Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Dominos!!!! Τι μου θύμισες τώρα... Έχω να παραγγείλω πολλά χρόνια γιατί οι τιμές ήταν εξωπραγματικές.

 

Πόσο μεγάλη είναι η jumbo;; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό θα ρωτούσα. :P

 

Τέσπα λογικά θα το διαπιστώσω αργότερα.

 

Το κουπόνι που βάζετε κατά την online παραγγελία για να πάρετε το 50% είναι: GPW2013.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης οσο αφορα την dominos σε 2 καταστηματα που εχω παραγγειλει ,αν ειναι η πρωτη αγορα που κανεις ,σου κανουν δωρο και ενα κουπονι (στο  καταστημα ψυχικου μου εκανα δωρο κουπονι μια μεσαια πιτσα με την επομενη αγορα και απο το καταστημα κερατσινιου που παραγγειλα σημερα κουπονι μια μακαροναδα).Επισης η αποδειξη εχει εναν αριθμο πανω που τον βαζεις στο site και κερδιζεις δωρεαν καποιο ορεκτικο (στις 4 παραγγελιες που εχω κανει εχω κερδισει τις 3 )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειμαι λατρης της pizza και ιδιαιτερα της dominos pizza ,2-8/12 εχει προσφορα σε ολα τα ειδη pizzas 50% και με delivery στο σπιτι!

 

Χτυπας μια jumbo με 8 ευρω! 

 

Λοιπόν μια Jumbo και για μενα, μπύρες στο ψυγειο, στην υγειά σας

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τον @Aias

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάπα το καρπούζι η πίτσα τελικά. Σε καμία περίπτωση δεν αξίζει γευστικά για 8 ευρώ. Καλά για 12 και 16 δεν το συζητάμε καθόλου. Η ποσότητα της jumbo είναι αστεία. Δεν θέλω να φαντάζομαι πόση θα είναι η "μεγάλη" ή η "μεσαία".  :wacko:  :wacko:  :wacko: Γούστα είναι αυτά.  :wacko:  :wacko:  :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μασούτης είχε στις προσφορές τριημέρου 30% φθηνότερα όλα τα παιχνίδια (παιδικά, επιτραπέζια κτλ) με την mas card.
Αργά το πήρα χαμπάρι . Σήμερα τετάρτη είναι η τελευταία μέρα του τριημέρου αν θέλει κάποιος να πάρει κανένα παιχνιδάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκρινονται αυτες οι πιτσες με τις σπιτικες?

 

 

Δεν εχω δοκιμασει απο την συγκεκριμενη(πρωτη φορα την ακουω) αλλα γενικα ρωταω.

 

 

μια φορά πήρα απο αυτούς, και ήταν και η τελευταία φορά που πήρα πίτσα απο delivery (και δεν είναι υπερβολή αυτό που γράφω).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια φορά πήρα απο αυτούς, και ήταν και η τελευταία φορά που πήρα πίτσα απο delivery (και δεν είναι υπερβολή αυτό που γράφω).

 

εμενα πάλι γιατι ειναι η αγαπημένη μου η dominos...?! :P

 

btw: κάθε τρίτη εχει 1+1 και οποιος εχει HOL εχει 1+1 με τον κωδικο πληρωμης οποιαδήποτε μερα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...