Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Carrefour σήμερα το μεγάλο ARIEL έχει 9,50€ με δώρο ένα καθαριστικο PROPER που έχει τιμή ραφιού 3,49€.

Βάζουμε και το κουπόνι -4€ απο ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ και τα πληρώνουμε όλα 5,5€.

Το κουπόνι απο τις επιθυμίες είναι για συσκευασία με 40 μεζούρες, όχι για 55 που ειναι του carrefour η συσκευασια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

MyMarket και METRO , ένα και το αυτό .

Κάλεσε αύριο ή την δευτέρα στο

801 11 18 19 20 να μάθεις πού ακριβώς βρίσκονται τα καταστήματα .

Έχει προς Καλοχωρι και προς Πυλαία , σύμφωνα με το site τους .

Δεν ξέρω αν σε βολεύουν οι περιοχές , αν είναι να τα κάψεις σε βενζίνη , ξέχνα το .

Ζήτα καλύτερα από κάνα συγγενή ή φίλο να στην φέρει . Αλλιώς υπομονή μέχρι να βρεθεί .

Ρώτα και κάνα προϊστάμενο στο μασουτη αν μπορούν να την παραγγείλουν και να την φέρουν με 50% έκπτωση . Εξήγησε του την φάση με τα κουπόνια , δεν έχεις τίποτα να χάσεις ;)

Προσοχη

ΜΕΤΡΟ και My Market ΔΕΝ ειναι η ιδια επιχειρηση

Πηγα και εφαγα τα μουτρα μου

Οχι μονο δεν υπαρχει στο φυλλαδιο αυτη η προσφορα..αλλα δεν εχουν ΚΑΝ την proglide styler (θυμαστε κατι ? το ιδιο ισχυε και στον γαλαξια)

Κοινως  Γαλαξια,Σκλαβενιτη, My Market απλα ξεχαστε τα στη Θεσσαλονικη

Carrefour-Μαρινοπουλος , Μασουτης και οποιοι λιγοι εχουν προσβαση στον Βασιλοπουλο για εδω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ίδια εταιρία είναι σύμφωνα με αυτό : www.metro.com.gr

 

Το ότι δεν προμηθεύονται τα ίδια προϊόντα έχει να κάνει με πολλές παραμέτρους .

Γι αυτό και έβαλα στο προηγούμενο post μου το τηλέφωνο , για να καλέσει κάποιος ΠΡΙΝ πάει .

 

edit πάνω στο edit επειδή το 3g εδώ δεν είναι "σήμα καμπάνα" .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ίδια εταιρία είναι σύμφωνα με αυτό : www.metro.com.gr

 

Το ότι δεν προμηθεύονται τα ίδια προϊόντα έχει να κάνει με πολλές παραμέτρους .

Γι αυτό και έβαλα στο προηγούμενο post μου το τηλέφωνο , για να καλέσει κάποιος ΠΡΙΝ πάει .

 

edit πάνω στο edit επειδή το 3g εδώ δεν είναι "σήμα καμπάνα" .

 

Ιδιος ομιλος εννοεις..οχι ιδια επιχειρηση

Και τα smile ομιλου μαρινοπουλου ειναι....αλλα ουτε προσφορες ουτε τιμες ειναι ιδιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Η ίδια εταιρία είναι σύμφωνα με αυτό : www.metro.com.gr

 

Το ότι δεν προμηθεύονται τα ίδια προϊόντα έχει να κάνει με πολλές παραμέτρους .

Γι αυτό και έβαλα στο προηγούμενο post μου το τηλέφωνο , για να καλέσει κάποιος ΠΡΙΝ πάει .

 

edit πάνω στο edit επειδή το 3g εδώ δεν είναι "σήμα καμπάνα" .

 

Ιδιος ομιλος εννοεις..οχι ιδια επιχειρηση

Και τα smile ομιλου μαρινοπουλου ειναι....αλλα ουτε προσφορες ουτε τιμες ειναι ιδιες

Μη μπερδεύεσαι με τις λέξεις .Ούτε όμιλος αναφέρει πουθενά ούτε επιχείρηση . Εταιρεία είναι , συγκεκριμένα ΑΕΒΕ .Σου κάνω quote την πρώτη τους παράγραφο στην κεντρική τους σελίδα :" Καλωσήρθατε στην εταιρεία METROΗ εταιρεία ιδρύθηκε το 1976 με την επωνυμία METRO Ανώνυμη Εμπορική και Βιομηχανική Εταιρεία Ειδών Διατροφής και Οικιακής Χρήσεως και το διακριτικό τίτλο METRO. Προήλθε από το συνεταιρισμό οκτώ παντοπωλών, ενώ ήταν από την αρχή και παραμένει πάντα απόλυτα Ελληνικών συμφερόντων. Ο κύκλος εργασιών της εταιρείας προέρχεται από δύο βασικές κατηγορίες καταστημάτων: τις πωλήσεις Λιανικής μέσα από τα My Market και τις πωλήσεις Χονδρικής μέσα από τα METRO Cash & Carry. "Το θέμα είναι ΓΙΑΤΙ στην Θεσσαλονίκη ΔΕΝ έχουν την προσφορά της styler και ταλαιπωρούν τον κόσμο , όπως ταλαιπωρήθηκες κι εσύ να υποθέσω . Σε .. κατούρι πηγάδησαν οι Σαλονικείς ? :/Και σε αυτό απάντησα πριν ... παίζουν ρόλο πολλές παράμετροι .Συνήθως είναι θέμα προμηθευτή .Ουδεμία σχέση έχω με την εταιρεία , ποσταρα νωρίτερα ότι υπάρχει προσφορά στα mymarket η styler για να βοηθηθούν όσοι την ψάχνουν ακόμη και δεν την βρίσκουν . Τώρα γιατί δεν την έχουν προσφορά εκεί πέρα (μένω Αθήνα) , δεν ξέρω . Δεν έχεις τίποτα να χάσεις αν τους πάρεις ένα τηλέφωνο από δευτέρα και εκφράσεις απορία/παράπονα/πρόταση για την προσφορά .Φιλικά (πάντα) έγραψα τα προηγούμενα , και εύχομαι να την βρεις σε μειωμένη τιμή .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπόνι απο τις επιθυμίες είναι για συσκευασία με 40 μεζούρες, όχι για 55 που ειναι του carrefour η συσκευασια...

 

Αν και πέρασε, ενημερώνω ότι το δεχόταν κανονικα. Το κουπόνι είναι για 40 μεζούρες κατ' ελάχιστον.

Εγώ έκανα χρήση και της σκόνης, αλλά και του υγρού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω τα προϊόντα με την 50% έκπτωση είναι τα εικονιζόμενα στις σελίδες που γράφει πάνω 50% επιστροφή σε δωροεπιταγές για αγορές σηματοδοτημένων προιοντων; Αυτά συνδυάζονται και με κανένα κουπόνι από τις επιθυμίες; Δηλαδή - το κουπόνι από τις επιθυμίες και -50% στη συνέχεια; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και πέρασε, ενημερώνω ότι το δεχόταν κανονικα. Το κουπόνι είναι για 40 μεζούρες κατ' ελάχιστον.

Εγώ έκανα χρήση και της σκόνης, αλλά και του υγρού.

Σε ποιό κατάστημα ;

Εγώ στου Αμαρουσίου που πήγα τσακώθηκα και άκρη τελικά δεν έβγαλα (δεν το δεχόταν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 50% του carrefour ειναι για τα μπαζα ,τιποτα ενδιαφερων.

Το προηγουμενο ειχε ενα νοημα ,το τωρινο ειναι απλα διαφημιστικο τρικ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιό κατάστημα ;

Εγώ στου Αμαρουσίου που πήγα τσακώθηκα και άκρη τελικά δεν έβγαλα (δεν το δεχόταν)

 

Μιλάω για Αλεξανδρούπολη. Βέβαια απ' ότι κατάλαβα ο κάθε υπάλληλος το αντιλαμβάνεται διαφορετικά.

Με γνωστή, υπεύθυνη σουπερμάρκετ που έχω μιλήσει μου είπε ότι όλα τα κουπόνια τα δέχεται το σύστημα τους κανονικά και αφαιρεί το ποσό αλλά μετα έχουν πρόβλημα με τις εταιρείες που δεν τα δέχονται.Πολλές φορές έχουν βγει εκτεθιμένοι υπάλληλοι και γι' αυτό και ο φόβος τους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...