Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καντε και ενα λαικ στον νεοεισερχομενο dvougas που μας φωτισε με το θεμα του 10ευρου κουπονιου του κωτσου!

http://www.insomnia.gr/topic/460200-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%8C%CF%82-%CF%84%CE%B5%CF%87%CE%BD%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CE%B1%CF%82/page-1120

 

Μολις ηρθε το κουπονακι και παραγγειλα δωρεαν μελανακι για τον εκτυπωτη μου παραλαβη απο το καταστημα φυσικα...Και με τα ρεστα πήρα μια powerbank (ενταξει θα δωσω επιπλεον 10 ευρω :-) ). Να ειστε καλα για τις εξυπνες αγορες προσφορες και κουπονια που βρισκουμε εδω μεσα. Πιστευω το πιο χρησιμο υποφορουμ του ινσομνια μαζι με το hardware

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

προσπαθω να παρω τα diamond Και δεν βγαζει την προσφορα. μηπως ξερεις τι παιζει;

Οι κολεξιόν NEW IN και LIMITED EDITION εξαιρούνται από τις προσφορές και τις εκπτώσεις.

 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα Diamond Black Dark One και Sky One, μόλις πατήσεις Check out στο Gift card or discount code γράφεις το κωδικό: FATHER17 και μειώνεται η τιμή + έχειι και 5 ευρώ μεταφορικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι πηγαινετε στον κωτσοβολο με εκτυπωμενο το αποδεικτικο παραγγελιας και παραλαβη απο το κατάστημα @collect store και εχετε κανει χρηση του γνωστού κωδικου -10 ευρω απο alphawallet να γνωριζετε.

1. Υπαρχει περιπτωση να πατε και να διαπιστωσετε οτι η παραγγελια σας δεν ισχυει είτε ισχυει αλλα δεν εχει περάσει ο κωδικος που εισαγαγατε.

2. Ισως χρειαστει να κανετε ξανα την παραγγελια σας απο την αρχη στα γκισε ταμεια περνωντας απο την αρχη το κωδικο που θα θελουν να δουν στο προσωπικο μηνυμα του κινητου σας οπως σας σταλθηκε, τον οποια καλλιστα θα μπορουσατε να ειχατε διαγραψει μετα την εισαγωγη του και ολοκληρωση της παραγγελιας μεσω ιντερνετ.

 

Απο προσωπικη εμπειρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι πηγαινετε στον κωτσοβολο με εκτυπωμενο το αποδεικτικο παραγγελιας και παραλαβη απο το κατάστημα @collect store και εχετε κανει χρηση του γνωστού κωδικου -10 ευρω απο alphawallet να γνωριζετε.

1. Υπαρχει περιπτωση να πατε και να διαπιστωσετε οτι η παραγγελια σας δεν ισχυει είτε ισχυει αλλα δεν εχει περάσει ο κωδικος που εισαγαγατε.

2. Ισως χρειαστει να κανετε ξανα την παραγγελια σας απο την αρχη στα γκισε ταμεια περνωντας απο την αρχη το κωδικο που θα θελουν να δουν στο προσωπικο μηνυμα του κινητου σας οπως σας σταλθηκε, τον οποια καλλιστα θα μπορουσατε να ειχατε διαγραψει μετα την εισαγωγη του και ολοκληρωση της παραγγελιας μεσω ιντερνετ.

 

Απο προσωπικη εμπειρια.

 

Ακριβως αυτο συνεβη σε μενα χτες. Με υφακι ΔΥ η κοπελα μου ειπε οτι υπαρχει η παραγγελια αλλα δεν υπαρχει εκπτωση και δεν μπορει να κανει κατι. Φυσικα ειχα κρατησει και την παραγγελια και τον κωδικο και μετα απο μια απαντηση τυπου μπρρργκλπφγημ ξερωγω μου εδωσε το προιον με την εκπτωση των 10 ευρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι πηγαινετε στον κωτσοβολο με εκτυπωμενο το αποδεικτικο παραγγελιας και παραλαβη απο το κατάστημα @collect store και εχετε κανει χρηση του γνωστού κωδικου -10 ευρω απο alphawallet να γνωριζετε.

1. Υπαρχει περιπτωση να πατε και να διαπιστωσετε οτι η παραγγελια σας δεν ισχυει είτε ισχυει αλλα δεν εχει περάσει ο κωδικος που εισαγαγατε.

2. Ισως χρειαστει να κανετε ξανα την παραγγελια σας απο την αρχη στα γκισε ταμεια περνωντας απο την αρχη το κωδικο που θα θελουν να δουν στο προσωπικο μηνυμα του κινητου σας οπως σας σταλθηκε, τον οποια καλλιστα θα μπορουσατε να ειχατε διαγραψει μετα την εισαγωγη του και ολοκληρωση της παραγγελιας μεσω ιντερνετ.

 

Απο προσωπικη εμπειρια.

φιλε με τρομαξες κατευθειαν πηγε το μυαλο σε πιθανη χρεωση της καρτας  :-D  :-D

εγω ειχα κανει τηλεφωνικη κρατηση για ενα προιον που ουτως η αλλως θα επαιρνα και λιγη ωρα πρωτου παω στο μαγαζι μου ηρθε ο κωδικος τους το ειπα τελευταια στιγμη και δεν μου ειπαν κατι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητείστε τον υπευθυνο του καταστηματος.

Θα το παιξει ουγκανος στην αρχη.

Επιμένετε. Στο τελος θα σας κοψει το 10ευρο.

 

Τα ίδια κανανε σε μενα με δωροεπιταγη (στελναν κωδικό με sms) τους!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μασούτης        15/6 - 17/6   

 

-Ελληνική χοιρινή μπριζόλα    3,99€/κιλό

-Φέτα Π.Ο.Π. Δωδώνη  1 κιλού σε άλμη  7,99€

-50% σε όλα τα προϊόντα  Νestle Fitness

-40% στα προϊόντα Χρυσή Ζύμη(εξαιρούνται οι προωθητικές συσκευασίες 1+1 και οι διπλές συσκευασίες -50%)

-Ουΐσκι Teacher's   700ml    12,95€

-45% στα προϊόντα  Ultrex(εξαιρούνται οι προσφορές 1+1)

-40% στα προϊόντα  Pantene(εξαιρούνται οι ειδικές συσκευασίες)

-40% στα αντηλιακά  Nivea

-45% σε όλες τις οικονομικές συσκευασίες πάνες Babylino, megapack, pants και τις μονές συσκευασίες μωρομάντηλα

-50% σε όλα τα προϊόντα  Neutro Roberts

-50% σε όλα τα προϊόντα  Omino Bianco

-50% σε spray αντλίες  Overlay

-Απορρυπαντικά πλυντηρίου ρούχων  Ariel σκόνη 45μεζ, υγρό 44μεζ ή κάψουλες 39 τεμάχια    7,40€

-40% σε όλα τα προϊόντα καθαρισμού  Scotch-Brite

 

 

 

EΛΟΜΑΣ       15/6 - 17/6

 

-Μακαρόνια Misko  νούμερο 6 και νούμερο 10     0,69€

-30% σε όλα τα υπόλοιπα ζυμαρικά Misko

-Μαλακτικά  Lenor   26μεζ    1+1 δώρο

-Απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων  Skip  σκόνη  45μεζ, υγρό 42μεζ ή κάψουλες 40μεζ    6,99€

-50% στα αποσμητικά ντους και αφρόλουτρα  Dove

 

 

 

Κρητικός       15/6 - 17/6   

 

-Βόειος κιμάς     5,49€/κιλό

-Βαρελίσια φέτα Ερυμάνθου    5,59€/κιλό

-Ηλιέλαιο Pop cuisine   5 λίτρων   5,99€

 

 

My Market       15/6 - 17/6

 

-Στιγμιαίος καφές Nescafe  100gr    2,79€ 

-Στραγγιστό γιαούρτι Total  1 κιλού    2,35€

-Ημίσκληρο τυρί φρατζόλα Κολιός Το Παραδοσιακό    6,40€/κιλό

-Βίκος cola,λεμονάδα ή πορτοκαλάδα  6χ330ml   1,70€

-Μπύρα Amstel  φιάλη  πολυσυσκευασία   20χ250ml    9,80€

-Μπύρα Amstel κουτί 4χ500ml  2+1 δώρο  

-Αλουμινόχαρτο Pappy home  30m     1,80€

-Σαμπουάν  Ultrex  400ml    2,40€

-50% σε όλα τα προϊόντα Pedigree και Whiskas

-Telco ανεμιστήρας ορθοστάτης 40cm  50W    14,50€

Επεξ/σία από efkola
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα, η κοπέλα στο ταμείο του Κωτσόβολου (Συγγρού), μου εξήγησε ευγενέστατα ότι μπορεί εγώ να βλέπω στο σάιτ την παραγγελία μου με περασμένη την έκπτωση, αλλά στο ταμείο να μην φαίνεται η έκπτωση. Οπότε, όταν βάζουμε παραλαβή από το κατάστημα, να έχουμε πάντα μαζί τον εκπτωτικό κωδικό, ώστε να το περάσει αυτή κατά τη διαδικασία της αγοράς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...