Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτός ο συγκεκριμένος τρόπος παιχνιδιού του φερέιρα, ποιος είναι?

Έχω Λέτο, δώστε του τη μπάλα.

Έχω Σισσέ, δώστε του τη μπάλα.

Δεν έχω Λέτο και Σισσέ, δώστε σε κάποιον τη μπάλα.

 

Αμυντική τακτική, ανύπαρκτη.

Επιθετική ανάπτυξη, ανύπαρκτη.

Πάθος, ανύπαρκτο.

Θέληση, ανύπαρκτη.

Μεταγραφικές επιλογές, τιτανικός.

 

Καλές οι δικαιολογίες για τα διοικητικά, τα οικονομικά, την έλλειψη ποιότητας κτλ αλλά ο τύπος είναι πολλά κιλά άχρηστος και μας τρολλάρει ασταμάτητα.

Δυστυχώς μας έχει βρει και σε μια περίοδο που για τους περισσότερους υπάρχουν απείρως σημαντικότερα προβλήματα από τον Παναθηναικό και έτσι δεν βρίσκει και αντίσταση.

Όταν εγώ δεν ξέρω αν θα έχω να πληρώσω μεθαύριο το νοίκι, δεν θα ασχοληθώ με τον αλαφούζο και τον φερέιρα.

 

Κρίμα πως καταντήσανε τον Παναθηναικό. Και κρίμα που πολλοί, μαζί κι εγώ, δεν έχουμε την θέληση να τους κυνηγήσουμε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Αυτός ο συγκεκριμένος τρόπος παιχνιδιού του φερέιρα, ποιος είναι?

Έχω Λέτο, δώστε του τη μπάλα.

Έχω Σισσέ, δώστε του τη μπάλα.

Δεν έχω Λέτο και Σισσέ, δώστε σε κάποιον τη μπάλα.

 

Αμυντική τακτική, ανύπαρκτη.

Επιθετική ανάπτυξη, ανύπαρκτη.

Πάθος, ανύπαρκτο.

Θέληση, ανύπαρκτη.

Μεταγραφικές επιλογές, τιτανικός.

 

Καλές οι δικαιολογίες για τα διοικητικά, τα οικονομικά, την έλλειψη ποιότητας κτλ αλλά ο τύπος είναι πολλά κιλά άχρηστος και μας τρολλάρει ασταμάτητα.

Δυστυχώς μας έχει βρει και σε μια περίοδο που για τους περισσότερους υπάρχουν απείρως σημαντικότερα προβλήματα από τον Παναθηναικό και έτσι δεν βρίσκει και αντίσταση.

Όταν εγώ δεν ξέρω αν θα έχω να πληρώσω μεθαύριο το νοίκι, δεν θα ασχοληθώ με τον αλαφούζο και τον φερέιρα.

 

Κρίμα πως καταντήσανε τον Παναθηναικό. Και κρίμα που πολλοί, μαζί κι εγώ, δεν έχουμε την θέληση να τους κυνηγήσουμε.

Οταν ο παο επαιζε μπαλα στις αρχες αυτα ελεγες?Ργω θυμαμαι ολοι λεγανε τι προπονηταρας ηταν ,κτλ κτλ κτλ.Αλλα ναι στην Ελλαδα βρισκομαστε,αντι να κοιταξετε το σοβαρο μας προβλημα [Δηλαδη τον αλαφουζο που σας κοροιδευει],κοιτατε τον φερειρα .Να φυγει μπας και σταματησει να καλυπτει τον αλαφουζο[γαιτι για αυτο τον εχει],να φερει καποιον αλλο[που θα ειναι σιγουρα χειροτερος] ωστε επιτελους να αρχισεετε να κραζετε τον σπαγκο που μας κανει πλακα.Αντε ξυπνατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σωκράτη, χωρίς παρεξήγηση, νομίζεις ότι ξέρεις πολλά και οι άλλοι λίγα?

Νομίζεις ότι καταλαβαίνεις πολλά και οι άλλοι λίγα?

Τι ύφος είναι αυτό? Τι ξυπνάτε?

 

Ρε τι τραβάμε ρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεω οτι δεν φταιει ο φερειρα,φερε οτι αλλο θες σε προπονητη,θα παιξεις στις αρχες καλα και μετα αντιο ζωη.Δεν ειπα οτι δεν εχει κανει λαθοι.Αλλα με αυτα τα λεφτα τι περιμενες να παρεις?Παιχταραδες?Τον σιμαο τον διωξανε τα καλοπαιδα,τον Σω ακομα να τον δουμε[επρεπε να μυρισει τα νυχια του οτι θα τραυματιζονταν].Αν εχει κανει λαθος μεχρι στιγμης σε καποιον παικτη ειναι μονο στον φορναρολι και βελασκες,ολοι οι αλλοι για τα λεφτα που εδωσε ειναι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι παίκτες / προπονητές μπορουν να εχουν καποια περίοδος ντεφορμαρισματος. Δεν επικεντρώνομαι πολυ εκει. Ειναι και αυτο μερος του ποδοσφαίρου, αλλα στέκομαι σα το διάολο στον Φερέιρα λόγω των δηλώσεών του με τους αγώνες. Δεν μπορει να χτίζει συνέχεια άλλοθι και να κοροϊδεύει τον κοσμο. Προσπαθώντας να μας πείσει πως ήμαστε ελέφαντες. Πες τα εκανα σκατα! Αλλα οχι και ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υποτίθεται ότι δουλειά του είναι να στήνει την ομάδα με βάση τους παίχτες που έχει, όχι με εκείνους που θα ήθελε να έχει.

 

Ο ελευθεροπουλος μαλλον εχει τον ινιεστα στα χαβ και τον τζεκο μπροστα.

 

Καημενε φερειρα σου πηρανε τους παιχτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από τότε που έχει έρθει αυτός όμως μας έχει διώξει του πιο ''ποιοτικούς'' παίχτες, βλέπε καρά κατσού, τώρα θα διώξουν και λέτο μπουμσόνγκ κλπ αλλά αυτό μπορεί να έχει και σχέση με χρήματα κλπ αλλά ντάξει καρά δεν ΔΙΩΧΝΕΙΣ και όμως τον άφησαν να το κάνει όπως και τους άλλους.

ας κρατήσει λοιπόν τον βελάσκες ζέκα φορναρόλι που πήρε

ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κριμα αυτο που γινεται στο Ελληνικο πρωταθλημα.... :(

Τοση καταντια δεν εχει ξαναυπαρξει! :(

Μετα απο 10αγ η 6η ομαδα εχει 12 βαθμους

Πρωταθληματαρα

 

Εγω θελω αμεση απολυση Φερειρα και time jump 3 αγωνιστικες μπροστα (γιατι για τις 2-3 πρωτες μετα την αλλαγη προπονητη υπαρχει σποραδικη αναπτερωση) για να γελαω που θα κραζουμε και τον επομενο. Ο Φερειρα ειναι ενα απο τα προβληματα, απλα για τους λογους που ολοι ξερουμε, η εταιρια μανατζερς και προπογανδας που λεγεται ελληνικος τυπος τον βρισκει μοναδικο προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγινε μια εκπομπη στον σκαι υποτιθεται για να ξεμπροστιασουν τον μαρινακη. Και αφηναν να διακοπτεται συνεχεια ο "Αλεκος"(ασχετως αν αυτα που ελεγε ηταν σωστα η οχι), να παρεμβαινει δυο φορες ο μπεος, κι ο παρουσιαστης να ρωταει τον καλεσμενο γιατρο για το αντιντοπινγκ κοντρολ.

Για μενα τα χτεσινα γεγονοτα επιβεβαιωσαν την αποψη μου για το που το παει ο αλ αφουζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...