Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την διάβασα ,το έχω κάνει πολλές φορές ,γι'αυτό και πόσταρα...

 

''σε παράλληλη προωθητική ενέργεια'' ....: το κατάστημα ΔΕΝ έχει κάποια παράλληλη προωθητική ενέργεια (πχ.30% σε όλα τα απορρυπαντικά)

με το κουπόνι το κατάστημα εισπράττει από την εταιρεία το ποσό των 3 ευρώ

 

 

Μην παίξεις λοττο αυτή την εβδομάδα :-)

(στο κουπόνι γράφει ξεκάθαρα οτι δεν ανταλλάσσεται με χρήματα...)

 

 

Edit: με πρόλαβε ο matrixxx

 

κανεις δεν ειπε οτι το κουπονι ανταλλασετε "αμεσα" με χρηματα....

 

Αυτο που ειπα ειναι οτι για λογιστικους λογους (καποιες φορες, που ακομα δεν εχω εντοπισει ακριβως ποιες ειναι) πληρωνεις το ποσο του προιοντος (πχ 7 ευρο το "skariel"), σου σκαναρουν το κουπονι στο ταμειο, μετα στο ακυρωνουν στο ταμειο και στο κρατανε, και μετα πας στην υποδοχη και παιρνεις το ποσο που αντιστοιχεί στο ακυρωμενο κουπονι σε ρευστο/χρημα...Αυτο εγινε και θα ξαναγινει, απλα δεν ξερω ποτε και γιατι..

 

Νομιζα οτι αυτη η προσφορα ειναι σε αυτην την κατηγορία...αλλα μάλλον όχι

 

edit: το διόρθωσα..

Επεξ/σία από krokos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περνανε τα κουπονια των επιθυμιων στο makro ?

Στα ''ψιλά γράμματα'' των κουπονιών από τις επιθυμίες που έχω μπροστά μου, τα μόνα καταστήματα που αναγράφεται ότι δεν ισχύουν είναι τα LIDL

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πηγε σημερα φιλος σε Γαλαξια για την Oral B και απο -40% εχει γινει πλεον -50%.... με αποτελεσμα να παει η τιμη στα 10 ευρω (!) και το κουπονι στα -12 και του αρνηθηκαν να το χτυπησουν... τι στο καλο αφου το κουπονι ειπαμε ειναι σαν μετρητα που θα παρει πισω το Σ/Μ αργοτερα, γιατι να μην το δεχθουν; (του ειπα να ξαναπαει και να απαιτησει να 'δοκιμασουν' να το περασουν μπας και...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς θέλετε κύριοι να αγοράσουμε τα προιόντα σας ρίχτε τα μας να τα αγοράσουμε.Τρεχάτε παιδιά η oral-b προσλαμβάνει αγοραστές.Μήπως έχουμε παρεκτραπεί;Θα μας πάρουνε χαμπάρι και τέρμα το κοκό. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα λεει το δοκιμασανε το κουπονι και δεν το δεχοταν το συστημα (προφανως δεν δεχοταν να γραψει αρνητικη χρεωση και να... πληρωθει ο πελατης απο το ταμειο, οποτε δεν το δεχοταν καθολου, δηλαδη ουτε να το εξαργυρωσει εν μερει το συστημα ωστε να βγει πχ ακριβως 0,00). Υποψιαζομαι ισως εντολη εκ των ανωθεν (P&G?) για την αλλαγη απο -40% σε -50% για να μη φευγουν πρακτικα τζαμπα οι οδοντοβουρτσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε αναφερθει σε μερικα post πριν ..επειδη μου ρθε ενημερωτικο απο το amazon.de
http://www.caremarket.gr/Products/998/PID-000746907(997).aspx

http://www.amazon.de/Gillette-Fusion-ProGlide-Power-Klingen/dp/B004DMAJMA/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1386331430&sr=8-4&keywords=fusion+proglide

Στην ιδια τιμη απο amazon περνεις 8 ..εδω περνεις 6. Δεν αποτελει τρελη προσφορα (οπως τιποτα αλλωστε στα black fridays/cyber monday) ειδικα αν σκεφτει κανεις και τα μεταφορικα...οποτε αν ειναι να παρει κανεις τιποτα αλλο...μπορει να κοτσαρει και αυτο !
ΠΡΟΣΟΧΗ ειναι τα ακριβα proglide (power) ..τα απλα ειναι πιο φτηνα στη ελλαδα (οχι ομως και στο amazon) οποτε τοτε σιγουρα ΔΕΝ συμφερει απο amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψιαζομαι ισως εντολη εκ των ανωθεν (P&G?) για την αλλαγη απο -40% σε -50% για να μη φευγουν πρακτικα τζαμπα οι οδοντοβουρτσες.

Δεν το νομίζω γιατί στον βερόπουλο  και μασούτη είναι 40%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσες/όσους τυχόν ενδιαφέρονται,έχει ανοίξει καινούριο κατάστημα Σκλαβενίτη στη Νέα Ερυθραία(Ελ.Βενιζέλου)με αρκετές προσφορές και είδη 1+1.Το ίδιο και στο Νέο Κόσμο(Σαρκουδίνου και Μάουερ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το νομίζω γιατί στον βερόπουλο  και μασούτη είναι 40%

Mα εκει δεν βγαινει ...μηδενικη (πρακτικα) τιμη με αυτο το -40% οπως εβγαινε με τον Γαλαξια. Εκει η 'αρχικη' τιμη ειναι 25 ευρω αντι 20...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο φυλλάδιο του Γαλαξία έχει έκπτωση μέχρι και σήμερα 40%. Οπότε πηγαίνετε εκεί και ζητήστε την χαμηλότερη έκπτωση του 40% και όχι του 50%.  :-D  :-D  :-D  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...