Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα, η κοπέλα στο ταμείο του Κωτσόβολου (Συγγρού), μου εξήγησε ευγενέστατα ότι μπορεί εγώ να βλέπω στο σάιτ την παραγγελία μου με περασμένη την έκπτωση, αλλά στο ταμείο να μην φαίνεται η έκπτωση. Οπότε, όταν βάζουμε παραλαβή από το κατάστημα, να έχουμε πάντα μαζί τον εκπτωτικό κωδικό, ώστε να το περάσει αυτή κατά τη διαδικασία της αγοράς.

Παιδιά το ίδιο ακριβώς συνέβη και στη περιπτωσή μου. Προφανώς είναι θέμα του συστήματος τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως εχει χαμηλοτερες τιμες στο eshop και δεν κανουν κεφι στην ηδη χαμηλοτερη τιμη (δηλαδη την κανονικη τιμη που παιζει στην αγορα παντου) να χασουν αλλο ενα 10αρικο; Μηπως το αρχικο πλανο ελεγε αρχικες τιμες "βαραω στο κεφαλι" και κανω εκπτωση 10ευρω.
Λεω μηπως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα, η κοπέλα στο ταμείο του Κωτσόβολου (Συγγρού), μου εξήγησε ευγενέστατα ότι μπορεί εγώ να βλέπω στο σάιτ την παραγγελία μου με περασμένη την έκπτωση, αλλά στο ταμείο να μην φαίνεται η έκπτωση. Οπότε, όταν βάζουμε παραλαβή από το κατάστημα, να έχουμε πάντα μαζί τον εκπτωτικό κωδικό, ώστε να το περάσει αυτή κατά τη διαδικασία της αγοράς.

Το αυτό. Δε θα καταλάβω ποτέ γιατί κάποιοι σβήνουν τα μηνύματά τους λες και τους πιάνουν χώρο.

Γίνεται να εξσργυρώσεις 2 10ευρα κουπονια μαζι στο Κωτσοβολο ή οχι?

Όχι. Ένα κουπόνι ανά παραγγελία. Διαβάστε τους όρους, μην τα θέλετε όλα στο πιάτο.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αυτό. Δε θα καταλάβω ποτέ γιατί κάποιοι σβήνουν τα μηνύματά τους λες και τους πιάνουν χώρο.

Όχι. Ένα κουπόνι ανά παραγγελία. Διαβάστε τους όρους, μην τα θέλετε όλα στο πιάτο.

περασα και 2η καρτα (ειχα γραφτει απο πριν με καρτα της alpha), αλλα δεν εστειλαν sms οι κεραταδες :devil:

αει σιχτιρ, ετρεξα αμεσως να γραφτω οταν το μαθα, μαλακωειδως εντελως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το email που μου έστειλαν. Παίρνεις 2 ζευγάρια γυαλιά στην τιμή του ενός, με τον κωδικό FATHER17.

 

http://view.news-eu.hawkersco.com/?qs=8140575ba9f91b0eba19860a39824a9c5cb308ca389c64a6355423d507f7c2809a178b56665ecbc9fc52e0b18ff848673981f2b851540406429ff9b4774e8f38

 

Βασικά όλα τα ζευγάρια από τις κατηγορίες "Original", "LAX" και "Premium" έχουν 50% έκπτωση αν προσθέσετε 2 ζευγάρια και πάνω στο καλάθι σας.

 

https://www.hawkersco.com/

 

Εγώ λέω να χτυπήσω 5 ζευγάρια στα 65€, νοτ μπαντ!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ζωή θυμάμαι τέτοιου είδους προσφορές από την εν λογω εταιρία οπότε δεν θεωρώ πως είναι τόσο μεγάλη ευκαιρία ώστε να σηκώσουμε το μαγαζί.

 

Επίσης τα ανδρικά είναι ακαλαίσθητα. Έχω πάρει ένα ζευγάρι και δεν μου άρεσαν καθόλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω για εσας αλλα εγω πλεον αγοραζω με 8-9ε γυαλια απο Aliexpress (οκ περνουν 20-25 μερες να ερθουν αλλα δεν εχουν μεταφορικα οποτε αξιζει) με καλους φακους Polaroid (εχουν και χαρτακι γνησιοτητας) και ειμαι μια χαρα. Εξαλλου το κοστος των γυαλιων ειναι τοσο ελεινο που μας κοροιδευουν ψιλο γαζι οι εταιρειες.

 

Απο εκει και περα τα Hawkers ειναι γυαλια του κιλου, αυτα στην Κινα τα βρισκεις 2ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω για εσας αλλα εγω πλεον αγοραζω με 8-9ε γυαλια απο Aliexpress (οκ περνουν 20-25 μερες να ερθουν αλλα δεν εχουν μεταφορικα οποτε αξιζει) με καλους φακους Polaroid (εχουν και χαρτακι γνησιοτητας) και ειμαι μια χαρα. Εξαλλου το κοστος των γυαλιων ειναι τοσο ελεινο που μας κοροιδευουν ψιλο γαζι οι εταιρειες.

 

Απο εκει και περα τα Hawkers ειναι γυαλια του κιλου, αυτα στην Κινα τα βρισκεις 2ε.

 

Έχεις κάποιο λινκ;

 

Εγώ απλά το έβαλα, μιας και είχε καιρό να βάλει μια έκπτωση της προκοπής. Στο mother's day είχε νομίζω 30% έκπτωση.

 

Μπήκε καλοκαίρι οπότε όλο και κάποιος θα ψάχνει γυαλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Oι εταιρίες που δίνουν δωροεπιταγές για διαφήμιση και μετά ταλαιπωρούν τον πελάτη τους για να τις κάνουν δεκτές, το καταλαβαίνουν ότι και χρήματα ξοδεύουν και ΑΝΤΙδιαφήμιση κάνουν στον εαυτό τους; Συγχαρητήρια στους σπουδαίους μάνατζερ (προφανώς δια πυρός και σιδήρου "άξιοι της ελεύθερης αγοράς") που κάνουν τέτοιες ανοησίες.

 

ΥΓ: Κι εμένα με ταλαιπωρούν με το κουπόνι, οκ άλλη φορά πάμπλικ full price λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κάποιο λινκ;

 

Εγώ απλά το έβαλα, μιας και είχε καιρό να βάλει μια έκπτωση της προκοπής. Στο mother's day είχε νομίζω 30% έκπτωση.

 

Μπήκε καλοκαίρι οπότε όλο και κάποιος θα ψάχνει γυαλιά.

 

Μπες στο Aliexpress πηγαινε στις Κατηγοριες και απο εκει στα Γυαλια για αντρες. Μετα βαλτα σε σειρα βαση των αριθμο παραγγελιων (οσο περισσοτερες τοσο περισσοτερα σχολια οποτε βλεπεις τι παιρνεις καλυτερα) και διαλεξε. Εχει εκατονταδες μοντελα γυαλιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπες στο Aliexpress πηγαινε στις Κατηγοριες και απο εκει στα Γυαλια για αντρες. Μετα βαλτα σε σειρα βαση των αριθμο παραγγελιων (οσο περισσοτερες τοσο περισσοτερα σχολια οποτε βλεπεις τι παιρνεις καλυτερα) και διαλεξε. Εχει εκατονταδες μοντελα γυαλιων.

 

Ντάξει, είναι λίγο "γουρούνι στο σακί" η φάση. Τώρα για 5€ διαφορά δεν θα έμπαινα στον κόπο να περιμένω να έρθουν τέλη Ιουλίου τα γυαλιά. Έχω μείνει ευχαριστημένος από την Hawkers, είναι η τρίτη φορά που παραγγέλνω. Ευχαριστώ πάντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...