Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελα παιδια μην ακουω βλακειες για την Ντομινος , ειναι μακραν οτι πιο καλο υπαρχει σε πιτσα τωρα , ανοιγουν τν ζυμη μπροστα σου , τα υλικα παντα φρεσκα και η γευση τρομερη . Η τιμη Αρκετα υψηλη αλλα οτι πληρωνεις περνεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ελα παιδια μην ακουω βλακειες για την Ντομινος , ειναι μακραν οτι πιο καλο υπαρχει σε πιτσα τωρα , ανοιγουν τν ζυμη μπροστα σου , τα υλικα παντα φρεσκα και η γευση τρομερη . Η τιμη Αρκετα υψηλη αλλα οτι πληρωνεις περνεις !

 

Γούστα είναι αυτά. Δεν ξέρω αν φταίνε τα φρέσκα υλικά ή κάτι άλλο που έφαγα αλλά το αποφρακτικό μου σύστημα σήμερα παραπονέθηκε εντόνως.

 

If_you_know_what_I_mean_.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην εφαρμογή της dominos στο android αναγράφεται για την προσφορά ως ελάχιστο όριο παραγγελίας τα 8 ευρώ και αναρωτιέμαι αν το ποσό είναι πριν ή μετά την έκπτωση... Την Παρασκευή που θα παραγγείλω, μου φαίνεται ότι θα το διαπιστώσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Στην εφαρμογή της dominos στο android αναγράφεται για την προσφορά ως ελάχιστο όριο παραγγελίας τα 8 ευρώ και αναρωτιέμαι αν το ποσό είναι πριν ή μετά την έκπτωση... Την Παρασκευή που θα παραγγείλω, μου φαίνεται ότι θα το διαπιστώσω...

είτε με προσφορά/έκπτωση είτε χωρίς δυστυχώς, για delivery βέβαια, για παραλαβή από κατάστημα δεν νομίζω ότι παίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γούστα είναι αυτά. Δεν ξέρω αν φταίνε τα φρέσκα υλικά ή κάτι άλλο που έφαγα αλλά το αποφρακτικό μου σύστημα σήμερα παραπονέθηκε εντόνως.

 

If_you_know_what_I_mean_.png

 

εφαγες κατι με τσενταρ μεσα το υπογραφω... να υποθέσω cheddar melt? :P

 

ειναι οργανισμοι και οργανισμοί... εγω παιρνω ham&bacon με διπλο τσενταρ κ μπεικον και δε νιωθω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφαγες κατι με τσενταρ μεσα το υπογραφω... να υποθέσω cheddar melt? :P

 

ειναι οργανισμοι και οργανισμοί... εγω παιρνω ham&bacon με διπλο τσενταρ κ μπεικον και δε νιωθω...

 

Όχι την σπέσιαλ πήρα. Απλά είχε πολύ αλλαντικό μέσα. Κάτι από εκεί έκανε τη ζημιά.

 

Και μιας και είπες τσένταρ και χτύπησαν καμπανάκια θα δώσω άλλη μια ευκαιρία και θα πάρω κάτι με τσένταρ... :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συγχωρείς φίλε Questioner, μετά από όσα έγραψες χωρίς παρεξήγηση και δίχως διάθεση να σε προσβάλω αλλά τα θέλει ο κ... σου!!!

Έχεις δίκιο. Απλά θέλω να σιγουρευτώ. Είμαι άνθρωπος που δίνει δεύτερες ευκαιρίες. :P :p

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nova 3Play με 29,90€/μήνα τους δύο πρώτους μήνες και στη συνέχεια μόνο με 15€/μήνα επιπλέον ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ! - http://www.forthnet.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=7043#sthash.mbDn7Iyr.dpuf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο Γαλαξία την Παρασκευή 6 και το Σάββατο 7 Δεκεμβρίου οδοντόκρεμες/οδοντοβουρτσες ORAL-B και προϊόντα GILLETE (αφροί,gel,ξυριστικές) -50%.

Εκτυπώστε από σήμερα κουπόνια από επιθυμίες, μήπως εξαφανιστούν μυστηριωδώς πάλι...

Επεξ/σία από aklostr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...