Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Apple iPhone 5


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποσο αχρηστο μπορει να ειναι ας πουμε να αλλαζεις μια ταινια με εναν φιλο σου μεσα σε 3-4 λεπτα δηλαδη?

Anyway...Επειδη η κουβεντα καταληγει παντα στο Iphone vs android ας σιωπησω...

Και ναι ειμαι χρηστης galaxy s iii εδω και 3 μηνες μετα απο 4 χρονια iphoneακιας μιας και θα αναφερθει πιο κατω μαλλον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι πρέπει να μου διαφεύγει: όταν λέτε ότι θα έπρεπε να είχε ξεχωριστό σχήμα τι ακριβώς εννοείτε; Πέρα από ορθογώνιο τι άλλο σχήμα θα μπορούσε να έχει ένα smartphone ακριβώς έτσι ώστε να μην επηρεάζεται η ευχρηστία του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ποσο αχρηστο μπορει να ειναι ας πουμε να αλλαζεις μια ταινια με εναν φιλο σου μεσα σε 3-4 λεπτα δηλαδη?

Anyway...Επειδη η κουβεντα καταληγει παντα στο Iphone vs android ας σιωπησω...

Και ναι ειμαι χρηστης galaxy s iii εδω και 3 μηνες μετα απο 4 χρονια iphoneακιας μιας και θα αναφερθει πιο κατω μαλλον...

 

δλδ θες να μου πεις ότι κάνεις transfer ταινίας μέσω NFC (424Κbit/sec=53KB/sec) εντός 3-4 λεπτών? τι μέγεθος έχει η ταινία, 13ΜΒ? :P

http://en.wikipedia....d_communication

 

sorry αλλά για normal μεγέθη ταινίων η ανταλλαγή μέσω NFC είναι μαζοχισμός...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ανακοινώθηκε από την apple πως πουλήθηκαν 5 μυρια συσκευές μέσα σε 3 ημέρες καθώς επίσης και 100μυρια updates σε ios6!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά οντως στην κατηγορια των μικρομεσαιων κινητων τηλεφωνων το iphone 5 ειναι κορυφη. Στην μεγαλη κατηγορια ειναι απλα ενα καλο-αξιοπιστο κινητο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως χθες το απογευμα που το επιασα στα χερια μου (δεν μπορουσαμε να το ανοιξουμε γιατι δεν ειχαμε nanosim, αλλη μια καινοτομια=λ@λ@κια) σαν πρωτη εντυπωση νομιζα οτι κρατουσα ενα μοντερνο τηλεκοντρολ τηλεορασης.... Δεν μου αρεσε καθολου, πιο ωραιο το 4S!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...