Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το λιγοτερο, standing ovation στον Μαικ την Παρασκευη, απο ολους οσους θα πανε ΟΑΚΑ. Ελπιζω και ο τρακης να σταθει αναλογος των περιστασεων εστω 1 φορα στη ζωη του.

 

 

Κλαψε λιγο ακομα για τον... γκουχ γκουχ....της ομαδας σου επι 7ετη.

Η μεγαλυτερη απολαυση να βγαζετε το κομπλεξ μιας 7ετιας που δεν εσβησε ουτε καν η περσυνη σεζον που τα σηκωσατε ολα.

Μαικ, Μαικ λαλαλαλα Μαικ.

 

Απτην αλλη θα μου πεις...λογικο ειναι:

http://www.youtube.com/watch?v=JDANflnNbzM

Πονος.

 

Απλά μου κάνει εντύπωση, ο Σπανούλης φεύγει για τα φράγκα-->Φραγκοφονούλης

Ο Μπατίστ φεύγει επίσης για τα φράγκα(Link.png Site: αφού έχει δηλώσει έτοιμος να πεθάνει με την ομάδα.... ) --> Αναμνηστική πλακέτα

 

α ο 2ος ήταν πολιτικά ορθός και δεν πήγε στον γαύρο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απλά μου κάνει εντύπωση, ο Σπανούλης φεύγει για τα φράγκα-->Φραγκοφονούλης

Ο Μπατίστ φεύγει επίσης για τα φράγκα(Link.png Site: http://www.leoforos....de-us''>αφού έχει δηλώσει έτοιμος να πεθάνει με την ομάδα.... ) --> Αναμνηστική πλακέτα

 

α ο 2ος ήταν πολιτικά ορθός και δεν πήγε στον γαύρο....

A ετσι το πας? Θες να παιξουμε λοιπον? Μπορω να σε παιζω ετσι οσο θελεις:

Λογικη γαυρου:

Ο Σπανουλης σαν σωστος επαγγελματιας που κοιταει την καριερα του και την τσεπη του εφυγε απο τον ΠΑΟ και πηγε στον ΟΣΦΠ αφου του προσφερανε καλυτερο συμβολαιο.

Ο Μπατιστ ειναι προδοτης, τυπωστε 500ευρα με τη μουρη του, εφυγε απτον ΠΑΟ στα 35 του και πηγε στην Φενερ επειδη του προσφερανε καλυτερο συμβολαιο,

 

Φυσικα, τα υπολοιπα που ανηκουν στην λογικη τα εξηγησαμε πολλακις αλλα καποιοι -οπως και να εχει- θα προσπαθειτε παντα να βγαζετε την εμπαθεια σας στον Μαικ. Και οπως σου ειπα λογικο το βρισκω, μιλαμε για εναν απτους βασικους υπευθυνους που καθηλωσε κοσμο και κοσμακη σε 7 χρονια οπαδικης/μπασκετικης δυστυχιας με συνεχες και επιδεικτικο (ισως το πιο επιδεικτικο ολων) σλαμαρισμα των καλαθιων σαςσε καθε παιχνιδι.

 

ΥΓ. Κριμα παντως και για σενα και για πολλους ακομα, ΑΡΔ κλπ που αυριο στο ΟΑΚΑ θα εχουμε συγκινιτικες στιγμες. Τοση προπαγανδα, τοσο κουτοχορτο, τοση προσπαθεια μπας και εναντιωθει ο κοσμος στον ηρωα, την ψυχαρα, την παιχτουρα, τον "σκυψτε τα κεφαλια: τωρα καρφωνω εγω ", φαινεται οτι θα παει στραφι...

Επεξ/σία από MiDi_MiLiZ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τες πα δε θέλω να μαλώσουμε, και πιστεύω ότι δεν είμαι οπαδός με παρωπίδες. Απλά μου τη δίνουν απίστευτα αυτοί που "πεθαίνουν" για τη φανέλα, είτε πράσινη είτε κόκκινη και μόλις λιγοστεύει το μαρούλι πουλάνε τρέλα...

 

Ο κόσμος του ΠΑΟ θα πάει στο γήπεδο, ο Link.png Site: Μάικ θα πάει?? :-) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τρακης δεν πληρωσε τους φορους που αντιστοιχουν στον Μαικ και συνελαβαν τον Μαικ στο αεροδρομιο ως οφειλετη στο δημοσιο 200.000 ευρω. Μαλιστα.

 

Και υπαρχουν ακομα ανθρωποι που πιστευουν οτι οταν σε διωχνουν απο μια επιχειρηση/ομαδα με τα κλωτσιδια εσυ εισαι προδοτης αν βρεις αλλου δουλεια.

 

Και απορουσα με τα τρακικα σαιτ που γραφανε για τελετες προς τιμην του στο ημιχρονο. Τον τρολλαρε. Συλληψη του ειχε κανονισει τελικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τσωχος λεει οτι ο ΠΑΟ θελει την τυχη με το μερος του. Στην επομενη φαση , 5 δευτερολεπτα μετα, κανει την πρωτη φαση στο β ημιχρονο η τοτεναμ και βαζει γκολ με την μπαλα να βρισκει το δοκαρι, την πλατη του Καρνεζη και να καταληγει στα διχτυα. Τα λογια ειναι περιττα, καιρο ειχα να δω τετοιο γκαντεμοσαυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τσωχος λεει οτι ο ΠΑΟ θελει την τυχη με το μερος του. Στην επομενη φαση ' date=' 5 δευτερολεπτα μετα, βαζει γκολ η Τοτεναμ με την μπαλα να βρισκει το δοκαρι, την πλατη του Καρνεζη και να καταληγει στα διχτυα. Τα λογια ειναι περιττα[/quote']

 

ρε το Μητσοτακη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατυχος ο Παο σημερα ..

Μπραβο στο Ροτσα ..

Εκανε πολυ καλο κοουτσαρισμα ..

Απο τη στιγμη που εβαλε το Λαζαρο της πηρε το κεντρο και πιεσε πολυ ψηλα και ειχε το ματς ..

Αλλα το φαγατε απο μια ατυχη στιμγη ...

 

Παντως ειστε τυχεροι που εφυγε το εκτρωμα απ τον παγκο σας ...

Ευτυχως τωρα μπορειτε να δειτε λιγο μπαλα ...

Ο ανθρωπος ηταν σκετη καταστροφη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...