Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικα η anytime ειναι πιο φθηνη απο τις κανονικες διοτι εισαι εσυ και η εταιρια, δεν υπαρχει ενδιαμεσος... Οσο για την αρνηση σε ασφαλιση εχει μερικα μοντελα που αρνηται να τα ασφαλισει (πχ RX8) προφανως επειδη το προφιλ των οδηγων αυτων των μοντελων προκαλει ζημιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα κουπόνια από τις επιθυμίες πότε ανανεώνονται; Πήγα να εκτυπώσω σήμερα 3 μαζί και τελικά μου εκτύπωσε μόνο το ένα. Φταίω εγώ να φτιάξω άλλο λογαριασμό και να κάνω τη δουλειά μου;

Μου το εχει κανει και μενα και βαρεθηκα να κανω 2ο λογαριασμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο Bazaar του Notos  στη Καλυφτάκη (Κηφισιά) γίνεται το έλα να δεις.. Αρώματα, make up κλπ σε τιμές λαικής..Μέχρι την Τρίτη...

Επεξ/σία από dimigar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το εχει κανει και μενα και βαρεθηκα να κανω 2ο λογαριασμο...

 

Ναι είναι τραγικό. Μια ζωή προβλήματα θυμάμαι με το κωλοσύστημά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ιδίαν πείρα..

Το συστημα απο τις επιθυμιες επιτρεπει εκτυπωση μεχρι 2 λογαριασμους απο τον ιδιο υπολογιστη. Το ξερω, μου εχει συμβει και ετσι γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα η anytime ειναι πιο φθηνη απο τις κανονικες διοτι εισαι εσυ και η εταιρια, δεν υπαρχει ενδιαμεσος... Οσο για την αρνηση σε ασφαλιση εχει μερικα μοντελα που αρνηται να τα ασφαλισει (πχ RX8) προφανως επειδη το προφιλ των οδηγων αυτων των μοντελων προκαλει ζημιες...

 

δε νομίζω με 125 γερμανικά άλογα να θεωρούμαι επικίνδυνος... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα εφυγα απο την Anytime γιατι αν εξαιρεσουμε τον 1ο χρονο που τα ασφαλιστρα ηταν σε καλη τιμη, μετα μου κοπανησαν 10% αυξησεις και σε αυτοκινητο και σε μηχανη... εν μεσω υφεσης και ενω δεν υπηρχε λογος... Μαλιστα αυτοι εχουν μεγαλυτερο κερδος απο αλλες εταιρειες γιατι δεν πληρωνουν προμηθεια σε ασφαλιστη... Αυτος ειναι και ο λογος που σου κανουν εκπτωση αν βαλεις παγια εντολη με πιστωτικη (για να στα παρουν πριν παρεις χαμπαρι)... Απλα εχετε το υποψην...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανένα φυλλάδιο πουθένα να δούμε τι παίζει? (αν και αν το υπολογήσεις με ακρίβεια δεν είναι ακριβώς -50% η έκπτωση, ή αν πάρεις το προϊόντα που συμμετέχουν στη προσφορά θα πρέπει να υπολογήσεις και το σύνολο να είναι ανά 5€ και άνω για να δικαιούσαι τη προσφορά). Το καλό όμως είναι οτι οι πόντοι απο τη προηγούμρνη μεγάλη επιστροφή παραμαίνουν σε ισχύ (δείτε τις αποδείξεις με τους πόντους).

Τυχαία είδα σε ενα blog τη πρώτη σελίδα του νέου φυλλαδίου που όντοσ αναφέρει οτι ξεκινάει απο αύριο 29/11- 15/12, οπότε απο το βράδυ θα το ανεβάσουν και στο site & applications(1).

 

παιζει εδω και πολύ καιρό η προσφορά. Αν εμπιστευεσαι την anytime και το εχεις αποφασίσει μετράνε τα 30€!

Αν σε καλύπτει σαν ασφάλεια και σου προσφέρει αυτά που ζητάς τότε οκ, αν είναι να χάσεις κάποιες απο τις υπάρχουσες καλύψεις μόνο και μόνο για τα 30€ δεν λέει......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Pazaar του Notos  στη Καλυφτάκη (Κηφισιά) γίνεται το έλα να δεις.. Αρώματα, make up κλπ σε τιμές λαικής..Μέχρι την Τρίτη...

 

Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες; εχει ρουχα/παπουτσια;

 

καποιο λινκ; διευθυνση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αρώματα γυναικεία και αντρικά σε εξευτελιστικές τιμές. Ρούχα είχε τον Σεπτέμβριο από 130 ευρώ μόνο 29.
Καλυφτάκη Μενεξέδων και Τατοίου στη Κάτω Κηφισιά πίσω από τον μεγάλο Βερόπουλο στη Αχαρνών.

http://www.notoscom.gr/page/default.asp?id=5

 

Στις 17 Νοεμβρίου εγκαινίασε τη λειτουργία του στις εγκαταστάσεις μας στην οδό Μενεξέδων 6, στην Κηφισιά, το καινούριο και εντυπωσιακό Notos Outlet! Πρόκειται για έναν χώρο 1000 τ.μ., όπου οι επισκέπτες θα έχουν την ευκαιρία να πραγματοποιήσουν έξυπνες αγορές σε ιδιαίτερα συμφέρουσες τιμές, μέσα από μια μεγάλη ποικιλία ειδών ένδυσης και υπόδησης των Οίκων LACOSTE, GANT, TRUSSARDI JEANS, RALPH LAUREN, ECCO SHOES, THE BOSTONIANS, KOOKAI, FRENCH CONNECTION, HENRY COTTON'S, NORTH SAILS, GERARD DAREL.

Στον ίδιο χώρο υπάρχει το notos Perfume Bar, με μεγάλη ποικιλία αρωμάτων, μακιγιάζ και κρεμών ομορφιάς από τα γνωστότερα brands, όπως CLARINS, GUERLAIN, LANCASTER, DAVIDOFF, KENZO, MAX FACTOR, GIVENCHY, BVLGARI, VERSACE, CALVIN KLEIN, HERMES και πολλών άλλων διάσημων μαρκών!

Ακόμη, για πρώτη φορά το notoshome θα έχει το δικό του τμήμα, με επώνυμα προϊόντα για την ανανέωση και τον εξοπλισμό του σπιτιού μας.

Οι ημέρες και ώρες λειτουργίας του Notos Outlet είναι:

Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή: 11.00 - 19.00 και

Σάββατο: 10.00 - 18.00

Notos Outlet

Μενεξέδων 6, ΤΚ 14564

Κηφισιά

Τηλ. 211 1887 341 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...