Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Apple iPhone 5


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως στο www.ebay.co.uk βρίσκεις καινούρια-σφραγισμένα στο κουτί τους, με απόδειξη αγοράς και Unlocked φυσικά!! Δεν ξέρω όμως αν οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας εδώ έχουν ήδη της μικρές sim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πάντως στο www.ebay.co.uk βρίσκεις καινούρια-σφραγισμένα στο κουτί τους, με απόδειξη αγοράς και Unlocked φυσικά!! Δεν ξέρω όμως αν οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας εδώ έχουν ήδη της μικρές sim.

 

Σύμφωνα με την εξυπηρέτηση καταναλωτών τόσο στην Cosmote όσο και στη Vodafone, υπάρχουν διαθέσιμες οι nanoSIM.

Για την Wind δεν γνωρίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες το βραδυ ειχα μια πρωτη επαφη με ενα λευκο Iphone 5 απο Αμερικη. απο ποιοτητα κατασκευης οπως παντα πολυ μπροστα. Ο ιδιοκτητης της συσκευης το μονο παραπονο που ειχε ηταν για τους χαρτες.

 

Στο χερι δεν εχει καμμια μεγαλη διαφορα απο το 4αρι. Οι τεσσερις ιντσες το κανουν να δειχνει πιο ωραιο απο το προηγουμενο μοντελο. Η οθονη απλα απαιχτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως να ειναι καλυτερο απο το nexus αλλα αμφιβαλλω αν μπορει να συγκριθει με τα galaxy s οπως και να χει οι "νεες" αλλαγες ειναι καπως αμελλητεες (κατα την αποψη μου σαφως) και για την τιμη που θα εχει ειναι παρα πολλα (οπως επισης διαβασα οτι κατι εχει κανει με ενα chip ωστε να περιορισει το 3rd party support σε περιφεριακα... ) apple making money again.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H wind προς το παρον δεν εχει nanosim χτες ρωτησα,ουτε γνωριζουν ποτε θα εχουν διαθεσιμες το ιδιο ισχυει και για την συσκευη

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Το δεύτερο δεκαπενθήμερο του Οκτωβριου θα ειναι εδω τελικά.

Απο πια εταιρεια? διοτι προπαραγγελιες δεν εχει ανοιξει καμια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

H wind προς το παρον δεν εχει nanosim χτες ρωτησα,ουτε γνωριζουν ποτε θα εχουν διαθεσιμες το ιδιο ισχυει και για την συσκευη

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

Απο πια εταιρεια? διοτι προπαραγγελιες δεν εχει ανοιξει καμια .

 

Εστειλε mail η Document σε όσους είχαν εκδηλώσει ενδιαφέρον για το 5!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα θα ήθελα να μου πείτε αν αξίζει να μου στείλει ένας φίλος το iphone5 από Αγγλία,με 529

£.δηλαδή περίπου στα 650 ευρώ,οποία δεν ξέρω κατά πόσο θα αυξηθούν με τα έξοδα αποστολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα ουτε απο Αγγλια ουτε απο πουθενα μολις μιλησα με apple store sto londino εχει 3-4 βδομαδες αναμονη και εγω απο εκει περιμενα να το παρω και επεσε ακυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα, είμαι καινούργιος στα περί iPhone. Θέλω να ρωτήσω όποιον ξέρει για την δυνατότητα χρήσης του iPhone 5 διεθνώς. Ένας φίλος μου θα πάει τέλος του μήνα Αμερική και Καναδά και του είπα να μου φέρει ένα iPhone 5 unlocked. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν υπάρχει κάποια συγκεκριμένη έκδοση που πρέπει να μου φέρει ώστε να μπορώ να το χρησιμοποιώ σε όποια χώρα θέλω, κυρίως για Κύπρο και Αμερική? Σας ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...