Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπομονή παιδιά, θα σας ερθει (λογικά δλδ γτ το χερι μου στη φωτια δεν το βαζω για κανένα). Είχα πετύχει την προσφορά πριν μπει εδώ κ μετά τη δουλειά που μπήκα την είχατε ήδη βάλει, κ μου ήρθε ειδοποίηση το πρωί.

Οπότε υπομονή κ θα πρότεινα για να μην το #€% εμείς τώρα με τις παραλαβές (παρέλαβα εγώ, ναι κι εγώ, κι εγώ κτλ κτλ), αν τυχόν δεν έχει λαβει κάποιος ειδοποίηση μέχρι τέλος εβδομάδας ας ρωτήσει, πέρα από το Γερμανό, κ τους άλλους εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήγα στον ΑΒ και είχε τα Μιμίκος κοτομπουκιες http://www.ab.gr/click2shop/FRESKO-KREAS-and-PsARIA/ETOIMES-LYSEIS/POYLERIKON/KOTOPOYLO-NUGGETS-ELLADOS-PROPsIMENO-SYSKEYASMENO-480-GR/p/7075668 στα 4.10€ και εάν κανείς αγορά μέσω pockee βγάζεις άλλο 1 ευρώ οπότε πάει τελική 3.10 ευρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακόμα περιμένω ειδοποίηση για παραλαβή, υποθέτω και οι 5 στο περίμενε είμαστε.

Πριν 1 ώρα μ ήρθε μαιλ ότι έγινε αποστολή από αποθήκη.

 

Προχωρήσαμε,οπότε λογικά αύριο ή μεθαύριο θα παραλλαβουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσοχη με αυτα τωρα το καλοκαιρι μπορει να λιωσουν πανω στο ταμπλο και να μην βγαινει με τιποτα μετα η να χαλασει το ταμπλο.

Συμφωνώ, το έχω πάθει και αφού χρησιμοποίησα ένα σωρό καθαριστικά κατάφερα να βγάλω το περισσότερο αλλά μια σκιά σαν αποτύπωμα έχει μείνει πλέον στο ταμπλό...δεν ξαναβάζω τέτοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε προχθές το παρακάτω μύνημα και επειδή δεν είδα να το αναφέρει άλλος το παραθέτω "TA SUPER MARKET KPHTIKOΣ ΣE ANTAMOIBOYN. AΠO 16/06 EΩΣ 30/06/17 ΣAΣ XAPIZOYN 15% EKΠTΩΣH ΣE OΛEΣ TIΣ AΓOPEΣ ME THN KAPTA ΣAΣ CLUB. KAΛO KAΛOKAIPI!"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα στον Κωτσόβολο και μου είπαν πως δεν ευθύνονται αυτοί αλλά η alpha bank και να επικοινωνήσω με αυτούς.

Πού ακριβώς να στείλω email?

Καλα σου ειπαν να μιλησεις με την τραπεζα,

Θα επερνα καλυτερα τηλεφωνο εδω (βαριεμαι να γραφω για να εξηγω)

Καλέστε μας στο 210 326 0000 Δευτέρα - Παρασκευή 8:00-21:00 Σάββατο 8:00-16:00

Εαν επιμενεις γραπτα,

Στείλτε μας e-mail στο [email protected]

Πρωτα ομως σιγουρεψου οτι εκανες ΝΕΟ λογαριασμο στο mywallet και δεν προσθεσες τωρα μια καρτα. Εαν μιλαμε για νεο λογαριασμο επικοινωνησε μαζι τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα σου ειπαν να μιλησεις με την τραπεζα,

Θα επερνα καλυτερα τηλεφωνο εδω (βαριεμαι να γραφω για να εξηγω)

Καλέστε μας στο 210 326 0000 Δευτέρα - Παρασκευή 8:00-21:00 Σάββατο 8:00-16:00

Εαν επιμενεις γραπτα,

Στείλτε μας e-mail στο [email protected]

Πρωτα ομως σιγουρεψου οτι εκανες ΝΕΟ λογαριασμο στο mywallet και δεν προσθεσες τωρα μια καρτα. Εαν μιλαμε για νεο λογαριασμο επικοινωνησε μαζι τους

Α όχι, απλά πρόσθεσα κάρτα. Μλκία, νομισα πως αρκούσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

EKΠTΩΣH 20% ΣE OΛA MAΣ TA EIΔH, ΣTO perfectoys.gr ME TON KΩΔIKO "JUNE-17" EΩΣ 30/6/17

 

 

Σωστός! Το χρησιμοποίησα!!! Σε περιπτώσεις με υπάρχουσα έκπτωση απλά προστίθεται η διαφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος μετα απο προταση μου πηρε την προσφορα του backpack Dell στα 9 ευρώ. Παρελαβε χτες μεσημερι με κουριερ τελικη τιμη 12 ευρώ. Πολυ ευχαριστημενος. Απλα ενημερωνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...