Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να δώσουμε σημασία μόνο στα διοικητικά/οικονομικά και να αφήσουμε στην άκρη τα αγωνιστικά.

 

Στα 30 μου πλεον, τόσο άθλιο παναθηναικό για τόσο μεγάλο διάστημα δεν έχω ξαναδεί. Να του πω και μπράβο?

Και στο κάτω-κάτω, όταν γυρίζει και μας λέει στα δύσκολα εγώ έμεινα οπότε μην μου πολυκολλάτε, τι, μας κάνει και χάρη?

 

Τέλος πάντων, είμαι σίγουρος ότι ακόμα και με ρότσα θα δούμε πολύ καλύτερη εικόνα και σε 5 και σε 8 αγωνιστικές. Όχι μόνο στις επόμενες 2-3.

 

Έστω, θα δω μετά από ενάμιση χρόνο ένα τριγωνάκι. Μια αντεπίθεση. Μια σωστή ζώνη στην άμυνα. Και αυτό θα είναι θεαματική βελτίωση από τη βαβέλ που βλέπω τόσο καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Φερέιρα παραιτήθηκε

 

Κινηση ματ του Αλαφουζου να στηριζει εως τελος τον Φερειρα ..

Τον παραδεχομαι...

Αναγκασε τον γερο να παραιτηθει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

midi, ρε μαν, ενταξει, οκ, μην πας να το σωσεις, αστο να περασει. Δηλαδη με το ζορι παλι να σου φταιει ο Αλαφουζος σημερα που τον διωχνει ενω 24 ωρες νωριτερα σου εφταιγε που δεν τον εδιωχνε. Τι να σου πω, αν πιστευεις οτι μπορεις να το υποστηριξεις...

 

Την Αγγελαρα την εχουμε θαυμασει τα τελευταια χρονια στις μεγαλες του επιτυχιες. Ευχαριστω δεν θα παρω. Μολις προσληφθει απλα θα γελαω με Γκολ και Σπορτντευ που θα χανει 2-1 απο τα Γιαννενα "Βελτιωση, το παλεψε η ομαδα του Αγγελου"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθολου δνε μου αρεσε η απομακρυνση Φερειρα. Μια χαρα χάλια πηγαινε ο Παναθηναικος. Ειχε βρει ενα ρυθμο. Ενα ρυθμο υπνωτισμενου. Οι παικτες ειχαν βολευτει στο να κοιμουνται, ο προπονητης στο να αδιαφορει και ο κοσμος να μην νοιαζεται. Τωρα μπορει να ολοι ξυπνησουν!! :mad: Την γκαντεμια παντα την εχουμε(ΠΑΟΚ). :eek: Τωρα βρηκε να γινει αλλαγη προπονητη. :mad:

 

Παντως ο Παναθηναικος θα δειξει στο ματς με τον ΠΑΟΚ αν ειναι στο αρμα του Ολυμπιακου Πειραιως. Αν παιξει με παθος και για να νικησει, θα πει οτι εχει παει στο αρμα του Ολυμπιακου Π. και θελει να κοψει βαθμους απο τον ΠΑΟΚ για να μην ειναι κοντα στην βαθμολογια με τον Ολυμπιακο Π. Εγω ελπιζω να μην ισχυει αυτο για να εχουμε ενα δικαιο πρωταθλημα και καμια ομαδα να μην εχει δορυφορους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παντως ο Παναθηναικος θα δειξει στο ματς με τον ΠΑΟΚ αν ειναι στο αρμα του Ολυμπιακου Πειραιως. Αν παιξει με παθος και για να νικησει, θα πει οτι εχει παει στο αρμα του Ολυμπιακου Π. και θελει να κοψει βαθμους απο τον ΠΑΟΚ για να μην ειναι κοντα στην βαθμολογια με τον Ολυμπιακο Π. Εγω ελπιζω να μην ισχυει αυτο για να εχουμε ενα δικαιο πρωταθλημα και καμια ομαδα να μην εχει δορυφορους....

 

Το ξερεις οτι αυτο που λες δεν εχει νοημα ετσι. Βεβαια ο ΟΣΦΠ τρεμει και την σκια του ασχετα αν παιζει μονος του.

Κατα τα αλλα το πως οριζεται το δικαιο πρωταθλημα με το να σας αφησουμε να κερδισετε παλι δεν το κατανοω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθολου δνε μου αρεσε η απομακρυνση Φερειρα. Μια χαρα χάλια πηγαινε ο Παναθηναικος. Ειχε βρει ενα ρυθμο. Ενα ρυθμο υπνωτισμενου. Οι παικτες ειχαν βολευτει στο να κοιμουνται' date=' ο προπονητης στο να αδιαφορει και ο κοσμος να μην νοιαζεται. Τωρα μπορει να ολοι ξυπνησουν!! :mad: Την γκαντεμια παντα την εχουμε(ΠΑΟΚ). :eek: Τωρα βρηκε να γινει αλλαγη προπονητη. :mad:

 

Παντως ο Παναθηναικος θα δειξει στο ματς με τον ΠΑΟΚ αν ειναι στο αρμα του Ολυμπιακου Πειραιως. Αν παιξει με παθος και για να νικησει, θα πει οτι εχει παει στο αρμα του Ολυμπιακου Π. και θελει να κοψει βαθμους απο τον ΠΑΟΚ για να μην ειναι κοντα στην βαθμολογια με τον Ολυμπιακο Π. Εγω ελπιζω να μην ισχυει αυτο για να εχουμε ενα δικαιο πρωταθλημα και καμια ομαδα να μην εχει δορυφορους....[/quote']

 

 

 

 

Με την δική σου λογική πέρσυ ήταν ο ΠΑΟΚ δορυφόρος του ολυμπιακού που μας κέρδισε μέσα στο οακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

midi, ρε μαν, ενταξει, οκ, μην πας να το σωσεις, αστο να περασει. Δηλαδη με το ζορι παλι να σου φταιει ο Αλαφουζος σημερα που τον διωχνει ενω 24 ωρες νωριτερα σου εφταιγε που δεν τον εδιωχνε. Τι να σου πω, αν πιστευεις οτι μπορεις να το υποστηριξεις...

Πρεπει να εισαι ο μονος μεσα στο φορουμ που ειτε δεν καταλαβε εξαρχης το ποιντ μου, ειτε επιμενει να κανει τον χαζο με τσιτατα "μην πας να το σωσεις".

Και πρεπει να σαι ο μονος που μετα απο ενα επεξηγηματικο ποστ για παρτη σου, συνεχιζεις να κανεις οτι δεν καταλαβαινεις για να πεις το δικο σου, βασικα για να μου την πεις ξερωγω. Κλαινμαιν, δεν μπορω να σου απαντησω κατι αλλο πλεον.

 

Την Αγγελαρα την εχουμε θαυμασει τα τελευταια χρονια στις μεγαλες του επιτυχιες. Ευχαριστω δεν θα παρω. Μολις προσληφθει απλα θα γελαω με Γκολ και Σπορτντευ που θα χανει 2-1 απο τα Γιαννενα "Βελτιωση, το παλεψε η ομαδα του Αγγελου"

Ειπε αυτος που υποστηριζε Φερειρα μεχρι προτινος.

 

Για την παρουσια 'της Αγγελαρας' στον ΠΑΟ δεν μπαινω καν στη διαδικασια να συζητησω, περα απτο να σου θυμισω οτι ειναι ενας απο αυτους που σε κανανε ως Παναθηναικο να δικαιουσαι να μιλας περι ευρωπαικων πορειων. Λογικα θα εισαι απτους τυπους που αν ο Ζοτς παει στην Αρμανι και για κανα 2 σεζον η Αρμανι παει κατα διαολου, θα λες σε ενδεχομενα σεναρια επιστροφης του στον ΠΑΟ "την ειδαμε την Ζελικουλα πως τα πηγε με την Αρμανι τελευταια".

 

Α, btw, δεν μας ειπες την δικη σου προταση (περα απο τον Φερειρα).

 

-------------------

 

Kαπονο στο μπασκετ ε?

Ετσι, ετσι, λουσε κι αλλο τρακη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον παμπλο λασο τον πληρωνουν οι Ισπανοι?

Α και για να μην ξεχασω. Βελτιωμενος ο χοντρος φετος.... Κι οτι ειπα τις προαλλες, ο πανκο ξερει μπασκετ, αλλα ψαχνει ψυχολογια.

 

Στα σοβαρα τωρα, αν εξαιρεσω τα εγκληματα,δωρα ρου Λασο, το σημερινο ηταν το πρωτο παιχνιδι που δειξαμε μεταλλο. Ο Λασμε κανει τη διαφορα, ο Μπραμος κλειδι για τη σημερινη νικη. Με λιγο τρανσισιον φετος, μπορουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...