Προς το περιεχόμενο

Καινούργια ψηφιακή φωτογραφική μηχανή !!!


SharkGamer007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπέρα θα ήθελα να μου προτείνετε μια καλή ψηφιακή φωτογραφική μηχανή που να βγάζει καλές φωτογραφίες και να τραβάει 1080p βίντεο το Bugdet μου είναι 150 ευρώ Maximum.

 

Σας ευχαριστώ πολύ κάθε πρόταση είναι ευπρόσδεκτη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φαίνεται μήπως μπορείς να μου πεις από πιο κατάστημα να την παραγγείλω ??? Μένω Θεσσαλονίκη ώστε να πληρώσω λίγα μεταφορικά ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα να δεις, εγω ειμαι απο πειραια...την ειχα παρει απο electroworld τον μαιο, μου την ειχαν φερει δωρεαν, αλλα ηταν ακριβοτερα τοτε παρολο που ειχα ενα εκπτωτικο κουπονι και απο οτι βλεπω την εχουν ακομα στην τιμη πριν το κουπονι...χαχα! τραγικοι!

την ειχα ομως πει και σε ενα φιλο απο θεσσαλονικη και την πηρε πριν 2 περιπου μηνες, αλλα δεν θυμαμαι ποιο μαγαζι χρησιμοποιησε. θα τον ρωτησω και μολις μου απαντησει, θα σου πω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα να δεις, εγω ειμαι απο πειραια...την ειχα παρει απο electroworld τον μαιο, μου την ειχαν φερει δωρεαν, αλλα ηταν ακριβοτερα τοτε παρολο που ειχα ενα εκπτωτικο κουπονι και απο οτι βλεπω την εχουν ακομα στην τιμη πριν το κουπονι...χαχα! τραγικοι!

την ειχα ομως πει και σε ενα φιλο απο θεσσαλονικη και την πηρε πριν 2 περιπου μηνες, αλλα δεν θυμαμαι ποιο μαγαζι χρησιμοποιησε. θα τον ρωτησω και μολις μου απαντησει, θα σου πω :)

 

ΟΚ ρώτα τον και περιμένω απάντηση σου :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από μερικές μέρες υπήρχε ακριβώς το ίδιο θέμα εδώ, κάνουμε και μια αναζήτηση πριν ανοίξουμε νέο ποστ ;) . Εκεί είχαμε καταλήξει στην Samsung WB750 όπως σου πρότεινε και ο Alxnks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από μερικές μέρες υπήρχε ακριβώς το ίδιο θέμα εδώ, κάνουμε και μια αναζήτηση πριν ανοίξουμε νέο ποστ ;) . Εκεί είχαμε καταλήξει στην Samsung WB750 όπως σου πρότεινε και ο Alxnks.

 

και δεν ειναι και το μονο θεμα που την εχω προτεινει αυτη τη μηχανη απο οταν την πηρα ;)

 

 

@Sharkgamer... περιμενω το απαντητικο sms και θα σου πω μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δεν ειναι και το μονο θεμα που την εχω προτεινει αυτη τη μηχανη απο οταν την πηρα ;)

 

 

@Sharkgamer... περιμενω το απαντητικο sms και θα σου πω μαγαζι.

 

OK περιμένω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK περιμένω :)

 

οκ μαν.

στο θρεντ που εδειξε ο φιλος παραπανω, αναφερεται καποιο μαγαζι. απλα περιμενω αυτο που την ειχε παρει ο φιλος μου (μην νομιζεις ακριβα...παλι απο αυτα τα πρωτα με τις χαμηλοτερες τιμες) γιατι τον ειχα βαλει να του διευκρινισουν οτι ηταν ελληνικη εισαγωγη (οπως η δικη μου απο το electro) κι οχι παραεισαγωγη. βεβαια αυτο μπορεις να το κανεις κι εσυ παιρνοντας τους ολους τηλεφωνο και ρωτωντας, γιατι ειναι ταλαιπωρια να μπλεξεις με παραεισαγωγες. απλα επειδη υπαρχει ετοιμο το μαγαζι που ειναι εισαγωγη απο την αντιπροσωπεια κανονικα, να μην μπαινεις στον κοπο/εξοδα να παιρνεις τηλεφωνα κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον, την ειχε παρει απο εδω: http://www.vnp.gr/samsung-wb-750.html

δεν το βλεπω ομως πια στο σκρουτζ (χωρις αυτο να σημαινει κατι αρνητικο νομιζω).

 

τεσπα...αν δεν θες να την παρεις απο εκει, απλα φροντισε να επικοινωνησεις με ολα τα μαγαζια και να διευκρινισεις τα της εγγυησης (ωστε να μην μπλεξεις με αποστολες στο εξωτερικο σε περιπτωση που χρειαστεις service που θα ειναι πολυ χρονοβορο. η samsung στις φωτογραφικες μηχανες εχει 2 χρονια εγγυηση που ερχεται κουριερ και την παιρνει απο το χωρο σου και στην ξαναφερνει στο χωρο σου, ολα δωρεαν φυσικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...