Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βασικα το carefour ξεκιναει και προγραμμα 50% επιστροφη σε αρκετα προιοντα απο Παρασκευη..(ακριβως οπως αυτο του Οκτωβριου)

Πρεπει να πηγε καλα το προηγουμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα το carefour ξεκιναει και προγραμμα 50% επιστροφη σε αρκετα προιοντα απο Παρασκευη..(ακριβως οπως αυτο του Οκτωβριου)

Πρεπει να πηγε καλα το προηγουμενο...

Έχει κανένα φυλλάδιο πουθένα να δούμε τι παίζει? (αν και αν το υπολογήσεις με ακρίβεια δεν είναι ακριβώς -50% η έκπτωση, ή αν πάρεις το προϊόντα που συμμετέχουν στη προσφορά θα πρέπει να υπολογήσεις και το σύνολο να είναι ανά 5€ και άνω για να δικαιούσαι τη προσφορά). Το καλό όμως είναι οτι οι πόντοι απο τη προηγούμρνη μεγάλη επιστροφή παραμαίνουν σε ισχύ (δείτε τις αποδείξεις με τους πόντους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από τα Carrefour, και από αύριο με ενημέρωσαν ότι υπάρχει η εξής προσφορά για όλους τους κατόχους κάρτας Carrefour Club (την κάρτα μπορεί να το βγάλει ο καθένας, δεν είναι τίποτα):

 

Αν λοιπόν κάνεις ασφάλεια αυτοκινήτου στην Anytime μέχρι και τις 31/12, η Anytime θα σου δώσει μια δωροεπιταγή αξίας 30 ευρώ για τα Carrefour.

 

Νομίζω ότι είναι μια αρκετά καλή προσφορά (ειδικά για μένα που έτσι κι αλλιώς σκεφτόμουν να αλλάξω ασφαλιστική εκείνο το διάστημα).

 

Δε γνωρίζω πόσο καλές τιμές και ποιότητα έχει η Anytime, και θα ήθελα τη γνώμη όσων ξέρουν κάτι παραπάνω, αλλά αν είναι ικανοποιητικές οι τιμές τους, πιστεύω αξίζει σαν προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μην είναι τεχνολογική η "προσφορά" αλλά πιστεύω ότι αξίζει , 30€ είναι καλά ειδικά για τις μέρες που έρχονται και σε συνδυασμό με τις προσφορές του καταστήματος .

Την είχα δει κι εγώ αλλά ανανεώνω το Πάσχα ... 

Προσωπικά είμαι ένας ευτυχισμένος ασφαλιζόμενος της Anytime εδώ και ~3,5 χρόνια και θα συνεχίσω να ασφαλίζομαι στην εν λόγω εταιρία . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά είμαι ένας ευτυχισμένος ασφαλιζόμενος της Anytime εδώ και ~3,5 χρόνια και θα συνεχίσω να ασφαλίζομαι στην εν λόγω εταιρία . 

 

Είχες ποτέ σου εμπλοκή σε ατύχημα και είχες θετικές εμπειρίες από την εταιρία ή λόγω φθηνών ασφάλιστρων το λες ;

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είχες ποτέ σου εμπλοκή σε ατύχημα και είχες θετικές εμπειρίες από την εταιρία ή λόγω φθηνών ασφάλιστρων το λες ;

 

Και εγω anytime εχω κυριως λογω τιμης και σχετικής ασφαλειας οτι δε θα κλεισει η εταιρια(λογω Interamerican)..

Προσφατα με τρακαρε καποιος απο πισω (μικρη ζημια) και καναμε φιλικο διακανονισμο..

Ολα καλα και κατα τη διαδικασια που ηρθαν τα παιδια της οδικης για να κανουμε τα εντυπα αλλα και μετα ,καθως πηγα στο ιδιοκτητο συνεργειο της Interamerican..

Εκτος απο τη ζημια που μου εκανε ο αλλος (ειναι grand vitara-ειχε γινει ζημια στο καπακι της ρεζερβας και ειχε μπει λιγο μεσα και η πισω πορτα που ακουμπα στη ρεζερβα), μου εφτιαξαν μια παλια ζημια στον προφυλακτηρα , εβαλαν χρωματακι σε καποια σημεια γυρω γυρω στο αμαξι σε ψιλογρατζουνιτσες, και επισης μου γυαλισαν τα φαναρια! που είχαν θολώσει και εκαναν και ενα γρηγορο τεχνικο έλεγχο! Αυτα χωρις να πληρωσω τιποτα ,χωρις να τους τα ζητησω τα εξτρα και δινοντας μου δωρεαν αυτοκινητο αντικαταστασης για οσες μερες το κρατησαν..

Επισης δε ταλαιπωρηθηκα καθολου, τα γραφειοκρατικα ήταν λιγότερο από μιση ωρα..

 

Αυτη ειναι η δικη μου εμπειρια (αναλογη ειχε και η αδερφη μου οταν ειχε ζημια απο χαλαζι).

Απο κει και περα σε πιο δυσκολες περιπτωσεις με σωματικές βλαβες κλπ δε ξερω τι γινεται..

 

Οσο για την προσφορά οντως υπαρχει αρκετό καιρό..μονο για νεους πελάτες βεβαια..Οι υπάρχοντες οταν φτασει η ωρα της ανανέωσης δε παιρνουν γενικά καλές τιμες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κουπόνια από τις επιθυμίες πότε ανανεώνονται; Πήγα να εκτυπώσω σήμερα 3 μαζί και τελικά μου εκτύπωσε μόνο το ένα. Φταίω εγώ να φτιάξω άλλο λογαριασμό και να κάνω τη δουλειά μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είχες ποτέ σου εμπλοκή σε ατύχημα και είχες θετικές εμπειρίες από την εταιρία ή λόγω φθηνών ασφάλιστρων το λες ;

 

Έχω εμπλακεί με εμένα υπεύθυνο  , μικροζημιές ...

Έχω μείνει λόγω βλάβης στο κέντρο της Θεσ/νίκης (στο πολυόροφο parking στο λιμάνι, μπροστά από τα δικαστήρια) σε ώρα αιχμής (14:00) και σε 10' ήταν εκεί για να με πάρει και να με γυρίσει στη Βέροια

(Με άφησε στο Κλειδί κι από εκεί ήρθε και με "φόρτωσε" όχημα από Βέροια) 

Και φυσικά στη προηγούμενη ασφάλεια για τις ίδιες παροχές πλήρωνα +100€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαίρομαι που διαβάζω θετικά σχόλια γιατί ασφάλισα τον...πεθερό μου πριν κανένα μήνα και σκεφτομαι και για το δικό μου τον Γενάρη. Τα 30 ευρώ δωροεπιταγή ήρθαν αμέσως και να πω επίσης την άριστη εμπειρία από την on lineκαταχώριση και αγορά, λες και αγόραζες ένα σκληρό δίσκο ένα πράγμα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 άριστη εμπειρία από την on lineκαταχώριση και αγορά, λες και αγόραζες ένα σκληρό δίσκο ένα πράγμα!!

 

οχι σε όλους...

εμενα αρνείται να καταχωρήσει για κάποιο λόγο το αυτοκίνητο μου χωρις να υπάρχει γενικά κάποιο κολλημα και με αναγκάζει να πάρω τηλεφωνο οπου υπάρχει εξτρα χρέωση... :@

Οχι οτι θα αλλαζα εταιρεία για να πάω σε μια ιντερνετικη αλλα ηθελα να δω μια τιμή να ξερω οσο να ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...