Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να τα πουμε;; Για 549853 φορα.

Ρε Χεσουαλντο παλι δεν πηρες τα χαπια σου;; Συγχαρητηρια, καταφερες να καψεις εναν 17 χρονο! Τι ονειρο ειδες και τον εβαλες να κανει ουσιαστικα ντεμπουτο μεσ'το Ολιμπικο;; Εχω πειστει πως ειναι ενας παππους που ετυχε να κοουτσαρει την Πορτο οταν ηταν στα καλα της. Οση εμπειρια εχει ο παππους μου τοση εχει και ο Φουρειρας.

Βυντρινιο αν δεν κανεις την μαλακια σου θα σκασεις ρε αγορι μου. ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΜΑΜΗΜΕΝΟ ΛΟΓΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΣΟΥΤΑΡΕΙ;; Τον Πετροπουλα να μαρκαρεις δεν τον αφηνεις ετσι. Και ο αλλος ο ξεκ*λος που την εστειλε;; Ουτε στο Φιφα αυτα.

Ειναι ασσυληπτο το πως καταφεραμε να χαρισουμε 2 γκολ σε μια ΑΝΥΠΑΡΤΚΗ Λατσιο. Ακομα και ο Παναθηναικος του Λετο θα τους εκανε πλακα. Απιστευτη καταντια.

Αντε με Πετροαουτ τωρα που παιζει με πλατη στην γραμμη του κεντρου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Δεν άντεξα άλλο έκλεισα την tv, δεν παλεύεται αυτό το πράγμα πόνεσαν τα μάτια μας παππού.ΦΥΓΕ!

Ομάδες όπως ο πανιώνιος,ο ατρόμητος και ο αστέρας έχουν καλύτερο ρόστερ από εμάς ;

Σιγουρα πολλοί παίχτες είναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ και ΑΚΑΤΆΛΛΗΛΟΙ για την ομάδα (κουίνσι,ζεκα,σπυρόπουλος,βυντρα,γκελασκες)

Εναν προπονήτη τύπου κουπερ που δουλευει με νέους παίχτες και μικρά μπάτζετ χρειαζομάστε γιατί αν συνεχίσουμε με τον παππού θα χάσουμε και την λίγη αξιοπρέπει που μας έχει απομείνει σαν παναθηναικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν άντεξα άλλο έκλεισα την tv, δεν παλεύεται αυτό το πράγμα πόνεσαν τα μάτια μας παππού.ΦΥΓΕ!

Ομάδες όπως ο πανιώνιος,ο ατρόμητος και ο αστέρας έχουν καλύτερο ρόστερ από εμάς ;

Σιγουρα πολλοί παίχτες είναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ και ΑΚΑΤΆΛΛΗΛΟΙ για την ομάδα (κουίνσι,ζεκα,σπυρόπουλος,βυντρα,γκελασκες)

Εναν προπονήτη τύπου κουπερ που δουλευει με νέους παίχτες και μικρά μπάτζετ χρειαζομάστε γιατί αν συνεχίσουμε με τον παππού θα χάσουμε και την λίγη αξιοπρέπει που μας έχει απομείνει σαν παναθηναικοί.

Oι ομαδες που αναφερεις εχουν στοχους κοινους και κοιτανε το καλο κυριως της καριερας τους αλλα και η ομαδα επωφελειται

Οχι τον Κουπερ (τον ειδαμε και αυτον μακρια απο την Βαλενθια, εχει λαμψει οπου εχει παει) αλλα και τον Φεργκιουσον που εχει χτισει 3 γενειες Μαντσεστερ να φερναμε αυτη την στιγμη εχουμε παικτες που δεν εχουν ορεξη, δεν εχουν κινητρο, δεν εχουν ικανοτητα και εχουμε διοικηση που δεν μπορει να τους τα προσφερει

 

Ο παικτης του Πανιωνιου θα σκιστει για τη μεταγραφη του. Του Παναθηναικου γιατι να σκιστει? Ποιος θα τον παρει?

Ουτε την ικανοτητα εχει να παει εξω σε σοβαρη ομαδα ουτε εσωτερικο εχει να παει καπου

Οταν εχεις μια διοικηση που δεν μπορει (χωρις να φταιει η ιδια αφου οπως εχω ξαναπει δεν υποσχεθηκε οτι μπορει να το κανει) να σου δωσει κινητρο ειτε οικονομικο ειτε αγωνιστικο για να παιξεις μπαλα εδω που εισαι, τοτε μπαλα θα παιξεις για να πας καπου καλυτερα. Ε, δεν υπαρχουν τετοιοι παικτες που να μπορουν να το κανουν αυτο, δεν εχουν την ποιοτητα

 

Εγω θελω πλεον να φυγει ο Φερειρα. Οχι γιατι δεν μου κανει (ουτε λεω οτι μου κανει αν και περσυ για μιση σεζον ειχα πολυ καλο δειγμα απο τη δουλεια του) αλλα γιατι πλεον ειναι η ασπιδα των παραγοντων

 

Να φυγει σημερα ο Φερειρα, να ερθει ο Αναστασιαδης, να πανηγυριζετε, να κανουμε και 3 νικες τον 1ο μηνα επειδη ετσι γινεται παντα με τις αλλαγες, και απο Γεναρη παλι φαπα αφου δεν μπορουν τα παιδια

 

Ειστε ηρωες που ασχολειστε με αγωνιστικα σε ενα Συλλογο που εχει σημαντικοτερα προβληματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport-fm.gr/article/591656

 

Αμεεεε

 

Ο δε αλαφουζος ειπε οτι εχουν ακομα ελπιδες αν κερδισουν μαριμπορ κ τοτεναμ κ φταινε τα προβληματα τραυματισμων!!!

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δε παίζεται η γριά ρε σεις. Άκου κει "μετά που φάγαμε 3 το παιχνίδι ήταν ισορροπημένο" Τι άλλο περιμένουν για να τον διώξουν ρε; Δουλεύει όλους μες τα μούτρα τους και έχει και υφάκι 50 καρδιναλίων. Δεν βάζω καν στην εξίσωση ότι έπαιζε τα με τα δεύτερα και κράταγαν δυνάμεις για την Ρώμη.

 

Αυτός είναι χειρότερος από τον Τσάκα ρεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που λεγαμε με 1-2 ατομα οταν θελαν να διωξουν τον Νιοπλια.

Θα διωξουν τον Νιοπλια, οκ, και θα φερουν τον Νιοπλινιο να κανει τι?

 

Ε τελικως φεραμε τον Φουρειρα, τον ταισαμε, τον ποτισαμε και τωρα εκανε κομμα με τον Αλαφουζο και μας πουλαει και τρελα και κανει και την ντιβα. Στα διαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιλικρινα αν δεν ηξερα το ποδοσφαιρικο IQ του Βυντρα,θα ελεγα πως πηρε χρηματα για να παιξει τοσο καλη αμυνα στο πρωτο γκολ.

Εκει που μαρκαρε τον αντιπαλο παιχτη,αρχιζει κ τρεχει προς αγνωστη κατευθυνση,χωρις να κανει καποιος αλλος κινηση.

Ειχε καποιο οραμα;Νομιζε πως παιζουμε με Μπαρτσα κ βγαινει ο Μεσι απο πισω;

Κανενας μαλλον δε γνωριζει κ παω στοιχημα ουτε κι αυτος.

Το κακο ειναι οτι αρχιζουμε κ συνηθιζουμε να χανουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...