Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτσι πάνε αυτά. :devil:

 

Πάντως μην το δένεις και σχοινί - κορδόνι, γιατί και η Δέσποινα είχε πει κάποια πράγματα για το Γουέμπλει, αλλά δεν τα θυμούνται και πολλοί. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Αναθεμα κι αν καταλαβαινανε ορισμενοι τι διαβαζουν (αν διαβαζουν κατι περα απο τον πιασαρικο τιτλο). Παραθετω τη συνεντευξη απο την οποια προεκυψε πως ο Μαυροκουκουλακης υποστηριξε οτι δεν υπαρχει παραγκα απτο 96 και μετα:

Πανούτσος: Ας πούμε ότι ο Κόκκαλης έχει επηρεάσει διαιτητές… Πως υπάρχει μια υπόνοια.

 

-Μαυροκουκουλάκης: «Εγώ δεν θα πω αυτό».

 

-Πανούτσος: «Υπάρχει κάποιος που έχει αντίρρηση πως ο Κόκκαλης έχει ασχοληθεί με την διαιτησία;

 

-Μαυροκουκουλάκης: «Δεν θα απαντήσω. Εγώ μιλάω για προσωπικό επίπεδο»

 

-Νικολογιάννης: Κύριε Μαυροκουκουλάκη, να κάνω κι εγώ μια ερώτηση μιας και είστε παράγοντας που υπηρέτησε τον Παναθηναϊκό. Δέχεστε πως από το 1996 και μετά υπήρχε παράγκα στο ελληνικό ποδόσφαιρο που βοήθησε τον Ολυμπιακό να παίρνει πρωταθλήματα;

 

-Μαυροκουκουλάκης: «Εγώ δεν δέχομαι καμία παράγκα»

 

-Νικολογιάννης: «Ε μα δεν είναι δυνατόν αυτό το πράγμα».

 

-Καρπετόπουλος: «Κάτσε ρε Τάσο, ότι θέλεις εσύ θα πει ο άνθρωπος ή ότι θέλει αυτός. Ας πει ότι την δέχεται την παράγκα να μεινουμε όλοι ευχαριστημένοι»;

 

-Μαυροκουκουλάκης: «Εγώ δεν είμαι επιπέδου παράγκας».

 

-Νικολογιάννης: «Ευννοια για τον Ολυμπιακό δεν υπήρξε κύριε Μαυροκουκουλάκη»;

 

-Μαυροκουκουλάκης: «Δεν με ενδιαφέρει αν υπήρξε. Δεν απαντάω. Στον κύριο Πανούτσο περνάει η ραδιοφωνική μαγκιά κύριε Νικολογιάννη; Δεν περνάει γιατί ξέρει πώς να φερθεί. Δεν θέλω να απαντήσω με ένα ναι ή με ένα όχι. Εγώ τα του οίκου μου κρίνω», είπε το παλιό στέλεχος της διοίκησης του Παναθηναϊκού, αφήνοντας ερωτηματικά αναφορικά με την άποψη του, αφού υπάρχει διάχυτη η πεποίθηση πως η «Παράγκα του Θωμά» υπήρξε…

 

-Νικολογιάννης: «Εγώ ξέρω μάρτυρες όμως, που εσείς αναφέρατε προηγουμένως, όπως ο κύριος Δανιήλ, που έλεγε πως με την παράγκα δεν πρόκειται να πάμε μπροστά και να προχωρήσουμε και στις συζητήσεις αυτές, σαν διοικητικό στέλεχος ήσασταν παρών»...

 

-Μαυροκουκουλάκης: «Οχι, όχι, δεν ισχύει. Πιο σιγά. Αυτό είναι υπερβολή».

To δεν απαντω/δεν δεχομαι να μιλησω για παραγκες/δεν ειμαι επιπεδου παραγκας/δεν με ενδιαφερει η παραγκα/κρινω τα του οικου μου πρωτα, μεταφραστηκε απο τον ΑΡΔ ως "δεν υπηρξε παραγκα απτο 96 και μετα". Ευγε.

 

Και btw μιλαμε για πρωτοπαλικαρο του Τζιγκερ, αυτο του ελειπε να ανοιξει αυτος μια κουβεντα που δεν ανοιξε το αφεντικο του επι 2 δεκαετιες τερατουργηματων στα ελληνικα γηπεδα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Δεν υπάρχει παράγκα από το ’96»!

 

 

http://www.sport-fm.gr/article/596372

 

Οχι δεν υπαρχει παραγκα...

Κακως γελαει ολη η Ελλαδα με τις βρωμιες των προεδρων σας τοσα χρονια.

Κακως το παραδεχονται οι ιδιοι οι γαυροι.(οχι αυτοι της σχολης τσουκαλα βεβαια).

Κακως εχει ασχοληθει μεχρι και ο ξενος τυπος με το θεμα.

Τα πρωταθληματα ολα πεντακαθαρα απο τον κοκκαλιαρη και μετα...

 

Ο οσφπ και το αιγαλεω να κερδανε ε?

 

Μεγαλος συλλογος ο οσφπ,για την ακριβεια ο δευτερος μεγαλυτερος στη χωρα αλλα οι μαφιοζικες τακτικες των προεδρων του

εφτασαν το Ελληνικο ποδοσφαιρο εδω που βρισκεται γιατι πολυ απλα εχει σταματησει να παιζεται στο γηπεδο.

 

ps ακομα ποναει το γουεμπλει,δεν πειραζει.

Τα λογια καποιας γριουλας που ψαχνει συμμαχους σε μια κοινωνια που υπεφερε απο τα εργα του αντρα της

ειναι οσο σημαντικα οσο χρειαζεται.

 

Παντα θα σας ποναει το επος γιατι δεν θα το κανετε ποτε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην αγχώνεστε, τα είπε ο Μαυροκουκουλάκης πεντακάθαρα, όταν ήθελε να του τα βάλει στο στόμα ο Νικωλογιάννης

 

-Νικολογιάννης: Κύριε Μαυροκουκουλάκη, να κάνω κι εγώ μια ερώτηση μιας και είστε παράγοντας που υπηρέτησε τον Παναθηναϊκό. Δέχεστε πως από το 1996 και μετά υπήρχε παράγκα στο ελληνικό ποδόσφαιρο που βοήθησε τον Ολυμπιακό να παίρνει πρωταθλήματα;

 

-Μαυροκουκουλάκης: «Εγώ δεν δέχομαι καμία παράγκα»

 

-Νικολογιάννης: «Ε μα δεν είναι δυνατόν αυτό το πράγμα».

 

-Καρπετόπουλος: «Κάτσε ρε Τάσο, ότι θέλεις εσύ θα πει ο άνθρωπος ή ότι θέλει αυτός. Ας πει ότι την δέχεται την παράγκα να μεινουμε όλοι ευχαριστημένοι»;

 

-Μαυροκουκουλάκης: «Εγώ δεν είμαι επιπέδου παράγκας».

 

-Νικολογιάννης: «Ευννοια για τον Ολυμπιακό δεν υπήρξε κύριε Μαυροκουκουλάκη»;

 

 

-Μαυροκουκουλάκης: «Δεν με ενδιαφέρει αν υπήρξε. Δεν απαντάω. Στον κύριο Πανούτσο περνάει η ραδιοφωνική μαγκιά κύριε Νικολογιάννη; Δεν περνάει γιατί ξέρει πώς να φερθεί. Δεν θέλω να απαντήσω με ένα ναι ή με ένα όχι. Εγώ τα του οίκου μου κρίνω», είπε το παλιό στέλεχος της διοίκησης του Παναθηναϊκού, αφήνοντας ερωτηματικά αναφορικά με την άποψη του, αφού υπάρχει διάχυτη η πεποίθηση πως η «Παράγκα του Θωμά» υπήρξε…

 

Οχι δεν υπαρχει παραγκα...

Κακως γελαει ολη η Ελλαδα με τις βρωμιες των προεδρων σας τοσα χρονια.

Κακως το παραδεχονται οι ιδιοι οι γαυροι.(οχι αυτοι της σχολης τσουκαλα βεβαια).

Κακως εχει ασχοληθει μεχρι και ο ξενος τυπος με το θεμα.

Τα πρωταθληματα ολα πεντακαθαρα απο τον κοκκαλιαρη και μετα...

 

Ο οσφπ και το αιγαλεω να κερδανε ε?

 

Μεγαλος συλλογος ο οσφπ,για την ακριβεια ο δευτερος μεγαλυτερος στη χωρα αλλα οι μαφιοζικες τακτικες των προεδρων του

εφτασαν το Ελληνικο ποδοσφαιρο εδω που βρισκεται γιατι πολυ απλα εχει σταματησει να παιζεται στο γηπεδο.

 

ps ακομα ποναει το γουεμπλει,δεν πειραζει.

Τα λογια καποιας γριουλας που ψαχνει συμμαχους σε μια κοινωνια που υπεφερε απο τα εργα του αντρα της

ειναι οσο σημαντικα οσο χρειαζεται.

 

Παντα θα σας ποναει το επος γιατι δεν θα το κανετε ποτε.

 

Βαριέμαι. Ψάξε βρες για τα λουλούδια, για τον Μπουμπλή, για το Χουντέμπλει, για τα κουμπούρια του Καπετάνιου και διόρθωσε και την ανακρίβεια ότι ο Ολυμπιακός είναι ο δεύτερος μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα, καθώς σε όλα τα αθλήματα πέραν του μπάσκετ, σου ρίχνω στο κεφάλι καμιά εικοσαριά κούπες διαφορά. ;)

Επεξ/σία από LRoi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγχώνεστε' date=' τα είπε ο Μαυροκουκουλάκης πεντακάθαρα, όταν ήθελε να του τα βάλει στο στόμα ο Νικωλογιάννης

 

Βαριέμαι. Ψάξε βρες για τα λουλούδια, για τον Μουμπλή, για το Χουντέμπλει, για τα κουμπούρια του Καπετάνιου και διόρθωσε και την ανακρίβεια ότι ο Ολυμπιακός είναι ο δεύτερος μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα, καθώς σε όλα τα αθλήματα πέραν του μπάσκετ, σου ρίχνω στο κεφάλι καμιά εικοσαριά κούπες διαφορά. ;)[/quote']

 

 

 

Θα σου απαντήσω μόνο για το θέμα Ροτσα ο Ολυμπιακός ήταν ο πρώτος που άρχισε τις ελληνοποίησοις παικτών και ο παναθηναϊκός μαζί με όλες τις ομάδες επωφελήθηκαν και αυτές από την συγκεκριμένη παρατυπία ο Ροτσα έγινε θέμα και το τράβηξαν τόσο από τον Ολυμπιακό επειδή ίσως ήταν ο μόνος παίκτης που ήρθε με αυτόν τον τρόπο και μπορούσε μόνος του να πάρει πρωτάθλημα για μένα καμία ομάδα ούτε Ολυμπιακός ούτε παναθηναϊκός μπορούν να θίγουν αυτό το θέμα.... Η δικιά μου πληροφόρηση επί του θέματος αυτή είναι αν έχεις διαφορετική εκδοχή ευχαριστώς να την ακούσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου απαντήσω μόνο για το θέμα Ροτσα ο Ολυμπιακός ήταν ο πρώτος που άρχισε τις ελληνοποίησοις παικτών και ο παναθηναϊκός μαζί με όλες τις ομάδες επωφελήθηκαν και αυτές από την συγκεκριμένη παρατυπία ο Ροτσα έγινε θέμα και το τράβηξαν τόσο από τον Ολυμπιακό επειδή ίσως ήταν ο μόνος παίκτης που ήρθε με αυτόν τον τρόπο και μπορούσε μόνος του να πάρει πρωτάθλημα για μένα καμία ομάδα ούτε Ολυμπιακός ούτε παναθηναϊκός μπορούν να θίγουν αυτό το θέμα.... Η δικιά μου πληροφόρηση επί του θέματος αυτή είναι αν έχεις διαφορετική εκδοχή ευχαριστώς να την ακούσω

 

Δεν ισχύει και δεν έχει και νόημα, καθότι οι πηγές μου είναι υποκειμενικές, το ίδιο και οι όποιες θα μου παραθέσεις εσύ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και btw μιλαμε για πρωτοπαλικαρο του Τζιγκερ, αυτο του ελειπε να ανοιξει αυτος μια κουβεντα που δεν ανοιξε το αφεντικο του επι 2 δεκαετιες τερατουργηματων στα ελληνικα γηπεδα...

Eμ αυτο ειναι το θεμα. Ειναι σαν να βγει τωρα ο Παπακων/νου με τον Βενιζελο και τον ΓΑΠ και να λενε "Μνημονιο? Απαπαπα, καταστροφη της χωρας". Ειλικρινα μεγαλυτερη αποδειξη υπαρξης παραγκας απο την αρνηση Μαυροκουκουλακη να απαντησει - δεν ειπε δεν υπηρχε γιατι θα πεφτανε και τα μικροφωνα - δεν υπαρχει

 

Διορθωση, του Βαρδη πρωτοπαλικαρο. Γιωργος, Γιαννακης κτλ ειναι αστεια μεγεθη για την οικογενεια μπροστα στον Βαρδη (μονο ο Θοδωρος εστεκε)

 

Κατι μηνες πριν ακουγαμε κατι κασετες

Πριν 1 χρονο ακουγαμε αλλες κασετες

Τωρα μαθαινουμε οτι ο γαυρος εχει παρει τοσα αντρικια πρωταθληματα κοντρα στην παραγκα Φιλιππιδη και Τζιγγερ

 

Την ακουσε κανεις αλλος την συνομιλια ή μενετε σε αυτο που βγαζει η Καλλιθεα? Γιατι δεν γραφουν παρακατω που ο Πανουτσος λεει "Ναι ρε Τασο, υπηρχε. Αλλα και πριν με τον Τριβελλα" και του απανταει ο Νικολογιαννης οτι επι Καπετανιου πηραν πρωταθλημα 4 ομαδες και ο Παναθηναικος ειχε μονο 1 πρωταθλημα παραπανω απο την ΑΕΚ

 

Επισης ο Μαυροκουκουλακης ειπε για τα μιτινγκ με τον Βαρδη που οποτε του λεγανε για διαιτησια, αυτος τους ελεγε "φτιαχτε ομαδα να βαζει 4 και ας της ακυρωνουν τα 2". Το νοημα λοιπον του Μαυροκουκουλακη ηταν οχι οτι δεν υπαρχει παραγκα αλλα οτι η σταση των Βαρδινογιαννεων ηταν να μην απασχολει τον Παναθηναικο αν υπαρχει παραγκα...

 

 

...το οποιο θα με εβρισκε συμφωνω αν και ειναι γνωστη γαυρικη καραμελα αν α) απο το '92-'93 που αρχιζε να γινεται το ΤΛ αυτο που ξερουμε, με αυτα τα λεφτα, η εξασφαλισμενη παρουσια στους ομιλους δεν ειχε τοση σημασια β) αν δεν ισχυε το (α) να υπηρχε ενας παραγοντας που να καλυπτει τη διαφορα του διορισμενου που 15 χρονια τωρα καρπωνεται τα μυρια της ΟΥΕΦΑ

 

Καπως ετσι, με αυτη τη αδιαφορια του Βαρδη - που σιγουρα δεν την εδειχνε στις αλλες επιχειρησεις του - φτασαμε την ωρα της κρισης που τα λεφτα για ολους στερεψαν αλλα ο γαυρος προλαβε και εκανε γηπεδο, εξασφαλιζε επι χρονια χρημα και πλεον εχει ενα συστημα να του βγαζει τα εξοδα της χρονια ενω εμεις πουλαμε και τον Φουρλανο

 

Και μιας και αμφισβητουμε την παραγκα

Νικολακοπουλος

http://www.gazzetta.gr/olympiakos/article/347501-otan-itan-kalos-o-pao%E2%80%A6

Και δεν το έκανε κύρια με τον…Θωμά (όχι ότι δεν έπαιξε τεράστιο ρόλο στο εξωαγωνιστικό κομμάτι) αλλά πρωτίστως παίρνοντας τον κορυφαίο προπονητή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μολις αρχισε να παιζει καλα ο Μπραμος :P Λογικά αν έρθει ο Μασιουλις θα παει μονιμα στο 4. πολύ κοντο σχήμα, ματσαρει βεβαια καλά το σχημα του ολυμπιακου όταν παιζει ο Χαινς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρχεται ο Καπόνο! http://www.gazzetta....rxetai-o-kapono

 

...κι άμα της μυρίσει αντζούγια με μαρμελάδα της αλληνής, θα ξανατρέχει πίσω δηλαδής; Πω ρε τσίρκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...