Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Αν σε καλύπτει σαν ασφάλεια και σου προσφέρει αυτά που ζητάς τότε οκ, αν είναι να χάσεις κάποιες απο τις υπάρχουσες καλύψεις μόνο και μόνο για τα 30€ δεν λέει......

 

Συμφωνω.

Πριν 4-5 χρονια ηταν πραγματι φτηνοτερη (καπου 10% διαφορα εβλεπα, αλλα δεν το ειχα "τολμησει"). Εδω και 2 χρονια ομως, με τις ιδιες καλυψεις που εχω (οχι σε αγνωστες εταιριες, αλλα πολυ μεγαλες), στην anytime αν οχι ακριβοτερα μου βγαινει το ιδιο και μαλιστα μεσα στο ποσο που βγαινει στις αλλες περιλαμβανονται και τα δικαιωματα συμβολαιου του ασφαλιστη μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από My Market.

 

Πήρα Oral-B Vitality Trizone , μετά από έκπτωση 40% με αρχική 25,99E στα 14,99Ε -12Ε από επιθυμίες = 2,99Ε

και Gillete Proglide Styler , μετά από έκπτωση 50% με αρχική 19,99Ε στα 9,99Ε -6Ε από επιθυμίες = 3,99Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις,τραβήξτε καμιά φωτο με την ποσότητα από trizone vitality και proglide styler που έχετε στο σπίτι...θα έχει γέλιο!Θα ξεκινούσα εγώ αλλά έχω μόνο δύο οδοντόβουρτσες και μια styler  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Αυτήν την proglide styler συνεννοημένοι είναι να μην την δίνουν με έκπτωση πουθενά στη Θεσσαλονίκη ρε π@@στη μου;</p>

 

MyMarket και METRO , ένα και το αυτό .

Κάλεσε αύριο ή την δευτέρα στο

801 11 18 19 20 να μάθεις πού ακριβώς βρίσκονται τα καταστήματα .

Έχει προς Καλοχωρι και προς Πυλαία , σύμφωνα με το site τους .

Δεν ξέρω αν σε βολεύουν οι περιοχές , αν είναι να τα κάψεις σε βενζίνη , ξέχνα το .

Ζήτα καλύτερα από κάνα συγγενή ή φίλο να στην φέρει . Αλλιώς υπομονή μέχρι να βρεθεί .

Ρώτα και κάνα προϊστάμενο στο μασουτη αν μπορούν να την παραγγείλουν και να την φέρουν με 50% έκπτωση . Εξήγησε του την φάση με τα κουπόνια , δεν έχεις τίποτα να χάσεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MyMarket και METRO , ένα και το αυτό .

Κάλεσε αύριο ή την δευτέρα στο

801 11 18 19 20 να μάθεις πού ακριβώς βρίσκονται τα καταστήματα .

Έχει προς Καλοχωρι και προς Πυλαία , σύμφωνα με το site τους .

Δεν ξέρω αν σε βολεύουν οι περιοχές , αν είναι να τα κάψεις σε βενζίνη , ξέχνα το .

Ζήτα καλύτερα από κάνα συγγενή ή φίλο να στην φέρει . Αλλιώς υπομονή μέχρι να βρεθεί .

Ρώτα και κάνα προϊστάμενο στο μασουτη αν μπορούν να την παραγγείλουν και να την φέρουν με 50% έκπτωση . Εξήγησε του την φάση με τα κουπόνια , δεν έχεις τίποτα να χάσεις ;)

Βασικά αυτό με τα bold. Αλλά ευχαριστώ για τα άλλα tips, not bad :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από My Market.

 

Πήρα Oral-B Vitality Trizone , μετά από έκπτωση 40% με αρχική 25,99E στα 14,99Ε -12Ε από επιθυμίες = 2,99Ε

και Gillete Proglide Styler , μετά από έκπτωση 50% με αρχική 19,99Ε στα 9,99Ε -6Ε από επιθυμίες = 3,99Ε

 

Γαμώτο και έδωσα για τη Gillete 8,58-3=σήμερα στο Σκλαβενίτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour σήμερα το μεγάλο ARIEL έχει 9,50€ με δώρο ένα καθαριστικο PROPER που έχει τιμή ραφιού 3,49€.

Βάζουμε και το κουπόνι -4€ απο ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ και τα πληρώνουμε όλα 5,5€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...