12€, δώρο επιταγή 6€(με την κάρτα ΑΒplus)

-50% σε σερβιέτες και σερβιετάκια EveryDay(εξαιρούνται οι συσκευασίες megapack και οι δεμένες προσφορές 1+1 δώρο)

-40% σε όλες τις λάμπες και τις μπαταρίες

 

 

 

My Market      3/7 - 5/7

 

-Φρέσκια χοιρινή σπάλα χωρίς κόκκαλο   3,40€/κιλό

-Γραβιέρα Αμφιλοχίας   8,30€/κιλό

-50% στα δημητριακά  Kellogg's coco pops και Crunchy muesli

-50% σε όλα τα υγρά πιάτων  Ava

-Πάνες  Pampers premium care  ή pants  1+1 δώρο(ισχύει για ίδιο προϊόν)

Επεξ/σία από efkola
  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...