Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

H Kαντου κανει κηδείες γενικότερα απο τα προκριματικα, κανεις δεν την περίμενε!

 

Eιναι ιδεα μου ή ο Λασμε τρωει που χρόνο από τον Σοφο;

Λογικο ειναι αφου ειναι καλυτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν τον ρώτησαν για το αν θα γυρίσει για τον Ολυμπιακό, ήταν κατηγορηματικός: «Στην Ελλάδα έχω μία αγάπη και αυτό δεν αλλάζει».

 

:wub:α ρε ζοτςςςςςςςςςςςς :wub:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεστηκαμε για τα αγωνιστικα στη μπαλα. Ενα πραγμα ζηταω και περιμενω αλλα αρχιζουν να με ζωνουν τα φιδια με το ΠΩΣ παει να το λυσει ο Αλαφουζος. Το γηπεδικο

 

Πολυ πρεμουρα να γινει "οπως οπως" στο Βοτανικο. Μιλαμε για εργο 50 ετων, για θεμελιο λιθο του μελλοντος του Συλλογου και ο Αλ Αφουζ βλεπω να τα βρισκει με Καμινη, Βωβο, Υπουργειο για κατασκευη ο,τι ναναι, οπως ναναι, οτι μεγεθους ναναι και δεν μου αρεσουν αυτα. Σαν να μπηκε να κανει μια γρηγορη μπιζνα και να φυγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη την περιοδο ναι. Γενικότερα στον Ελληνικο αθλητισμό απο τα 90s και μετα 2 οικογενειες εχουν βαλει χωρις να περιμενουν αντικρισμα, ολοι οι αλλοι περιμεναν καποια ανταπόδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι κακο να περιμενει ενας επενδυτης να βγαλει φραγκα απο το ποδοσφαιρο.Για να βγαλει πρεπει να πληρωσει πρωτα και αρα να ανεβασει αγωνιστικα μια ομαδα.Δεν υπαρχει οπαδος που να μην το θελει αυτο.Το ποδοσφαιρο οπως ολα τα ομαδικα αθληματα ειναι μια μπιζνα που συνεχως πρεπει να βαζεις χωρις καμια εγγυηση οτι στο τελος θα βγαλεις.

Εξαλλου σε πολλες μεγαλες ομαδες (που δεν εχουν λαικες βασεις) αυτο γινεται.

Το θεμα ειναι οτι στο Ελληνικο ποδοσφαιρο η βρωμα ειναι κατεστημενο και πολυ δυσκολα θα βρεθει σοβαρος ανθρωπος η fund να επενδυσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σπικερ σημερα δεν σταζει μελι για τον Παναθηναικο.

Ουτε καν τα πιστευει αυτα που λεει.

Αν τα πιστευει ειναι μακραν απο τους πιο αμπαλους σπικερ που εχω ακουσει ever ...

Mαλον φοβαται τον Αλαφουζο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...