Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και με μαγειρικό αλάτι. Τέλεια καθαριότητα..

 

 

βρές ένα σοβαρό οδοντίατρο να στο εξηγήσει

η οδοντόκρεμα δεν καθαρίζει

δεν είναι πιάτο να διαλύσει τα λίπη

 

ο καθαρισμός γίνεται μηχανικά (οδοντόβουρτσα και νήμα)

1000 φορές να χρησιμοποιεί κάποιος νήμα και καθόλου οδοντόκρεμα

παρά οδοντόκρεμα και καθόλου νήμα

 

το μαρκετινγκ κάνει φοβερή δουλειά ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πώς και οι δυο 0,59€? Ο γαλαξιας τις εχει 3,49 τις δυο υπο την μορφη "1+1 δωρο", την μια σκετη την εχει απο 3,49 -> 2,09 και ετσι βγαινει 0,59 η μια... Χτυπηθηκε στο ταμειο η διπλη συσκευασια 2,09 αντι για 3,49??? :S :o

Μάλλον δεν το εξήγησα καλά.

Πήρα μια συσκευασία "1+1 δωρο" που την είχε 3,49€ και στο ταμεία αφαίρεσαν την έκπτωση και το κουπόνι και πληρωσα 0,59€.

 

Οπότε η 1 συσκευασία είχε 0,59€ αλλά εγώ έχω στα χέρια μου 2 οδοντόκρεμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα με μπερδεψες ακομα περισσοτερο. Τελικα η "1+1 δωρο" ειχε και αυτη 2.09 αντι 3,49 αρχικη τιμη προ κουπονιου; Το ρωτησα και πριν αλλα δεν καταλαβα αν απαντησες (αν και η μονη περιπτωση να ισχυει αυτο που λες ειναι να εγινε ακριβως αυτο, πολυ περιεργο που δεν το 'διαφημισαν' στα ραφια οτι εχει 2,09 η διπλη συσκευασια, εκτος αν μονο τα 2 καταστηματα που επισκεφθηκα εγω δεν ειχαν μεριμνησει να βαλουν το σχετικο ταμπελακι)!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε παιδιά,3,49 έβγαινε το πακέτο 1+1 στις pro expert,άρα πληρώνεις 3,49-1,5=2 ευρώ για 2 σωληνάρια των 75 ml που σημαίνει 1 ευρώ η μία.Αν όμως δεν επιλέξεις το κουτί που έχει 1+1 και πάρεις  μία οδοντόπαστα που με την προσφορά τους έχει αρχική τιμή 2,09,δίνοντας το κουπόνι των 1,5 ευρώ πληρώνεις 0,59 στο ταμείο.

Εγώ πήρα 1+1 και μια τελευταία oral b trizone vitality με 31 cents από το κατάστημα στην πλ.Κρήνης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρές ένα σοβαρό οδοντίατρο να στο εξηγήσει

η οδοντόκρεμα δεν καθαρίζει

δεν είναι πιάτο να διαλύσει τα λίπη

 

ο καθαρισμός γίνεται μηχανικά (οδοντόβουρτσα και νήμα)

1000 φορές να χρησιμοποιεί κάποιος νήμα και καθόλου οδοντόκρεμα

παρά οδοντόκρεμα και καθόλου νήμα

 

το μαρκετινγκ κάνει φοβερή δουλειά ;)

 

Κοιτάξτε τι μου ήρθε και στα spam σήμερα!

http://www.instructables.com/id/Homemade-Toothpaste-2/?ALLSTEPS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε παιδιά,3,49 έβγαινε το πακέτο 1+1 στις pro expert,άρα πληρώνεις 3,49-1,5=2 ευρώ για 2 σωληνάρια των 75 ml που σημαίνει 1 ευρώ η μία.Αν όμως δεν επιλέξεις το κουτί που έχει 1+1 και πάρεις  μία οδοντόπαστα που με την προσφορά τους έχει αρχική τιμή 2,09,δίνοντας το κουπόνι των 1,5 ευρώ πληρώνεις 0,59 στο ταμείο.

Δεν διαφωνουμε, απλα ο gbouros εγραψε οτι με 0,59 πηρε 2 (1+1)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την ίδια ακριβώς συσκευασία την πήρα με 2ευρώ (3,5 -1,5 το κουπόνι από επιθυμίες) από το Γαλαξία...ακόμα δεν έχω καταλάβει πώς γίνεται το ίδιο προϊόν στην ίδια αλυσίδα καταστημάτων να έχει διαφορετική τιμή... :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την ίδια ακριβώς συσκευασία την πήρα με 2ευρώ (3,5 -1,5 το κουπόνι από επιθυμίες) από το Γαλαξία...ακόμα δεν έχω καταλάβει πώς γίνεται το ίδιο προϊόν στην ίδια αλυσίδα καταστημάτων να έχει διαφορετική τιμή... :wacko:

Γιατι ο Γαλαξιας ειναι Γαλαξιας!  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα στον Γαλαξία είχαν αρνηθεί κουπόνι σε skip 1+1 γιατί έπαιρνα 2 κομμάτια ενώ το κουπόνι ήταν για ένα. Βέβαια δεν το δεχόταν και το σύστημα. Ίσως να είχε να κάνει και το γεγονός ο,τι ήταν από livesmart και όχι από epithimies.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...