Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Και οπως ειναι αναμενομενο, στην ταμπακιερα ΜΟΚΟ: Οτι δηλαδη σημερα που εχεις λογους να διαμαρτυρηθεις τιτιβιζεις για εκατομυριοστη φορα και ετσι ακριβως αντιμετωπιζεσαι ως ομαδα, απο διοργανωτρια αρχη, φιλαθλους και αντιπαλους. Συνεχισε τον βαθυ σου υπνο, πουλωντας παναθηναικοφροσυνες στον εαυτο σου: Mπραβο προεδρε ειμαστε μαζι σου, τιτιβιζε καθε 10 λεπτα για την παραγκα, δηλωνε σε ευρωπαικα παιχνιδια για την παραγκα και θα παμε μπροστα.

Χαχα, για την ταμπακιερα μοκο λεει ο Θεος!!

Που ειχε λυσσαξει απο την 3η αγωνιστικη με τα τιτιβισματα του Αλαφουζου και μετα απο τοσες αγωνιστικες που τρωμε διαιτητικες φαπες εχει κολλησει στα πρωτα ακυρα τιτιβισματα!!

Ρισπεκ' !!! Κανω ΕΓΩ μοκο για την ταμπακιερα. Οκ, ενταξει, if it helps you sleep at night...

 

 

Ρε φιλε δε διαβαζεις λιγο ινσομνια τους ειδικους που σου λενε οτι ο Καραγκουνης εφυγε επειδη ηθελε να φυγει λογω χαμηλου χρονου συμετοχης που του εδινε η γρια? Διαβασε να μαθεις μπαλιτσα. Το πουλησε σε κουτοχορτο η Θ13.

Την ακουσες την συνεντευξη???Ο Αλαφουζος τα λεει ακομα χειροτερα!!

Ουτε καν οτι ηθελε να παιζει. Οτι ηθελε χρηματα που δεν υπηρχαν ακατεβατα! Καταλαβες τι ειπε?

Ο Καραγκουνης λοιπον που "αδικα εφαγαν", τελικα εφυγε - γιατι δεν τον εδιωξαν, πως να διωξεις καποιον που ΔΕΝ εχει συμβολαιο - συμφωνα με τον Αλαφουζο γιατι ηθελε πολλα χρηματα που δεν ειχε ο Παναθηναικος!

Και εβγαινε και κλαιγοταν στον Μπαμποχελακη.

Αρα αυτο που λεγαμε "οτι επελεξε να φυγει γιατι δεν θα παιζει" ειναι πολυ ελαφρυτερο και ουδετερο απο αυτο που λεει ο Αλαφουζος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχιστε να νομιζετε οτι ηταν εχθρικη και στημενη διαιτησια.

 

Μπα...ιδεα σου.

Ανθρωπινα λαθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω πραγματικα να μην πεσει ο παναθηναικος στις ηλιθιοτητες αυτου του κοντου περι καινουργιου πρωταθληματος γιατι θα μιλαμε για την ξεφτυλα του αιωνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα, για την ταμπακιερα μοκο λεει ο Θεος!!

Που ειχε λυσσαξει απο την 3η αγωνιστικη με τα τιτιβισματα του Αλαφουζου και μετα απο τοσες αγωνιστικες που τρωμε διαιτητικες φαπες εχει κολλησει στα πρωτα ακυρα τιτιβισματα!!

Ρισπεκ' !!! Κανω ΕΓΩ μοκο για την ταμπακιερα. Οκ, ενταξει, if it helps you sleep at night...

Eιδες που σου λεω?

Εγω γραφω οτι μεχρι σημερα ειναι αδυνατον να ακολουθει την τακτικη των τυφλων τιτιβισματων, κι εσυ μου λες για τις τρεις πρωτες αγωνιστικες.

Εγω σου λεω για τη συνολικη τακτικη του αλλα και τα οσα ΛΕΕΙ (μεσω τιτιβισματων/ανακοινωσεων/ΜΜΕ) τα οποια συνηθως ειναι και μπουρδες κι εσυ νομιζεις οτι μαγκωσα πανω στις 3 πρωτες αγωνιστικες.

Εγω σου λεω οτι η διαιτησια ηταν εχθρικη προχθες και εχεις δικιο να φωναζεις σαν ΠΑΟ (αλλα το εχεις καψει προ πολλου ΚΑΙ το δικιο σου) κι εσυ μου λες οτι τρως διαιτητικες φαπες απο την αρχη του πρωταθληματος (;;;; ;) και καλως φωναζει ο καραφλας.

 

Αστο να παει, αστο. Η λογικη η δικη σου με τη λογικη τη δικη μου δεν συναντωνται ουτε σε παραλληλο συμπαν. Φυσικα εσυ εισαι Παναθηναικος και εγω ειμαι βαζελακι, κι αυτο αρκει για να δουμε ποιος ειναι ο σωστος.

Φυσικα οι γαυροι που στηριζαν περυσι Θεοδωριδη ηταν υπαλληλοι με "πειραιωτικη μαγκια" και λοιπα και λοιπα. Σε αυτο συμφωνουμε τουλαχιστον, αλλα οταν ο Θεοδωριδης φοραει πρασινα ξαφνικα γινεται μαγκας αλανι και μην τολμησει κανεις να πει μαλακια γιατι ειναι βαζελακος.

 

ΥΓ. Παντως, αν ο Αλαφουζος, εσυ και μερικοι σαν εσενα πιστευουν οτι την πολιτικη εναντια στο πρασκηνιο την κανεις στο twitter, τοτε να δανειστω μια προταση σου: Τετοιο λαο εχουμε, αυτα μας αξιζουν, καλα κανει και μας εχει στη φαπα ο χοντρος.

 

πρωτάθλημα χρεοκοπημένων με κεφαλή τον κούγια, τι άλλες βλακείες θα πει αυτός ο άνθρωπος θεέ μου...

Τι θα εχει να ζηλεψει απτο τωρινο πρωταθλημα των μη χρεοκοπημενων? Την απουσια του γαυρου?

 

ΥΓ. Και δεν ειμαι υπερ της ιδεα Κουγια, ειμαι σαφως υπερ της ιδεας ομως οτι καποιοιες ομαδες, οπως και ο ΠΑΟ ειδικα μετα το "κι εγω καλυπτα τον Κατσουρανη" επρεπε να μαζεψει απο μονος του τα κουβαδακια του και να παει ερασιτεχνικο. Περα απο τις συμμετοχες στην Ευρωπη δεν βλεπω για ποιο αλλο λογο πρεπει να δινουμε αξια στη Σουπερλιγκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιδες που σου λεω?

Εγω γραφω οτι μεχρι σημερα ειναι αδυνατον να ακολουθει την τακτικη των τυφλων τιτιβισματων, κι εσυ μου λες για τις τρεις πρωτες αγωνιστικες.

Εγω σου λεω για τη συνολικη τακτικη του αλλα και τα οσα ΛΕΕΙ (μεσω τιτιβισματων/ανακοινωσεων/ΜΜΕ) τα οποια συνηθως ειναι και μπουρδες κι εσυ νομιζεις οτι μαγκωσα πανω στις 3 πρωτες αγωνιστικες.

Εγω σου λεω οτι η διαιτησια ηταν εχθρικη προχθες και εχεις δικιο να φωναζεις σαν ΠΑΟ (αλλα το εχεις καψει προ πολλου ΚΑΙ το δικιο σου) κι εσυ μου λες οτι τρως διαιτητικες φαπες απο την αρχη του πρωταθληματος (;;;; ;) και καλως φωναζει ο καραφλας.

 

Αστο να παει, αστο. Η λογικη η δικη σου με τη λογικη τη δικη μου δεν συναντωνται ουτε σε παραλληλο συμπαν. Φυσικα εσυ εισαι Παναθηναικος και εγω ειμαι βαζελακι, κι αυτο αρκει για να δουμε ποιος ειναι ο σωστος.

Φυσικα οι γαυροι που στηριζαν περυσι Θεοδωριδη ηταν υπαλληλοι με "πειραιωτικη μαγκια" και λοιπα και λοιπα. Σε αυτο συμφωνουμε τουλαχιστον, αλλα οταν ο Θεοδωριδης φοραει πρασινα ξαφνικα γινεται μαγκας αλανι και μην τολμησει κανεις να πει μαλακια γιατι ειναι βαζελακος.

γκουχου γκουχου bullshit γκουχου γκουχου

 

Εγραψα στις αρχες οτι χανει το δικιο του με τοση μιρλα αλλα τουλαχιστον εχει δικιο, εσυ μας τον λες πρασινο Θεοδωριδη. Ε οχι, δεν ειναι πρασινος Θεοδωριδης, πρασινος Θεοδωριδης θα ηταν αν περναμε 4 πεναλτυ και ακυρωναν 2 γκολ οφσαιντ στον Πλατανια και αυτος ελεγε οτι "και χωρις αυτα θα κερδιζαμε"

 

Εχεις γραψει περισσοτερο για τα τιτιβισματα αποτι για το κυνηγι που τρωει η ομαδα, το καταλαβαινεις ναι ή ου?

 

Θα μας πεισουν σε λιγο οτι το προβλημα ειναι το twitter και οχι ο Μωραλης ή ο Σαρρης. Μπραβο και kudos

 

ΥΓ. Παντως, αν ο Αλαφουζος, εσυ και μερικοι σαν εσενα πιστευουν οτι την πολιτικη εναντια στο πρασκηνιο την κανεις στο twitter, τοτε να δανειστω μια προταση σου: Τετοιο λαο εχουμε, αυτα μας αξιζουν, καλα κανει και μας εχει στη φαπα ο χοντρος.

Ποτε το ειπα αυτο?Τι μπουρδες ειναι αυτες?

Σφεντονα κοντρα στα πυρηνικα ειναι, αλλα οχι οτι το προβλημα τωρα ειναι το account του Αλαφουζου. Αυτα ακουμε φετος. Ο Φερειρα και το τουιτερ. Ολοι οι αλλοι ειναι φιλοι μας και θελουν το καλο μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις γραψει περισσοτερο για τα τιτιβισματα αποτι για το κυνηγι που τρωει η ομαδα, το καταλαβαινεις ναι ή ου?

 

Θα μας πεισουν σε λιγο οτι το προβλημα ειναι το twitter και οχι ο Μωραλης ή ο Σαρρης. Μπραβο και kudos

Fact 1. Τα τιτιβισματα και οι λοιπες γραφικοτητες (ξαναλεω ΔΕΝ ειναι μονο τα τιτιβισματα), τυχαινει να γινονται απτην κεφαλη της ομαδας, οχι απο τον Φερειρα, οχι απο τον Βυντρα, οχι απο μενα, ουτε απο σενα. Αρα, ΕΙΝΑΙ σοβαρο προβλημα, αν υποθεσουμε οτι ειναι κακη τακτικη.

Fact 2. Κυνηγι-πολεμος κλπ υπαρχει, αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι απο το fact 1.

 

Συνεπως αυτο που επιθυμεις να κανει καποιος για να μην ειναι βαζελακι για σενα, ειναι να αναλωνεται παραπανω στο fact 2 αποτι στο 1? Που παρεμπιπτοντως ειδικα φετος το κυνηγι που τρως σαν ομαδα το εχουμε δει σε 1-αντε 2 παιχνιδια (αν αναφερομαστε στη εχθρικη διαιτησια που αναφερεται και η τιτικα καθε λιγο).

Δεν μπορω να στο ζωγραφισω, παντως αυτη τη στιγμη, θεωρω σημαντικοτερο προβλημα στον ΠΑΟ την επικοινωνιακη πολιτικη Αλαφουζου απο τον "πολεμο" που βλεπω να μας κανουν μεχρι στιγμης.

Και θες να στο (ξανα)αναλυσω γιατι ειναι σημαντικο προβλημα?

Πρωτον, γιατι διχαζει τον κοσμο. Δευτερον γιατι δεν εχει ουσια, τουλαχιστον σε οτι αφορα το Ελλαδισταν (ο μουσατος προεδρος του νταμπλ εδειξε το δρομο απο τον οποιο πολεμας το παρασκηνιο με πιθανοτητες επιτυχιας). Τριτον γιατι καις τα 1000 δικια σου με τις 1.000.000 παπαριες σου. Τεταρτον διοτι ακομα και το επικοινωνιακο στο οποιο θα επρεπε να ειναι τοπ, ειναι τελευταιος και καταιδρωμενος δινοντας πατηματα σε κατι Μαρινακηδες να το παιζουν και υπερανω με επιπεδο πλεον. Κοινως ξεβρακωνεται μονος του απο ολο αυτο. Πεμπτον και ΚΥΡΙΟΤΕΡΟΝ και δωσε βαση: Διοτι αποπροσανατολιζει εσενα, εμενα και τον καθενα απο τα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ προβληματα της ομαδας στα οποια ως προεδραρα μας δουλευει ψιλο-γαζι (πρωτο και καλυτερο το γηπεδικο). Υπαρχουν κι αλλα, τα εχουμε ξαναπει.

 

Οποτε, αν θεωρεις οτι το προβλημα του ΠΑΟ ειναι ο κοσμος τα βαζελακια που βλεπουν και λενε τα παραπανω , τοτε εχω καθε λογο να λεω μπραβο στον προεδρα γιατι αν μη τι αλλο αποδιδει η τακτικη του, σε ανθρωπους που δε θεωρω βλακες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fact 1. Τα τιτιβισματα και οι λοιπες γραφικοτητες (ξαναλεω ΔΕΝ ειναι μονο τα τιτιβισματα), τυχαινει να γινονται απτην κεφαλη της ομαδας, οχι απο τον Φερειρα, οχι απο τον Βυντρα, οχι απο μενα, ουτε απο σενα. Αρα, ΕΙΝΑΙ σοβαρο προβλημα, αν υποθεσουμε οτι ειναι κακη τακτικη.

Fact 2. Κυνηγι-πολεμος κλπ υπαρχει, αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι απο το fact 1.

Μονο που μας εχεις κανει 300 ποστ για το 1ο και το 2ο το εχεις κανει μονο σε reply σε μενα δειχνει ασφαλως το point σου

 

 

Πρωτον, γιατι διχαζει τον κοσμο

Εμφυλιο προκαλει ο Αλαφουζος. Civil War. Τουιτερ και Φεισμπουκ

 

Τεταρτον διοτι ακομα και το επικοινωνιακο στο οποιο θα επρεπε να ειναι τοπ, ειναι τελευταιος και καταιδρωμενος δινοντας πατηματα σε κατι Μαρινακηδες να το παιζουν και υπερανω με επιπεδο πλεον. Κοινως ξεβρακωνεται μονος του απο ολο αυτο.

Ε να το θεμα μας. Οταν τρως το σωτο οτι επειδη ο αλλος ειναι γραφικος, τοτε η διαιτησια περναει σε 2ο πλανο, ρισπεκ'

 

Διοτι αποπροσανατολιζει εσενα, εμενα και τον καθενα απο τα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ προβληματα της ομαδας στα οποια ως προεδραρα μας δουλευει ψιλο-γαζι (πρωτο και καλυτερο το γηπεδικο). Υπαρχουν κι αλλα, τα εχουμε ξαναπει.

Μπαρδον????ΠΟΙΟΝ αποπροσανατολιζει?

Ποτε ας πουμε υπερασπιστηκα τον Αλαφουζο (ειδικα στο γηπεδικο)

Πως εκανες το logical connection - > ο DK θεωρει σημαντικοτερο το κυνηγι απο την μαλακυνση του Αλ Αφουζ με το τουιτερ ΣΕ ο DK γουσταρει Al Afouz?

 

Μονο στην φαντασια σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok. Got it. Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ blah blah blah Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ blah blah blah, ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΡΕ blah blah blah, αυτα.

 

Λες και προχθες που μας επαιξαν με πριονοκορδελα ντραπηκαμε. Περα απο το προχθες τι αλλο θες να πουμε για να εισαι happy και να μας επιτρεψεις να μιλαμε για τα τιτιβισματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να μιλας πρωτα για αυτους που κυνηγανε την ομαδα σου και μετα για το αν εκλασε και το ειπε στο twitter ο περαστικος απο τον Παναθηναικος, Αλαφουζος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το fact 1 είναι ότι χωρίς την κίνηση του αλαφούζου δεν ξέρουμε αν θα είχε παρουσιαστεί κάποιος άλλος να βγάλει το φίδι από την τρύπα.

Το fact 2 είναι ότι ο αλαφούζος είναι τεράστιο λαμόγιο και είναι τραγικό να είσαι μεταξύ της διάλυσης και της διάσωσης από έναν τύπο που σου προκαλεί ντροπή.

 

Και το fact 3 είναι ότι έχουμε φτάσει σε ένα σημείο όπου κάνουμε μονίμως τους υπεράνω, κατηγορούμε τους αλαφούζους που μας χαλάνε την αισθητική και προκαλούνε το κοινό αίσθημα και την χλεύη, ποιου? Του μαρινάκη...

 

Ας ξεχάσουμε λοιπόν ποιος είναι ο μαρινάκης, με ποιον τρόπο σε δυο μόλις χρόνια κατάφερε αυτός να παίζει στο τσουλου και εσύ να μην έχεις μπάλες στην προπόνηση και ας τα βάλουμε με έναν τύπο που λόγω τραγικού σχεδίου επικοινωνιακά παραπέει.

Ο μαρινάκης βεβαία ήξερε πριν δυο χρόνια ότι αν δεν έκανε ότι έκανε, σήμερα αυτός θα ήταν που θα έψαχνε δωρεές να πάρει καλαθάκι του μασάδου να μαζεύει τις μπεκάτσες και τα κατάφερε άψογα.

 

Ας τα ξεχάσουμε όμως. Και στο κάτω-κάτω, σιγά, και να κερδίζαμε τον πλατανιά πρωτάθλημα δεν παίρναμε. Αυτή δεν είναι η ουσία?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι μου λεει οτι αυτη η ατακα του Μαυρουκουκουλακη θα φορεθει απο τους ολυμπιακους οπως η ατακα του μητροπουλου απο τους υπολοιπους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...