Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερωτηση: Ποιος ειναι πιο εμπειρος κεντρικος απο τους παρακατω:

1) Iniesta

2) Gerrard

3) Βιτωρος

 

Αυτος ο πορτογαλος ειναι το μεγαλυτερο τρολ που υπαρχει. Ψαχνει τροπο να τον απολυσουν για να παρει την αποζημιωση και δουλευει ψιλο γαζι ολο τον κοσμο. Δυσφιμηση για τον Παο και ολη την αθλητικη Ελλαδα ενα πραμα...

 

Οικονομικά ο Ο.Φ.Η. είναι σε αρκετά καλύτερη θέση. Έξι εκατομμύρια είναι η τρύπα που έχει.

 

6?? 16 θες να πεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Ο πανκο δεν την παλευει καστανο ομως. Παμε για μια ωραια συντριβη απο τους ανυπαρκτους.

Και ο Παπαροδουλακης μεγαλες εμπνευσεις με χοντρο, Λασμε και πανκο στην ιδια 5δα. Ο δε χοντρος παιχτακι λιγων κυβικων. Διαβασμενοι προπονητες του κανουν ενα φου και τον ξεφτυλιζουν στο παρκε. Στον Μπατιστ θα κλανει μια μαντρα παντοτε, ακομα κι αν ο Μαικ τον παιζει με 1 χερι, 1 ποδι, χωρις μεση και 50 χρονων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως ,ο χοντρος οποτε βλεπει σωστες αμυνες απο κατω ειναι τραγικοοος,και το θεμα δεν ειναι οτι δεν βαζει καλαθι,οτι παιζει και χαλια αμυνα .

Πανκο να φευγει,ξερει πολυ μπασκετ,αλλα δεν πιστευει στον εαυτο το καθολου,σαν χεσμενος παιζει.Προβλεπω ματς οπως ο γαυρος με εφες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που με πειραζει πιο πολυ ειναι δεν μπορουν να βγαλουν συστημα με τιποτα.

Η μπαλα στο Διαμαντιδη κι οτι βγει.Ασε που οταν οργανωνει επιθεση ο Ουκιτς ειναι σιγουρα χαμενη.

Θυμαμαι περσι το 55-77,τι ματσαρα ειχαμε κανει μεσα εκει, κιχ δεν ακουγουταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που με πειραζει πιο πολυ ειναι δεν μπορουν να βγαλουν συστημα με τιποτα.

Η μπαλα στο Διαμαντιδη κι οτι βγει.Ασε που οταν οργανωνει επιθεση ο Ουκιτς ειναι σιγουρα χαμενη.

Θυμαμαι περσι το 55-77,τι ματσαρα ειχαμε κανει μεσα εκει, κιχ δεν ακουγουταν.

Μην μιλας για συστηματα,εχουμε την υπερπροπονηταρα ,Πεδουλακης you know.

Σου λεει τωρα η προπονηταρα,δεν βαζω απο εξω τιποτα,απο μεσα ειμαι πολυ σοφτ,κατσε να χωσω χοντρο και λασμε,να ειμαι δυνατος και ψηλος μεσα να τα μαμησουμε ολα,θα βαλω και 4 στην αμυνα,και 4 κεντρο να παιξουμε ενα καλο 4-4-2 ,με 2 φορ να γινει πανικος.Κατι τετοιο θελει να παιξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw στα βαζελακια που βριζουν τον Μαικ στα διαφορα φορα και σαιτ ή τον λετε προδοτη (και αποτι εχω διαπιστωσει ειναι η πλειοψηφια οσων ποσταρουν), εαν δεν ειναι 12χρονα ανωριμα ή τρολλογαυροι, εχω να πω -απαντωντας με τον μοναδικο τροπο που ειναι ικανο το IQ τους να αντιληφθει- kiss his ass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 επιθεσεις 4 τροποι για το πως παιζεται μια κακη επιθεση. Πραγματικα θα μας βαλουν σε σεμιναρια φετος

Επισης και οι διαιτητες θα μπουν σε σεμιναρια αποψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw στα βαζελακια που βριζουν τον Μαικ στα διαφορα φορα και σαιτ ή τον λετε προδοτη (και αποτι εχω διαπιστωσει ειναι η πλειοψηφια οσων ποσταρουν), εαν δεν ειναι 12χρονα ανωριμα ή τρολλογαυροι, εχω να πω -απαντωντας με τον μοναδικο τροπο που ειναι ικανο το IQ τους να αντιληφθει- kiss his ass.

 

Αν και Ολυμπιακός, έχω καταθέσει την άποψή μου επ' αυτού. Με βάση όσα έχει πει και έχει κάνει ο Μπατίστ όσο ήταν στο ΠΑΟ και με βάση αυτό που βγήκε προς τα έξω για το πως έγιναν οι διαπραγματεύσεις ο Μάικ είναι "προδότης".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και Ολυμπιακός, έχω καταθέσει την άποψή μου επ' αυτού. Με βάση όσα έχει πει και έχει κάνει ο Μπατίστ όσο ήταν στο ΠΑΟ και με βάση αυτό που βγήκε προς τα έξω για το πως έγιναν οι διαπραγματεύσεις ο Μάικ είναι "προδότης".

Mε βαση αυτα που βγηκαν προς τα εξω ολοι ειναι προδοτες εκτος απο τον Λογκαν και τον Μαριτς. ΑΠτον Ζοτς και τον Ιτουδη ως τον Καιμακογλου και τον Καλαθη. Βολικο σκεπτικο για γαυρο.

Γιαυτο ασε τη βαση "οσων βγηκαν προς τα εξω" και βαλε τη λογικη μπροστα για εναν παιχτη που εμεινε 7 χρονια στην ομαδα, ανανεωνε σε 5λεπτα, δεχοταν μειωσεις στα συμβολαια και αρνιοταν πολυ καλυτερα συμβολαια απο Ρεαλ και λοιπες ομαδες, για να μην αρχισω να πιστευω οτι σκεφτεσαι ως γαυρος με την κλασσικη εμπαθεια που εχει το 95% αυτων, απεναντι στον Μαικ. Σε ολη αυτη την εξισωση βαλε και το οτι "οσα εβγαιναν προς τα εξω" ηταν καθαρα κατευθυνομενα απο τα ΜΜΕ του Τρακη. Τι ηθελες να βγει? Οτι ο Τρακης τους εδιωξε? Ακουσες εστω και για 1 ατομο απο μια ομαδα που αποδεκατιστηκε οτι τον εδιωξε ο τρακης?

Να μην τα ξαναλεμε.

 

Και στην τελικη και προδοτης να εγινε στα 35 του μετ ααπο 7-8 χρονια της παρουσιας που ειχε στον ΠΑΟ, δεν δικαιουται κανενας Παναθηναικος να μιλαει για αυτον με υβριστικο τροπο. Προφανως ολοι αυτοι ηταν τα τυπακια που βριζαν Ζοτς και ομαδα οταν ειχαμε αναπαντεχους αποκλεισμους στην Ευρωλιγκα και που την επομενη χρονια πανηγυριζαν σαν τρελοι τα τριπλ κραουν και κανανε καζουρα στους γαυρους επειδη δεν μπορουσαν να κανουν σε αλλο αθλημα. Αυτοι για μενα ειναι αναξιοι λογου και μηδενικα, αντιστοιχα με τους γαυρους που περυσι θυμηθηκαν το μπασκετ και γινανε Συριγοι για 1 μηνα ενω τη μιση χρονια βριζαν ομαδα και Αγγελοπουλους.

 

Στο ΟΑΚΑ του οφειλουν standing ovation 20.000 κοσμου. Οποιος βγαλει απτο στομα του "ου" πρεπει να λιντσαριστει με συνοπτικες διαδικασιες απο τους υπολοιπους 19.999 και στη συνεχεια να αλλαξει ομαδα. Αυτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...