Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως πήγα από το κατάστημα και πήρα μελάνι που είδα οτι ειναι διαθέσιμο, χωρις να κανω παραγγελία, και αμέσως περασαν το κουπονι στο ταμειο, όλα άψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει, είναι λίγο "γουρούνι στο σακί" η φάση. Τώρα για 5€ διαφορά δεν θα έμπαινα στον κόπο να περιμένω να έρθουν τέλη Ιουλίου τα γυαλιά. Έχω μείνει ευχαριστημένος από την Hawkers, είναι η τρίτη φορά που παραγγέλνω. Ευχαριστώ πάντως.

 

Φυσικα και ειναι γιατι εκει υπαρχουν εργοστασια που παραγουν γυαλια και μετα βαζουν δικιες τους σφραγιδες αλλες 100 εταιρειες και τα πουλανε σε ολο τον κοσμο για πολλα περισσοτερα. Απο εκει και περα μοντελα που φορανε Polaroid φακους ειναι αρκετα καλυτερα απο τα Hawkers.

Τωρα το οτι βιαζεσαι ναι ειναι ενα θεμα αλλα ολοι εχουν τουλαχιστον ενα ζευγαρι για να βγαλουν ενα μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι οδηγίες του Κωτσόβολου είναι ξεκάθαρες. Άμα θέλουν έχουν το δικαίωμα να ζητήσουν και ταυτότητα.

 

 

r2t6ci.jpg

 

Δε γίνεται να προσπερνάμε τα ψιλά γράμματα και μετά να γκρινιάζουμε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περασα και 2η καρτα (ειχα γραφτει απο πριν με καρτα της alpha), αλλα δεν εστειλαν sms οι κεραταδες :devil:

αει σιχτιρ, ετρεξα αμεσως να γραφτω οταν το μαθα, μαλακωειδως εντελως

Έκανες νέο λογαριασμό;

Μήπως έβαλες ίδιο κινητό ή ίδιο mail?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες πέρασα από MyMarket κέντρο Χαλανδρίου (Βασ. Γεωργίου) και είχε μπύρα fix κουτί 330ml 6+2 δώρο στα 2,75 ευρώ.

Ρώτησα στο ταμείο και μου είπαν οτι έχουν ποσότητα στην αποθήκη τους.

Επίσης έχει και άλλες προσφορές σε άλλα είδη που ισχύουν μόνο για αυτό το κατάστημα λόγω πρόσφατων εγκαινίων.

π.χ Fitness 1,50 , Cookies Παπαδοπούλου 1+1 δώρο κ.α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω για εσας αλλα εγω πλεον αγοραζω με 8-9ε γυαλια απο Aliexpress (οκ περνουν 20-25 μερες να ερθουν αλλα δεν εχουν μεταφορικα οποτε αξιζει) με καλους φακους Polaroid (εχουν και χαρτακι γνησιοτητας) και ειμαι μια χαρα. Εξαλλου το κοστος των γυαλιων ειναι τοσο ελεινο που μας κοροιδευουν ψιλο γαζι οι εταιρειες.

 

Απο εκει και περα τα Hawkers ειναι γυαλια του κιλου, αυτα στην Κινα τα βρισκεις 2ε.

Βασικά είναι πολύ decent για την τιμή του. Έχω πάρει 3 ζευγάρια, πολαριζε φακός, uv προστασία κ.τ.λ

Για το φακό έχω να πω μόνο καλά λόγια. Ο σκελετός είναι με κούμπωμα που σε κάποιον μπορεί να του φανεί ψεύτικο.

 

Πολύ καλύτερα απο οικονομικές λύσεις σε γυαλιά απο ελληνικά καταστήματα.

Τώρα αν τα βρεις εσυ στην Κίνα με 2 ευρώ.. (αμφιβάλω) μην χάσεις την ευκαιρία. not.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα και εγώ την εγγραφή τη Δευτέρα στο wallet και ακόμα περιμένω τον κωδικό για τον Κωτσόβολο...

edit: τον έστειλαν και μένα!

Επεξ/σία από kopeli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σημερα, πηρα το προιον που ηθελα (ενα παιχνιδι για το Switch) πηγα ταμειο, εδειξα το κινητο με το sms το περασε, μου ειπε "ναι φαινετε η εκπτωση 10ευρω" εδωσα πιστωτικη, πληρωμη με ατοκες. Πηρα το προιον και εφυγα. Κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...