Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σήμερα στο Μασούτη βρήκα τα εξής για όποιον ενδιαφέρεται:

 

ΧΥΜΟΣ LIFE ΜΗΛΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΑΡΟΤΟ 1+1ΔΩΡΟ + 30% ΕΚΠΤΩΣΗ -> 1,15€ τελική τιμή

SKIP ΠΑΝΙΣΧΥΡΟ ΜΙΚΡΟ 26ΜΕΖ 1+1ΔΩΡΟ + 25% ΕΚΠΤΩΣΗ -> 6,74€ τελική τιμή

HELLMANS MAXI KETCHUPITO Διπλή έκπτωση 30%/τεμάχιο + 50%/δεύτερο τεμάχιο ->  2,82€ τα δύο τεμάχια (από 2,69€ το ένα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-10% σε αγορές ΙΚΕΑ & INTERSPORT
http://static.cldbz.net/newsletters/ikea-gr/2017/06/2017_06_28/2017_06_28_IKEA_INTERSPORT_III.html

 

Μου ήρθε χθες email
Ισχύει για μέλη του IKEA family που θα κάνουν εγγραφή στο score for more εώς 8/7

Απαιτείται και ο προσωπικός εκπτωτικός κωδικός που στείλανε στο email για την έκπτωση στα Intersport

Για την έκπτωση στα ικεα απλά ισχύει για την επόμενη αγορά, φαντάζομαι θα πρέπει να γραφτεί κάποιος στο score for more για να ενεργοποιηθεί, χωρίς να είμαι και 100% σίγουρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλες τιμες η απλα ντορος να γινεται;

Τελικά πήγα και πήρα διάφορες σαχλαμαριτσες. Η μείωση στο ολικό ποσό ήταν από 27€ στα 19€. Έβλεπα άλλους δίπλα μου και έδιναν 300αρια . Στοκαραν τα πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ     30/6 - 1/7

 

-Ελληνικά καρπούζια    0,19€/κιλό

-20% σε όλη τη χύμα φέτα Π.Ο.Π.(με την κάρτα ΑΒplus)

-30% σε όλες τις κατεψυγμένες πίτσες, λαχανικά-πατάτες, προϊόντα ζύμης, snacks(με την κάρτα ΑΒplus)

-Kατεψυγμένη πίτσα  Kanaki Special   3 τεμαχίων  1380gr    4,98€

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο Περιστέρι στο supermarket Αξία στην οδό Παρασκευοπούλου που αναφέρθηκε, το κατάστημα κλείνει και έχει στα πάντα 30 τις εκατο. Πήγα και εγώ και επεσε στοκάρισμα. Μόνο πηγαίνετε γρήγορα γιατί τα ράφια αδειαζουν. Έχει και πολλά ποτά... Απλά δεν έχει οικονομικές συσκευασίες 1+1, εξάδες μπύρες κτλ. τα πήραν όλα. Εγώ πλήρωσα από 66 ευρώ 46, θα πάω και αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες πηρα σημερα απο το σκλαβενιτη 6 αδα μπυρα becks μπουκαλι στα 3 και κατι ευρω (3.60 ,κατι  αν θυμαμαι καλα). Το λιτρο εβγαινε στα δυο ευρω περιπου. Μπυρα δεν πινω και δεν ξερω αν ειναι καλη (και προσφορα) απλα στοκαρω λογω επερχομενων τραπεζιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη τι πηρες εσυ; γενικα τι εχει;

 

 

Βλακειουλες όπως χάρτινα πιάτα,Πλαστικά ποτηράκια, χυμούς, αναψυκτικά κ.ά.

 

Βέβαια πράγματα όπως οδοντόκρεμες, απορρυπαντικά κλπ που κρατάνε είχε ακόμα. Όπως και πολλά κατεψυγμένα. Βέβαια είναι έως το Σάββατο οπότε δεν ξέρω τι θα έχει περισσέψει. Κυρίως δια στόματος το μάθαμε εδώ οι της γειτονιάς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Αν μπορεί κάποιος συμφορουμιτης που θα περάσει από το σουπερμάρκετ στο Περιστέρι με το - 30% να ποσταρει καμιά τιμή από ουίσκι τον ευχαριστώ.

Ενδιαφέρομαι για τα "καλά". Πχ όχι κατηγορία Johnnie red

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σλκαβενιτη εχει τα αποσμιτικα Nivea for men 1+1, τιμη νομιζω 3.45

 

Και στο Lidl έχει τα unisex Noxzema  σε παρόμοια τιμή (1+1 τα 50ml αποσμητικά).

 

...τα συγκεκριμένα έχουν και σύνθεση κατά των λευκών λεκέδων στα ρούχα, που για μένα είναι σημαντικό...(έχω χαλάσει αρκετά αγαπημένα κοντομάνικα έτσι, με τον καιρό).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο Lidl έχει τα unisex Noxzema  σε παρόμοια τιμή (1+1 τα 50ml αποσμητικά).

 

...τα συγκεκριμένα έχουν και σύνθεση κατά των λευκών λεκέδων στα ρούχα, που για μένα είναι σημαντικό...(έχω χαλάσει αρκετά αγαπημένα κοντομάνικα έτσι, με τον καιρό).

 

δεν ξερω αν εχουν την ιδια διαρκεια αλλα τα νιβεα ειναι 150μλ,  η προσφορα ειναι για τα black n white που δεν αφηνει λεκεδες και stress protect για οσους υδρωνουν πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν εχουν την ιδια διαρκεια αλλα τα νιβεα ειναι 150μλ,  η προσφορα ειναι για τα black n white που δεν αφηνει λεκεδες και stress protect για οσους υδρωνουν πολυ

 

Τα έχω τα nivea που λες και είναι κι αυτά 50ml...μιλάμε για roll on βέβαια, όχι για spray.

 

ΥΓ: 

Εγώ ιδρώνω πολύ και τα συγκεκριμένα Nivea είναι ΓΤΠ από αυτή την άποψη...από τα λιγότερο "ανθεκτικα" αποσμητικά που έχω δοκιμάσει.

 

 

...τα καλυτερα ήταν τα Gillette Triple Protection System αλλά τα σταμάτησαν ήδη από 2011 περίπου, δεν ξέρω γιατί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...