Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξερω αν εχει γραφτει.......

 

Προσφορα με 4,20€ 1+1 καφες DW  καψουλες για νεσπρεσσο καφετιερα .

τιμη δλδ  0,21 η καψουλα , 

 

 

http://www.ab.gr/click2shop/PROINO-SNACKING-and-ROFIMATA/KAFES/KAPsOYLES/KAFES-ESPRESO-LUNGO-FRAGRANTE-KAPsOYLES-SYMVATES-ME-TI-NESPRESSO-52-GR/p/7136297 

 

ΑΒ 16/6 - 17/6

 

-Χύμα ελληνικές ντομάτες 0,89€/κιλό

-20% σε όλες τις χύμα και τυποποιημένες γραβιέρες (με την κάρτα ΑΒplus)

-15% σε όλους τους καφέδες και τις κάψουλες καφέ (με την κάρτα ΑΒplus)

 

Φαίνεται πάντως ότι η προσφορά για τις κάψουλες DE δεν είναι συνδυαστική, εμένα δηλαδή δε μου αφαιρέθηκε στο ταμείο το 15%. Κακώς νομίζω αλλά δεν είχα χρόνο να ασχοληθώ. Και πάλι βέβαια η τιμή είναι πολύ καλή. Τσεκάρετε μόνο πότε λήγουν, εγώ εκεί που πήγα είχαν λήξη φέτος Οκτώβρη και Νοέμβρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

 

Λίγο κακοφτιαγμένα, το drag n drop δεν δουλεύει σε ορισμένες επιλογές, αλλά οκ, τζάμπα πόντοι είναι ευπρόσδεκτοι, δεν τα πάμε και για βραβείο golden joystick  :P

 

Eυχαριστούμε το φίλο για την ενημέρωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο κακοφτιαγμένα, το drag n drop δεν δουλεύει σε ορισμένες επιλογές, αλλά οκ, τζάμπα πόντοι είναι ευπρόσδεκτοι, δεν τα πάμε και για βραβείο golden joystick  :P

Όπως το λες είναι όπου αν έχεις και λίγα νεύρα εκείνη την ώρα μπορει να αντιδράσεις σαν να παίζεις κανένα game και να σπάσεις κανένα ποντίκι ξέρω εγώ για την σπουδαιότητα της υπόθεσης.Χαμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης ΑΒ ειδικα για τις KAIZER περνωντας 1 4αδα με 500ml σου δινουν αλλη μια δωρο με τιμη 6.72€ και τις 2.

εχει κ τις fix 12αδα 330ml με 7.6€.

 

η προσφορά ομως δεν ειναι αυτην..κανοντας αγορες σε μπύρες καιζερ, φιξ ή μυθος (ολες radler.. ανευ κτλ.. σε οποιον συνδιασμο θελετε)

 

με 10 ευρω σου δινουν 100 ποντους

με 15 ευρω 200 ποντους! που ειναι 6€.

 

αγορασα σημερα 15ευρω και πηρα 6ευρη..

Εμένα για κάποιο λόγο πήρα 15 € Φιξ και μου έβγαζε μόνο 100 πόντους. Στο τέλος τις αφησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα για κάποιο λόγο πήρα 15 € Φιξ και μου έβγαζε μόνο 100 πόντους. Στο τέλος τις αφησα

γραφει οτι ειναι και οι fix καποιο λαθος κανανε η απλα δεν εβγαινε 15ευρω..

το λεει ξεκαθαρα στην πτοσφορα τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσάντα Backpack DELL mUrban @ e-germanos, 9.89

Νομίζω είναι αυτή που είχε αναφερθεί και παλαιότερα εδώ, και μετά στα καταστήματα δίναν λάθος μοντέλο, οπότε προσοχή.

https://www.germanos.gr/product/backpack-dellmurban-156/20293111/

Φτουυυ πάλι άργησα να δω την προσφορά και δεν πρόλαβα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα για κάποιο λόγο πήρα 15 € Φιξ και μου έβγαζε μόνο 100 πόντους. Στο τέλος τις αφησα

Μια δωδεκάδα ΦΙΞ, δυο τετράδες kaizer 500 ml και ένα κουτάκι ΦΙΞ άνευ για να πιάσω τα 15 € και βγήκε κανονικά η επιταγή.

Πολύ καλή περίπτωση. Ευχαριστώ τα παιδιά πιο πάνω για την ενημέρωση. Θα μου βγάλουν Κανα δυο εβδομάδες! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια δωδεκάδα ΦΙΞ, δυο τετράδες kaizer 500 ml και ένα κουτάκι ΦΙΞ άνευ για να πιάσω τα 15 € και βγήκε κανονικά η επιταγή.

Πολύ καλή περίπτωση. Ευχαριστώ τα παιδιά πιο πάνω για την ενημέρωση. Θα μου βγάλουν Κανα δυο εβδομάδες! :P

Που την είδατε γραμμένη την προσφορά;;Σε περίπτωση που δεν μου την δώσει την επιταγή να έχω απαντηση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν ξερω πολλα απο μπυρες ο σκλαβενιτης της γειτονιας μου εχει προσφορα τις stella artois 6 κουτακια+6 δωρο (12 συνολο ) στα 6 και κατι ευρω. Νομιζω οτι ειναι προσφορα (αλλα ας επιβεβαιωσουν οι πιο ειδικοι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις γυρισα απο αβ 3 4αδες kaiser 500 + 3 4αδες δωρο 20,16 και για καποιο περιεργο λογο μου πιστωθηκαν στην καρτα 300 ποντοι που αντιστοιχουν σε 9 ευρω που αν τα αφαιρεσουμε απο τα 20.16 μας μενουν 11,16 για 24 kaiser 500ml ....τιμη κομματιου 0,465 ....ΑΨΟΓΑ σκεφτομαι σοβαρα να ξανακανω μια βολτα ... ημρομηνια ληξεως 06/18 !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όσους αρέσει το UFC (Ultimate Fighting Championship)

 

Δωρεάν 3μηνη συνδρομή Fight Pass στο UFC.tv με κωδικό FANEXPERIENCESG

 

Πηγαίνετε εδώ , κλικάρετε "continue" και κάνετε λογαριασμό.

 

ΔΕΝ υπάρχει λόγος να βάλετε τα στοιχεία κάρτας.

 

Βάζετε τον κωδικό εκεί που γράφει promo, μετά submit και τέλος.

 

Edit: μόλις διαπίστωσα πως ο κωδικός πλέον δεν ισχύει, δοκιμάστε όσοι δεν προλάβατε μήπως περνάει ο κωδικός "Stockholm" για 1 μήνα δωρεάν συνδρομή.

Επεξ/σία από FKLDS
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους αρέσει το UFC (Ultimate Fighting Championship)

 

Δωρεάν 3μηνη συνδρομή Fight Pass στο UFC.tv με κωδικό FANEXPERIENCESG

 

Πηγαίνετε εδώ , κλικάρετε "continue" και κάνετε λογαριασμό.

 

ΔΕΝ υπάρχει λόγος να βάλετε τα στοιχεία κάρτας.

 

Βάζετε τον κωδικό εκεί που γράφει promo, μετά submit και τέλος.

 

Αυτό το ματσάκι Nurmagomedov - Ferguson που ακυρώθηκε τελευταία στιγμή πολύ με πλήγωσε...ποιό Mcgregor vs Mayweather (της αρπαχτής) και τρίχες κατσαρές...αυτός ήταν ο πιο αναμενόμενος αγώνας του 2017 (μαζί με την επιστροφή του Jones και τον αγώνα Nunes-Shevchenko, κατ' εμέ)

 

δεν το συμπαθώ το UFC αλλά κατόπιν της πλάγιας εξαγοράς του Strikeforce αυτό είναι πλεον το κύριο πρωτάθλημα στο mma...

 

ευχαριστούμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...