Προς το περιεχόμενο

Το empathy ΔΕΝ συνδέεται με ΤΙΠΟΤΑ στο MSN. Debian testing


g1annis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τίποτα περισσότερο από ότι λέει ο τίτλος. Απλά ΔΕΝ συνδέεται. Με το που πατάω Edit-->Accounts μου ανοίγει ένα παράθυρο με τίτλο Messaging and VoIP Accounts όπου το MSN φαίνεται συνδεδεμένο. Παρ' όλα αυτά οι επαφές μου δεν εμφανίζονται ΠΟΤΕ στο Empathy.

 

Ξέρει κάποιος τι γίνεται με αυτή την ιστορία; Υπήρχε κάποτε ένα bug που *&^%$# τη σχέση Empathy και libfarsight

 

Εσείς στο Debian το χρησιμοποιείτε μια χαρά το Empathy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το msn μεγάλο πρόβλημα να δουλέψει στο linux. Και μένα το telepathy δεν συνδέεται με τπτ αλλά εκει είναι και θέμα bug γενικά του προγράμματος. Τώρα χρησιμοποιώ το emesene αλλά και αυτό είναι αρκετά φτωχό σε δυνατότητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις το δοκιμασα και μπαινει κανονικα - εμφανιζει τις επαφες..

στην καρτελα της εμφανισης εβαλα να δειχνει και τους ofline αλλιως και μενα δεν εδειχνε τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά σύμπτωση μια φίλη με πέτυχε σήμερα και μου παραπονέθηκε ότι με βλέπει μονίμως online στο MSN, και μου μιλάει αλλά δεν της απαντάω ποτέ!!!

 

Μου ήρθε η ιδέα μπας και έχει υποκλαπεί η ταυτότητά μου από κανα ρομποτάκι. Οπότε μπήκα από το Web Interface του MSN στον λογαριασμό μου και άλλαξα password. Έσβησα από το VoIP and Messaging τον MSN λογαριασμό μου, και τον ξαναέφτιαξα δηλώνοντας το νέο password. Και!!!! Όλα δούλεψαν κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...