Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα παιδια. Εχει στον βεροπουλο απο σημερα καφεδες φιλτρου jacobs με γευσεις βανιλια,φουντουκι κ.λ.π 250γρ (-25%) 2.79ε και δωρο ατομικη καφετιερα με καθε συσκευασια

Ισχύει αλλά μεχρι αυριο αποτι βλέπω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έκανα τα μαγικά μου χόκους πόκους αλοχαμούρα και είπα σε έναν να έρθει να με βρεί και ήρθε και μου είπε οτι ήταν ο τελευταίος καθόσον αφτού εκλαμβάνω οτι πρέπει να γίνεται της κυρά Πόπης.Οπόταν σπεύσατε ταχέως αν δεν γνωρίσκετεν την τέχνην της μαγείας.

 

 

vVqqlGD.jpg

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στo φυλλάδιο mymarket εχει 40% oral-b precision clean, μήπως έχει πάει κανεις και ξέρει αν ισχύει κ για τις άλλες?Γιατι το κουπόνι από επιθυμίες είναι για την trizone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Έι αν τη ξαναδειτε τη προσφορά πειτε μας, και ειδικα σε κανα σ/μ που ειναι σε ολη την ελλάδα και οχι μονο στην Αθήνα.

Η αδερφη μου σιγουρα θα τη θελει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα σήμερα από κατάστημα ΑΒ τη Gillette fusion proglide με 1,5 ευρώ.Αρχική 9 ευρώ,με έκπτωση 50% κατέβαινε στα 4,5 και με το κουπόνι στο 1,5.Είχε και την fusion proglide power η οποία με το κουπόνι θα έβγαινε στα 3,70(με την έκπτωση κόστιζε 6,70).

Να ρωτήσω και κάτι για την proglide styler...πώς τη χρησιμοποιείτε ρε σεις;Όταν την πρωτοπήρα,τη δοκίμασα σε στεγνό πρόσωπο και δεν παλεύεται...σαν να σου ξεριζώνει τις τρίχες!Είναι καλύτερα να χρησιμοποιείται μόνο σε βρεγμένο πρόσωπο ή μόνο για στυλιζάρισμα σε μούσι,φαβορίτες κτλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Έι αν τη ξαναδειτε τη προσφορά πειτε μας, και ειδικα σε κανα σ/μ που ειναι σε ολη την ελλάδα και οχι μονο στην Αθήνα.

Η αδερφη μου σιγουρα θα τη θελει!

Την Gillete Fusion Proglide;;; trololololo  :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα σήμερα από κατάστημα ΑΒ τη Gillette fusion proglide με 1,5 ευρώ.Αρχική 9 ευρώ,με έκπτωση 50% κατέβαινε στα 4,5 και με το κουπόνι στο 1,5.Είχε και την fusion proglide power η οποία με το κουπόνι θα έβγαινε στα 3,70(με την έκπτωση κόστιζε 6,70).

Να ρωτήσω και κάτι για την proglide styler...πώς τη χρησιμοποιείτε ρε σεις;Όταν την πρωτοπήρα,τη δοκίμασα σε στεγνό πρόσωπο και δεν παλεύεται...σαν να σου ξεριζώνει τις τρίχες!Είναι καλύτερα να χρησιμοποιείται μόνο σε βρεγμένο πρόσωπο ή μόνο για στυλιζάρισμα σε μούσι,φαβορίτες κτλ;

Για ποιο λόγο να ξυριστείς στεγνά; Προφανώς και θα μαγκώνει.

 

Edit τώρα κατάλαβα ότι εννοείς το trimmer. Λογικά είναι μόνο για λεπτοτομέρειες, όχι για κανονικό ξύρισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και κάτι για την proglide styler...πώς τη χρησιμοποιείτε ρε σεις;Όταν την πρωτοπήρα,τη δοκίμασα σε στεγνό πρόσωπο και δεν παλεύεται...σαν να σου ξεριζώνει τις τρίχες!Είναι καλύτερα να χρησιμοποιείται μόνο σε βρεγμένο πρόσωπο ή μόνο για στυλιζάρισμα σε μούσι,φαβορίτες κτλ;

 

Νομιζω και εγω την πρωτη φορα που τη δοκιμασα σε στεγνο δερμα δεν μου αρεσε καθολου, καπου μαγκωνε και με απογοητευσε. :lol: Απο την 2-3 φορα ηταν καπως καλυτερα τα πραγματα και τωρα δεν εχω προβλημα. Σαν να ακονιστηκαν. Για δοκιμασε την και εσυ περισσοτερες φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η jacobs υπάρχει πάντως στο κατάστημα του Ηρακλείου,δίπλα στο γήπεδο του Τυφώνα :P :P

Αν λήγει αύριο η προσφορά,αυτό αφορά λογικά την έκπτωση 25%,όχι το δωράκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρεπει να ειναι μονο ο Μασουτης με το -50%, εχω 2 μερες που βλεπω διαφημιση... 'απευθειας' απο την P&G στα καναλια για -50% σε πολλα (ή 'ολα'?) προϊοντα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...