Προς το περιεχόμενο

Πρώτες αναφορές κάνουν λόγο για ευαισθησία του iPhone 5 σε γρατσουνιές


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχα κάνει κι εγώ λόγο για την πλαστικούρα του Galaxy. 'Εχει ένα δίκιο ο φίλος nfsmw_gr παραπάνω.

Πάντως μια παρατήρηση για το βίντεο που παρατέθηκε: με "πόνεσε" να βλέπω να καταστρέφουν μια τεχνολογική συσκευή με τέτοιο τρόπο! Όποια κι αν είναι η συσκευή, δεν λέω συγκεκριμένα για το μήλο. Δεν μπόρεσα να το παρακολουθήσω μέχρι τέλους!

κυκλοφορει μια εικονα ενος κατεστραμενου Ν64 :(

 

και μιας και το γκαντεμιασατε προχτες μου πεσε το κινητο για πρωτη φορα στην ιστορια του,και συμφωνα με το νομο του μερφι,θα πεσει χωρις τη θηκη και με την μερια της οθονης προς τα κατω.

και μαλιστα επεσε σε κατηφορα και σερνοτανε για μισο μετρο.

χαρακια τεραστια στην οθονη,ελπιζω να μην διαπερασε ολο το screen protector (huawei u8800pro)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα μια φερράρι χτες και ένας μου την γρατζούνισε με κλειδί. Και νόμιζα ότι οι φερράρι δεν γρατζουνίζονται. Έπρεπε να πάρω ένα kia να μου μείνουν και τα ρέστα

 

Θα παραλάμβανες στραπατσαρισμένη ferrari ενώ την πληρωσες για καινούρια όμως?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το δυσάρεστο είναι ότι κάποιοι βλέπουνε γρατσουνιές out of the box, στο εξωτερικό τους το αλλάζουνε εδώ όμως θα πέσει γέλιο...

το ανοιγεις επι τοπου στο μαγαζι και δεν εχουν να σου πουν τιποτα

 

Επειδή γρατζουνιεται όταν πέφτει κάτω ή το τριβεις με κλειδιά; :P να επιστρέψω και το αυτοκίνητο τότε γιατί μια φορά που βρήκα στην γκαραζοπορτα ...γδαρθηκε!

υπαρχει λυση

 

http://www.youtube.com/watch?v=cDoRmT0iRic

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

First world problems.

Αν ειχα τετοια συσκευη θα εβαζα αμεσα screen protectors μπρος-πισω.

Κι εγώ αυτό έκανα στο 4αρι. Αλλά έχω ξεχάσει οριστικά το feeling της οθόνης του κινητού και σήμερα, πχ, που ήμουν στο Πλαίσιο και έπαιζα σε ένα stand με το 4ρι έλεγα: "Άντε ρε, τόσο ωραία οθόνη έχει;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του χρόνου φοβάμαι ότι δεν θα υπάρχουν ούτε εργαζόμενοι ούτε πολίτες σε αυτή την χώρα όπως σκέφτεται και πράττει.. οπότε κρατήστε το καθαρό για "μεταπώληση"..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω με τα παιδια που λενε οτι με αυτα τα τεστακια δεν βγαζεις ασφαλες συμπερασμα αν δεν γινουν με ιδιες ΑΚΡΙΒΩΣ συνθηκες.Ειδικα στα βιντεο παραπανω στο τεστ με το μπουκαλι,στο οποιο το σαμσουνγκ σπαει κανει μπαμ οτι τα τεστακια ειναι τις πλακας.Το iphone την τρωει απο ολην την επιφανεια του μπουκαλιου και κυριως στην ακρη οπου δεν ειναι η οθονη.Το σασμουνγκ παλι την τρωει με την γωνια του μπουκαλιου καρφι πανω στην οθονη,οποτε λογικο ειναι να σπασει.

 

 

Δεν τασσομαι υπερ κανενος απο τα δυο,απλα δεν ειναι σωστο να τα συγκρινουμε απο τετοια τεστακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...