Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Αν παίζαμε έτσι στο πρωτάθλημα δεν θα είχαμε χάσει βαθμό...

 

Πως μεταμορφώνονται έτσι ώρες ώρες... Άλλη ομάδα. Τους έπνιξαν εντελώς από το 60 και μετά. Κρίμα θα μπορούσαμε καλύτερα σήμερα.

ΛΟΛ...Δηλαδη τι παιξαμε σημερα για να καταλαβω.Και επιτελους,βαλε σισσοκο και κουινσι μαζι στην ιδια εντεκαδα,ο κουινσι πρεπεπι να παιζει παντα,ειναι οτι πιο ποιοτικο εχει ο Παναθηναικος.

Ο σειταριδης σε εκεινη την φαση πρεπει να ελεγε απο μεσα του ποτε θα τελειωσουμε,πιο σταρχιδιστης πεθαινεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παίζαμε έτσι στο πρωτάθλημα δεν θα είχαμε χάσει βαθμό...

 

Πως μεταμορφώνονται έτσι ώρες ώρες... Άλλη ομάδα. Τους έπνιξαν εντελώς από το 60 και μετά. Κρίμα θα μπορούσαμε καλύτερα σήμερα.

 

Σοβαρά τώρα το πιστεύεις αυτό που έγραψες; Από πότε παίξατε μπάλα; Από το 60? Μάλλον από το 80 βάλε καλύτερα.

Αλλά τι να περιμένεις, οι speaker μέχρι το 80 λέγανε ότι "η άμυνα όλες οι κάθετες μπαλιές περνάνε...παίζουν σαν να μην έχουν πλάνο... κλπ" και μετά τους ακούς να λένε ότι ο Βιτόλο έπαιξε για 3 σήμερα...

 

Και όλα αυτά γιατί μπήκε ένα γκολ και αυτό πως μπήκε... Και όλα αυτά για ισοπαλία εντός έδρας μην το ξεχνάμε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιa πολλοστή φορά bλέπουμε μεγάλο όνομa νa "κaτεbaίνει" νa πaίξει μπάλa στην Ελλάδa γιa τους ομίλους του Γιουρόπa κaι νa κάνει aγγaρείa. Aποτέλεσμa aυτού, ένa aκόμa κaκό μaτς, προσbολή γιa το άθλημa κaι την aισθητική μaς (έλa ρε Νότaρε)! Τις χειρότερες εμφaνίσεις μεγάλων κaτά τa άλλa ομάδων τις έχω δει στa γήπεδά μaς...

 

(δε φτaίω εγώ γιa τa a :mad: )

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιa πολλοστή φορά bλέπουμε μεγάλο όνομa νa "κaτεbaίνει" νa πaίξει μπάλa στην Ελλάδa γιa τους ομίλους του Γιουρόπa κaι νa κάνει aγγaρείa. Aποτέλεσμa aυτού, ένa aκόμa κaκό μaτς, προσbολή γιa το άθλημa κaι την aισθητική μaς (έλa ρε Νότaρε)! Τις χειρότερες εμφaνίσεις μεγάλων κaτά τa άλλa ομάδων τις έχω δει στa γήπεδά μaς...

 

(δε φτaίω εγώ γιa τa a :mad: )

 

 

Χεχε αυτο με τα αγγλικα "a" το διαπιστωσα και εγω. Τραγικο bug.

 

Ο Παναθηναικος σημερα μπορω να πω οτι μου αρεσε η αναπτυξη του απο τα ακρα. Αλλά ως εκει. Αγευτση, ανοστη, αοσμη ομαδα ο Παναθηναικος. Δεν εχει χαρακτηρα δεν εχει τιποτα. Και πραγματι η Λατσιο ηρθε για να κανει αγγαρεια και δεν καταλαβαινω το γιατι?! :wacko:

Απο την αλλη το γκολ που φαγατε.......πω πω πω πω ΕΛΕΟΣ! Ιστορικο γκολ για bloopers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα το πιστεύεις αυτό που έγραψες; Από πότε παίξατε μπάλα; Από το 60? Μάλλον από το 80 βάλε καλύτερα.

Αλλά τι να περιμένεις, οι speaker μέχρι το 80 λέγανε ότι "η άμυνα όλες οι κάθετες μπαλιές περνάνε...παίζουν σαν να μην έχουν πλάνο... κλπ" και μετά τους ακούς να λένε ότι ο Βιτόλο έπαιξε για 3 σήμερα...

 

Και όλα αυτά γιατί μπήκε ένα γκολ και αυτό πως μπήκε... Και όλα αυτά για ισοπαλία εντός έδρας μην το ξεχνάμε...

 

Βρες μου σε παρακαλώ που γράφω πως "παίξαμε μπάλα". Ή πως το ματς ήταν καλό κ.τ.λ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημητρακη?

Ολα καλα?

Θανασαρα?

 

Κοουτς Αρτζι? Ολα οκ?

 

Καταφερατε και κανατε σε 3 μηνες ομαδα με 6 Ευρωπαικα να χανει στην εδρα της απο ομαδα που αρπαξε 30 στην Τουρκια και αλλους 20 σημερα στην εδρα του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε φανεί ναι, στο +15 είχε φανεί. Που στο δεύτερο ημίχρονο ο ΟΣΦΠ δεν πήρε ούτε βολή και πάλι κέρδισε άνετα. Λές και ο Ολυμπιακός θα έχει το φόβητρο απο τον Άρμστρονγκ και τον Κίτσεν. Και οι δύο ομάδες φέτος έχουν τα ίδια χάλια. Απλά ο Ολυμπιακός είναι καλύτερος και σαφώς απο τον ΠΑΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για μενα η ομαδα εχει κανει λαθος επιλογες στους ξενους. Και οταν να ξεκινας απο ιουλιο και η ομαδα κλεινει τον οκτωβριο τουλαχιστον περιμενω οι παικτες που θα διαλεξεις να αλληλοταιριαζουν. Αυτο δεν συμβαινει κατ'εμε και δυσκολα θα κουμπωσουν στη συνεχεια. Οχι οτι δεν μπορει να παιξει καλυτερα ο παο αλλα δεν θα φτασει εκει που θα εφτανε οχι με ακριβοτερες απαραιτητα προσθηκες αλλα με πιο ευστοχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημητρακη?

Ολα καλα?

Θανασαρα?

 

Κοουτς Αρτζι? Ολα οκ?

 

Καταφερατε και κανατε σε 3 μηνες ομαδα με 6 Ευρωπαικα να χανει στην εδρα της απο ομαδα που αρπαξε 30 στην Τουρκια και αλλους 20 σημερα στην εδρα του?

Καπου ειχα διαβασει/ακουσει δηλωσεις του νεου προεδρου σας που ελεγε οτι αυτη η ομαδα αποκταει κορμο και θα αποτελεσει την ομαδα των επιτυχιων της νεας 10ετιας.

Απορω τα πιστευει κανενας αυτα τα παραμυθια που ακουει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημητρακη?

Ολα καλα?

Θανασαρα?

 

Κοουτς Αρτζι? Ολα οκ?

 

Καταφερατε και κανατε σε 3 μηνες ομαδα με 6 Ευρωπαικα να χανει στην εδρα της απο ομαδα που αρπαξε 30 στην Τουρκια και αλλους 20 σημερα στην εδρα του?

 

Σε περίμενα πιο ευφάνταστο. Να μας πεις για ντόπες πέρυσι, να μας θυμίσεις τις συνομιλίες Αγαπούλα - Μπορούση, αλλά ρε αδερφέ, το ότι θα έκανες σύγκριση του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟ μέσω Τουρκίας και Λιθουανίας, δεν μου είχε περάσει ποτέ από το μυαλό.

 

Καλά ρε συ Λάτσιο, Χ με τον 8ο της Ψωρωκώσταινας που είναι -13 από την κορυφή, ρεζιλίκια πράγματα να πούμε... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η Τότεναμ 1-1 με την Μάριμπορ. Φαίνεται ξεκάθαρα το πόσο υπολογίζουν το Europa αυτές οι ομάδες, κατ' τα άλλα όταν σας λέγαμε οτι ήρθε η Τότεναμ και περπατούσε μέσα στο ΟΑΚΑ όπως και απόψε η Λάτσιο, είμασταν εμπαθείς και προπαγανδιστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίμενα πιο ευφάνταστο. Να μας πεις για ντόπες πέρυσι, να μας θυμίσεις τις συνομιλίες Αγαπούλα - Μπορούση, αλλά ρε αδερφέ, το ότι θα έκανες σύγκριση του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟ μέσω Τουρκίας και Λιθουανίας, δεν μου είχε περάσει ποτέ από το μυαλό.

 

Καλά ρε συ Λάτσιο, Χ με τον 8ο της Ψωρωκώσταινας που είναι -13 από την κορυφή, πάει πολύ... :devil:

Μετα απο τετοια φαπα, 2η συνεχομενη στην Ευρωλιγκα, ερχεσαι να μου πεις τι?

 

Κανω ποστ στο οποιο δεν λεω για διαιτησιες, οτι θα σας σκισουμε, θα σας κανουμε, κραζω την διοικηση μου και λεω για τα χαλια μου. Και ερχεσαι να μου πεις για ΠΟΙΕΣ ΣΥΓΚΡΙΣΕΙΣ ακριβως? Το ποστ το διαβασες?

 

Καταλαβες να λεω οτι ειμαι καλυτερος σου? Μηπως λεω οτι μας εκανε ο τρακης χειροτερους απο το σκορποχωρι που ειστε?Η συγκριση που σε πειραζει τι καταλαβαινεις οτι βγαζει, ειλικρινα? Σε φαλαινα μπελουνγκα να διαβαζα το ποστ πιο πολλα θα καταλαβαινε

Μαλλον περιμενες πανηγυρια εδω μεσα για την ηττα σας, δεν τα διαβαζεις και απλα αμολας τις "ετοιμες ατακες σου" ε? Μην πανε χαμενες

 

 

Απλα το ειχες πιστεψει που κερδισες τον Κιτσεν και τον Γιαννοπουλο με κοουτς τον Πεδουλακη και το νεο Ευρωπαικο κλαρινο σου εκατσε βαρυ.

 

Και η Τότεναμ 1-1 με την Μάριμπορ. Φαίνεται ξεκάθαρα το πόσο υπολογίζουν το Europa αυτές οι ομάδες, κατ' τα άλλα όταν σας λέγαμε οτι ήρθε η Τότεναμ και περπατούσε μέσα στο ΟΑΚΑ όπως και απόψε η Λάτσιο, είμασταν εμπαθείς και προπαγανδιστές.

Ποσο ηρθε η Σιτι ειπαμε στο ΤΛ που το υπολογιζει?

Ποσο ηρθε η Αρσεναλ στο ΤΛ που το υπολογιζει?

 

Αν θελετε για να κοιμαστε καλυτερα να βγαζετε καφενεια και αδιαφορους τους αντιπαλους του Παναθηναικου και νιντζα, κομμαντο και θηρια τους δικους σας, be my guest, απλα δεν κοροιδευετε κανεναν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...