Προς το περιεχόμενο

Πρώτες αναφορές κάνουν λόγο για ευαισθησία του iPhone 5 σε γρατσουνιές


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα μια φερράρι χτες και ένας μου την γρατζούνισε με κλειδί. Και νόμιζα ότι οι φερράρι δεν γρατζουνίζονται. Έπρεπε να πάρω ένα kia να μου μείνουν και τα ρέστα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το galaxy note που εχω το πεταω με κλειδια στην τσαντα μου χυμα με οτι μπορει να υπαρχει μεσα πολλες φορες μου εχει πεσει απο τσεπη σε πουκαμισο στο στηθος και ουδεποτε γρατζουνιστηκε στο παραμικρο...μετα ναι οσοι θελετε αποκαλεστετο πλαστικουρα...απο την στιγμη που αντεχει τοση "καταπονηση" κι απο χαρτι αν ηταν φτιαγμενο λιγο 8α με ενοιαζε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πήρα μια φερράρι χτες και ένας μου την γρατζούνισε με κλειδί. Και νόμιζα ότι οι φερράρι δεν γρατζουνίζονται. Έπρεπε να πάρω ένα kia να μου μείνουν και τα ρέστα

 

Τα λες αυτά γιατί δεν έχεις δει τις γρατζουνιες από τις γάτες πάνω στο καπω του ceed μου!

 

:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης κατι αξιοπροσεκτο που το θυμαμαι απο το galaxy s ειναι πως το πλαστικο καλυμα πισω ειναι επικαλυμενο αν προσεξει κανεις με ενα διαφανες βερνικι που εχει αμυδρα αν το περασει κανει με το νυχι του μια ελαστικοτητα...οσοι εχετε galaxy θα το δειτε σιγουρα...οποτε ειναι σιγουρα πολυ πιο ανθεκτικο...εκτος των αλλων τελικα τα galaxy πρεπει να εχουν Gorilla glass ενω το iphone απο οτι ειδα στο βιντεακι μαλλον για maimou glass το κοβω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

επισης κατι αξιοπροσεκτο που το θυμαμαι απο το galaxy s ειναι πως το πλαστικο καλυμα πισω ειναι επικαλυμενο αν προσεξει κανεις με ενα διαφανες βερνικι που εχει αμυδρα αν το περασει κανει με το νυχι του μια ελαστικοτητα...οσοι εχετε galaxy θα το δειτε σιγουρα...οποτε ειναι σιγουρα πολυ πιο ανθεκτικο...εκτος των αλλων τελικα τα galaxy πρεπει να εχουν Gorilla glass ενω το iphone απο οτι ειδα στο βιντεακι μαλλον για maimou glass το κοβω

 

Είδες εσυ κάπου να έχει πρόβλημα το μπροστινό γυαλί του iPhone;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αλλα είπαμε ο γαλαξιας ειναι καλύτερος πως να το κάνουμε. Πάμε να γίνει ακόμα ένα θέμα ένα vs.

Αν ειναι δυνατόν δηλαδή....

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αυτό δεν βάφουμε το αλουμίνιο !!

 

μου έκανε εντύπωση όταν είπαν ότι θα το βγάλουν σε μαύρο..

 

common sense πιστεύω ήταν να το βγάλουν μόνο σε βουρτσισμένο (ούτε καν γυαλισμένο) ..

 

απορώ και με όσους κατασκευαστές το βγάζουν ακόμα και γυαλισμένο το αλουμίνιο...

 

αν του βάλεις και καπότα, γίνεται εμετικό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το galaxy note που εχω το πεταω με κλειδια στην τσαντα μου χυμα με οτι μπορει να υπαρχει μεσα πολλες φορες μου εχει πεσει απο τσεπη σε πουκαμισο στο στηθος και ουδεποτε γρατζουνιστηκε στο παραμικρο...μετα ναι οσοι θελετε αποκαλεστετο πλαστικουρα...απο την στιγμη που αντεχει τοση "καταπονηση" κι απο χαρτι αν ηταν φτιαγμενο λιγο 8α με ενοιαζε...

 

http://www.youtube.com/watch?v=6M5q5TRuAsY&feature=youtube_gdata_player

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λες αυτά γιατί δεν έχεις δει τις γρατζουνιες από τις γάτες πάνω στο καπω του ceed μου!

 

:P

 

με ένα κέρωμα εξαφανίζονται ..

 

λες να παίζει το ίδιο και στο i-phone; :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδες εσυ κάπου να έχει πρόβλημα το μπροστινό γυαλί του iPhone;

 

ναι στο οτι πετωντας το κατω ραγισε πολυ περισσοτερο σε σχεση με του galaxy...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

 

ναι στο οτι πετωντας το κατω ραγισε πολυ περισσοτερο σε σχεση με του galaxy...

 

Σωστά γιατί αν πετάς το κινητό κάτω, θα έπρεπε να κάνει γκελ και να επιστρέφει στο χέρι σου! Επίσης σε σχέση με τα videos που κυκλοφόρησαν, εγώ αλλά πράγματα είδα σχετικά με τις αντοχές της οθόνης του 5 εναντι του S3!

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Συγνώμη αν γίνομαι λίγο κακός αλλά όποιος βλέπει αυτά τα τεστ και νομίζει ότι είναι αντικειμενικά τότε το λιγότερο που μπορώ να πω είναι ότι είναι ευκολόπιστος. Για να γίνει σωστά ένα crash test σύγκρισης πρέπει να γίνει με ακριβός τις ίδιες συνθήκες στρεσαρίσματος και στα δύο αντικείμενα που δοκιμάζεις αλλιώς και η NCAP θα έπαιρνε 2 αυτοκίνητα θα τα πετούσε σε έναν τοίχο και όποιο δεν έσπαγε θα έπαιρνε την καλύτερη βαθμολογία...

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...