Προς το περιεχόμενο

Δημοσιογραφικά κασετόφωνα ψηφιακα


psilos1975

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα στο φορουμ ,

 

θελω να αγορασω δημοσιογραφικο κασετοφωνακι ψηφιακο , εχετε κατι να μου προτεινετε...διοτι δεν εχω ιδεα...

 

τοι ζητημα ειναι να εχει μεγαλη διαρκεια σε χρονο η μαγνητοφωνηση και επισης να εχει καλη ακουστικη δεν ξερω αν το λεω καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά και ένα καιρό έδωσα 150-170ευρώ για ένα της Olympus με 64mb μνήμη εσωτερική (μετά βγηκαν καλύτερα μοντέλα) και ναι έχει διαφορά σε ηχογράφιση και σε σύγκριση με το samsung galaxy tab wifi only που έχω.

 

Πόσα χρήματα διαθέτεις;

πχ http://alexopoulos-electronics.gr/%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%BF%CF%83%CE%B9%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%AC/%CF%88%CE%B7%CF%86%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AC-%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%BF%CF%83%CE%B9%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%AC/olympus-vn-712pc---%CF%88%CE%B7%CF%86%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%83-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B5%CE%B1%CF%83-%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%B7%CF%83/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το κινητό δε σου κάνει?

 

αν ειχα συγχρονο κινητο δεν θα το ρωταγα..

 

Μια φορά και ένα καιρό έδωσα 150-170ευρώ για ένα της Olympus με 64mb μνήμη εσωτερική (μετά βγηκαν καλύτερα μοντέλα) και ναι έχει διαφορά σε ηχογράφιση και σε σύγκριση με το samsung galaxy tab wifi only που έχω.

 

Πόσα χρήματα διαθέτεις;

πχ http://alexopoulos-e...αγραφεασ-φωνησ/

 

αυτο που μου εστειλες ειναι καλο για τα λεφτα του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι θα σου αρκέσει.

Υπολόγισε πόσες ώρες σκοπεύεις να γράψεις και θα πρέπει να είσαι κοντά στον ομιλητή.

Προσωπικά, μιας και έχασα το της olympus, την βγάζω πλέον με το samsung galaxy tab only και μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...