Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα στον Γαλαξία είχαν αρνηθεί κουπόνι σε skip 1+1 γιατί έπαιρνα 2 κομμάτια ενώ το κουπόνι ήταν για ένα. Βέβαια δεν το δεχόταν και το σύστημα. Ίσως να είχε να κάνει και το γεγονός ο,τι ήταν από livesmart και όχι από epithimies.

 

Και σε γνωστη μου που πηγε σημερα με κουπονι απο Επιθυμιες, για το Ariel 40 μεζουρες , δεν το δεχθηκαν στον Γαλαξια γιατι ηταν 1 + 1 και δεν το περναγε το μηχανημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια ερώτηση:τα κουπόνια από τις επιθυμίες αναγράφουν ημερομηνία λήξης.Ξέρουμε αν μετά από αυτή ''ανοίγει'' πάλι το κουπόνι και μπορείς να επανεκτυπώσεις το ίδιο κουπόνι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα στον Γαλαξία είχαν αρνηθεί κουπόνι σε skip 1+1 γιατί έπαιρνα 2 κομμάτια ενώ το κουπόνι ήταν για ένα. Βέβαια δεν το δεχόταν και το σύστημα. Ίσως να είχε να κάνει και το γεγονός ο,τι ήταν από livesmart και όχι από epithimies.

κι εμένα τις προαλλες με την oralB μου αρνήθηκε το συστημα κουπόνι για το σαμπουάν wash n go που είχε ο Γαλαξίας 1+1... Για την ακρίβεια μόλις πέρναγε το κουπόνι "έφευγε" το '+1' προϊόν (χανόταν το 2ο δωρεάν δηλαδή). Απο οτι έχω καταλάβει, εφόσον πρόκειται για διπλό (1+1) πακέτο που έχει μπει στο ράφι έτσι από τον προμηθευτή, τα κουπόνια θα περαστούν κανονικά (όπως πχ στη διπλή συσκευασία της οδοντοκρεμας, άσχετα αν σε κάποιους μπήκε και η επιπλέον έκπτωση του Γαλαξία) ενω οσες προσφορές είναι 1+1 από το ίδιο το κατάστημα, δηλαδή παίρνεις δύο προιόντα ξεχωριστά και πληρωνεις το ενα (ή έστω τα έχει"δέσει" ο ίδιος ο γαλαξίας μάζι) τότε το συστημα λειτουργεί όπως έγραψα για τα σαμπουάν...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και φάγαμε 3-4 σελίδες με την οραλ-Β, ας φάμε και κάτι κανονικό...

 

Για όσους τρώτε πρωινό δημητριακά Nestle Fitness, στον Μασούτη με 2τεμ. μεγάλα των 625γρ. εχει εκπτωση 45%.

 

Αξίζει γιατί τα 625ρια εχουν +20% προιόν μέσα δλδ είναι 750γρ (σαν 2 μικρά πακέτατων 375γρ), και βγαίνει το τεμ. από 4,94 (-45%) στα 2,72 ευρώ.

 

Είναι σαν να σου βγαίνει το μικρό πακέτο σε τιμή 1,36 ευρώ...

 

Σημειώνω μόνο ότι πρέπει να πάρετε 2 μεγάλα πακέτα και να έχετε καρτα Mas club

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω επειδή την είχα πάρει κι εγώ σε άλλη προσφορά,

ότι η συσκευή είναι μια χαρά (από θέμα "ανίχνευσης" χεριού)

και ότι δε χρειάζεται να παίρνει κανείς τα ορίτζιναλ πανάκριβα

ανταλλακτικά. Το καπάκι ανοίγει με ένα κατσαβίδι, το γεμίζετε

με ότι θέλετε και ξανασφραγίζει.

 

Έχει ένα "ελάττωμα" (αν μπορεί να το πει κανείς έτσι). Βγάζει

αρκετά μεγάλη ποσότητα κάθε φορά, που ακόμα κι αν τη γεμίζεις

με τη μεγαλύτερη συσκευασία dettol του εμπορίου, την καθιστά

ασύμφορη.

 

Αν κάποιος την θέλει για αυτόματο dispenser απλού σαπουνιού,

τα σπάει. Αλλιώς γνώμη μου είναι πως δε συμφέρει μακροπρόθεσμα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βγαίνει αρκετή ποσότητα κάθε φορά (ασύμφορο) το νερώνεις λίγο. Φυσικά το ξαναγεμίζεις με no name σαπούνια..

Προτιμώ πάντως τα χειροκίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια για το συγκεκριμενο υπαρχει και κουπονι ωστε να βγαινει φθηνοτερα?

Pantvw paizei h idia τιμη  με τον κινεζο απλα δεν ξερω αν αυτο ειναι καλυτερο (το dettol)

http://www.ebay.com/itm/Automatic-Soap-Cream-Touchless-Handsfree-And-Wall-Mounted-Sanitizer-Dispenser-/271083378526?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item3f1dd4175e

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια για το συγκεκριμενο υπαρχει και κουπονι ωστε να βγαινει φθηνοτερα?

Pantvw paizei h idia τιμη  με τον κινεζο απλα δεν ξερω αν αυτο ειναι καλυτερο (το dettol)

http://www.ebay.com/itm/Automatic-Soap-Cream-Touchless-Handsfree-And-Wall-Mounted-Sanitizer-Dispenser-/271083378526?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item3f1dd4175e

 

κυκλοφορεί και πιο φθηνό, μια χαρα ειναι το εχω!

απλα θελει που κ που να αλλάζεις θέση μεταξύ τους τις μπαταρίες γιατι για κάποιο λογο τις τρώει ανομοιόμορφα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκεκριμένα καταστήματα carrefour (Γερακας, Αλίμου, Μαρούσι, Μακεδονίας) έχουν προσφορές σε τρόφιμα κυρίως 1+1 δώρο καθώς και κάποιες άλλες προσφορές. Δεν είναι και τρελές οι προσφορές αλλά όλο και κάτι θα βρείς (φυλλάδιο: http://www.carrefour.gr/showfiladia.aspx?a_id=185)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...