Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mα εκει δεν βγαινει ...μηδενικη (πρακτικα) τιμη με αυτο το -40% οπως εβγαινε με τον Γαλαξια. Εκει η 'αρχικη' τιμη ειναι 25 ευρω αντι 20...

Μα είπες ¨Υποψιαζομαι ισως εντολη εκ των ανωθεν (P&G?) για την αλλαγη απο -40% σε -50% για να μη φευγουν πρακτικα τζαμπα οι οδοντοβουρτσες."  γιατί δεν έγινε κ στα τα άλλα σουπερμαρκετ

από την P&G αν ήταν εκ του πονηρού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ελα και σας έφτιαξα τους Σαλονικεις άντρες!!! Ειδικά τον φίλο που παραπονιόταν οτι εμας εδω πάνω μας έχουν ξεχάσει και του έκανα συνέχεια like...

 

 Ο ΑΒ Βασιλόπουλος έχει σε έκπτωση -50% (το ειδα χθες στο φυλλάδιο τους που ισχυει μεχρι 18/12) ολες τις μηχανες Gillete mach 3, Fusion Proglide και απλή Fusion.

Με το κουπόνι απο επιθυμίες η Gillete Fusion Proglide βγαινει 3,95ευρώ.

Την πήρα για τον καλό μου!! :-)

Είναι κεφάτος, γυρίζει από του Βασιλόπουλου

Μια Fusion Proglide Styler και μια απλή Fusion Proglide σύνολο 5,45. Not bad.

 

Ευχαριστώ πολύ :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είπες ¨Υποψιαζομαι ισως εντολη εκ των ανωθεν (P&G?) για την αλλαγη απο -40% σε -50% για να μη φευγουν πρακτικα τζαμπα οι οδοντοβουρτσες."  γιατί δεν έγινε κ στα τα άλλα σουπερμαρκετ

από την P&G αν ήταν εκ του πονηρού

Μα ποσο πιο απλα να το πω...; Σηκωνει ο P&G μαρκετινγκ νταϊρεκτορ το τηλεφωνο και παιρνει τον διευθυντη του Γαλαξια και του λεει "εκεινο το -40% μας βαζει μεσα με την αρχικη των 20 ευρω που συμφωνησαμε, οποτε ή κοψ'το ή σηκωσε την αρχικη να παει στις τιμες Μασουτη κλπ ή ξερω γω σηκωσε λιγο ακομα την εκπτωση να μην περναει το κουπονι και σου δινω εγω την διαφορά και επι2 αμα ειναι"... ε και διαλεξε το 3ο... μια απλη υποθεση εκανα ουτε ειπα οτι ντε και καλα ετσι εγινε (θα μπορουσε -κακιστα- οπως εχει κανει αλλες φορες ο mr P&G να κοψει τελειως το κουπονι -- βεβαια ισως ειδαν οτι ειχαν ηδη 100αδες εκτυπωμενα αλλά αχρησιμοποιητα --), αλλά αν μπορει καποιος ας μου εξηγησει πώς ο Γαλαξιας που ειχε ηδη την χαμηλοτερη τιμη (και κατα 25% μαλιστα) μεταξυ των σουπερ-μαρκετ εκανε πρωτα μια εκπτωσαρα -40% και μετα μια ακομα 'μεγαλυτερη'-50%?

 

Τωρα τι ρωτας 'γιατι δεν εγινε στα άλλα σουπερμαρκετ?' εχω ηδη απαντησει και πριν, γιατι δεν εγινε κατανοητο δεν καταλαβαινω... γιατι δεν πηρε ας πουμε και τον Βεροπουλο ή τον Αρβανιτιδη να τους πει να τα βαλουν ολα -40% που δεν εχουν καμια προσφορα? Τι σχεση εχει το τι συμφωνια κανει με τον Γαλαξια με το τι κανονισιες κανει με τους υπολοιπους;

 

Τεσπα, αντε να γυρισω οντοπικ, θα δοκιμασω σε λιγο κι εγω κανα Βασιλοπουλο στη Θεσ/νικη μπας και παρω επιτελους (με σκασατε τοσο καιρο :P) κι εγω μια ProGlide Styler στα 3,95 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κεφάτος, γυρίζει από του Βασιλόπουλου

Μια Fusion Proglide Styler και μια απλή Fusion Proglide σύνολο 5,45. Not bad.

 

Ευχαριστώ πολύ :)

ΑΑΑ,ισχύει και στη styler οπότε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεα ενημερωση απο τον φιλο (και μετα μου λετε να μην υποπτευομαι πραγματα...) :

Μόλις (ξανα)γύρισα απο Γαλαξία και άκουσον-άκουσον.
Βάλανε όλες τις Oral-B οδοντόκρεμες ακόμη και τις πιο ακριβές έτσι ώστε να βγαίνει η μισή τιμή τους πιο κάτω από 1.50€ που είναι το κουπόνι ακόμη και οι πιο ακριβές οι expert pro βγαίνουν, αν έχεις τον θεό σου, 1.49€, δηλαδή για 1 σεντ ΔΕΝ ισχύει η προσφορά.

Ε, τωρα βγαλτε μονοι σας ο,τι συμπερασμα θελετε ;)

Εγω παντως θυμαμαι ξεκαθαρα οτι οι pro expert ειχαν τιμη 3,49€ δηλαδη ακομα και -50% θα εβγαινε 1,74€ και -1,50 το κουπονι = 0,24€...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ξέρει κανένας καναν Βερόπουλο (ίσως κέντρο) που να έχει την vitality trizone?Σε δυο που πήγα ηλιούπολη και βύρωνα ούτε καν φέρνουν ηλεκτρικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ξέρει κανένας καναν Βερόπουλο (ίσως κέντρο) που να έχει την vitality trizone?Σε δυο που πήγα ηλιούπολη και βύρωνα ούτε καν φέρνουν ηλεκτρικές.

 

Κάποιος είχε γράψει ο,τι μόνο οι μεγάλοι βερόπουλοι φέρνουν τέτοιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ξέρει κανένας καναν Βερόπουλο (ίσως κέντρο) που να έχει την vitality trizone?Σε δυο που πήγα ηλιούπολη και βύρωνα ούτε καν φέρνουν ηλεκτρικές.

 

Βρές τηλέφωνα απο τα τριγύρω και ρώτησε τους αντί να γυρνάς γύρω γύρω.Πές τους προσόχή θέλω τριζόνι και όχι γρύλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να αποφυγω τα τηλέφωνα γιατι έχω καρτοκινητο...και είπα μήπως κάποιος πήρε την προσφορά.Το κακό είναι οτι κ τα mymarket βγάλανε προσφορά αλλά στην precision clean και δυστυχώς το κουπόνι είναι μόνο για trizone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να αποφυγω τα τηλέφωνα γιατι έχω καρτοκινητο...και είπα μήπως κάποιος πήρε την προσφορά.Το κακό είναι οτι κ τα mymarket βγάλανε προσφορά αλλά στην precision clean και δυστυχώς το κουπόνι είναι μόνο για trizone

Το κουπόνι το δέχονται και για τις άλλες, εγώ πήρα την dual clean απο τον μασούτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπόνι το δέχονται και για τις άλλες, εγώ πήρα την dual clean απο τον μασούτη.

Τόσα χρόνια είχα σωθεί με μασούτη επάνω...ίσως να δοκιμάσω mymarket αν κ ίσως το δει καμιά ταμίας που λέει trizone vitality και φάω άκυρο, όχι τίποτα αλλο αλλα δεν είναι και κοντα.αρε πότε θα ανοίξει μασούτης αθήνα.....?????????????............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...