Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι κεφάτος, γυρίζει από του Βασιλόπουλου

Μια Fusion Proglide Styler και μια απλή Fusion Proglide σύνολο 5,45. Not bad.

 

Ευχαριστώ πολύ :)

Ακριβως ετσι ξηγηθηκα και εγω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως πήγα σε 3 ΑΒ "City" στη Θεσσαλονίκη και δεν είχαν καν θέση στο ράφι για την Styler... Είναι εύκολο να μοιραστείτε μαζί μας πού τις εντοπισατε και αν έμεινε καμία μπας και περάσω Δευτέρα πρωί;... :-)

 

Sent from my XT890 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα!

Προταση προς moderators:

Επειδη αυτη η ιστορια με τις oralB κ τις ProGlide εχει ξεφυγει σε παρα πολλες πλεον σελιδες του τοσο χρησιμου thread , κ με ορατο το προβλημα μια αλλη εκτος τεχνολογιας προσφορα να περασει στο ντουκου, "μηπως να ανοιγε ενα συγκεκριμενο νεο thread για κουπονια κ epithimies ?"

Με φιλικη παντα διαθεση !

  • Like 24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πήγα σε 3 ΑΒ "City" στη Θεσσαλονίκη και δεν είχαν καν θέση στο ράφι για την Styler... Είναι εύκολο να μοιραστείτε μαζί μας πού τις εντοπισατε και αν έμεινε καμία μπας και περάσω Δευτέρα πρωί;... :-)

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Εγώ την πήρα από το μεγάλο ΑΒ που είναι ακριβώς δίπλα στο ΙΚΕΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πήγα σε 3 ΑΒ "City" στη Θεσσαλονίκη και δεν είχαν καν θέση στο ράφι για την Styler... Είναι εύκολο να μοιραστείτε μαζί μας πού τις εντοπισατε και αν έμεινε καμία μπας και περάσω Δευτέρα πρωί;... :-)

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Και εγω απο αυτον που ειναι διπλα στο IKEA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια που πήραμε φόρα με τα ξυραφάκια, και για να μην τα παίρνουμε στεγνά ή με σκέτο νερό όπως στον στρατό, ο μασούτης μας σκέφτηκε. Μέχρι Τετάρτη 11/12 όλα τα ξυριστικά Bic με 50% έκπτωση (πατήστε προσφορές τριημέρου).  Στην εικόνα δέιχνει μόνο έναν αφρό και ένα σετ απλά ξυραφάκια, αλλά ισχύει για όλα από ότι μου είπαν Πήρα ένα Comfort Gel Sensitive με 1.15 περίπου να βρίσκεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι περασα κι εγω απο Μασουτη σημερα και επιβεβαιωνω.... επισης περασα απο Αρβανιτιδη.... και απο 3*ΑΒ.... αλλά αυτη η ρημαδα η Styler δεν μας καθεται με τιποτα εδω πανω... κανενα σουπερμαρκετ δεν ειχε καν θεση στο ραφι για αυτη, δεν την φερνουν (μονο σε "μεγαλα" σ/μ λοιπον, οπως του ΑΒ διπλα στο ΙΚΕΑ που αναφερθηκε ισως... αλλα αμα ειναι να κανουμε και 20χλμ πηγαινε-ελα δεν γινεται προκοπη.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα ρε συ... Στο καταστημα ΑΒ που πηγα εγώ δε το λες και μεγάλο... Ειμαι και λίγο πιο έξω απο Θεσσαλονικη....

Δλδ μου έχει τύχει να εχουν μια προσφορά στο φυλλάδιο τους και να μην την εχουν γιατί λεει ειμαστε μικρό καταστημα και δε τα έχουμε όλα...

Την gillette proglide styler παντως την είχαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Βασιλόπουλος έχει -25% στα κρασιά μέχρι την κυριακή και έχει και διαφορετικές γευστικές δοκιμές κάθε μέρα.Σε ένα κατάστημα είχαν 4 πάγκους δοκιμών με 2 δοκιμές στον καθένα όπως είναι φυσικό βγήκα παραπατώντας. :lol:

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια. Εχει στον βεροπουλο απο σημερα καφεδες φιλτρου jacobs με γευσεις βανιλια,φουντουκι κ.λ.π 250γρ (-25%) 2.79ε και δωρο ατομικη καφετιερα με καθε συσκευασια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια. Εχει στον βεροπουλο απο σημερα καφεδες φιλτρου jacobs με γευσεις βανιλια,φουντουκι κ.λ.π 250γρ (-25%) 2.79ε και δωρο ατομικη καφετιερα με καθε συσκευασια

 

Αν μπορεσεις ανέβασε φωτογραφία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...